Heilongjiango provincijos antroji koledžo studentų robotikos konferencija vyks Qi mieste kitų metų balandžio mėn.

„Life Daily“ (Wang Lili) Prieš kelias dienas žurnalistas iš provincijos robotikos asociacijos sužinojo, kad antrasis Heilongjiango provincijos kolegijos studentų robotikos judėjimas vyks Qiqihare, gražioje kranų pilyje kitų metų balandžio mėn.

Antroji A konferencija yra 9 projektai, laukiantys, kol parodysite savo įgūdžius

Šiuo metu provincijos švietimo departamentas oficialiai paskelbė „Provincijos švietimo departamento pranešimą apie Heilongjiango provincijos antrosios kolegijos studentų robotikos konferenciją“.The notice said that the current college sports meeting was hosted by the Heilongjiang Provincial Department of Education, and was organized by the National School Sports Alliance Robotic Working Committee in Heilongjiang, Heilongjiang Robotics Association, Qiqihar University, and co -organized by Heilongjiang Koblon Culture Club Co., Ltd.Jis vyks kitų metų balandžio 25–26 dienomis Qiqihar universiteto stadione.

Provincijos generolo bakalauro ir aukštesnės profesinės kolegijos gali organizuoti studentus registruotis į varžybas iki 2020 m. Kovo 25 d.

Varžybos truko dvi dienas ir iš viso „Land Robotics Race“, „Land Robot Dance Conkurs“, „Land Robotic Courle“ konkursai, „Air Robot Trick Queue“, „Industrial Robot“ modeliavimo iššūkis, Humanoido modeliavimo robotų šokių konkursas, „Explorer Innovation Series“, 3D spausdinimo kūrybinis konkursas, kova Robotų žiedų turnyras ir kitos devynios varžybos.Palyginti su pirmąja sesija, buvo pridėtas 3D spausdinimo kūrybinės konkurencijos projektas.

Pranešama, kad šių metų koledžo robotų judėjimas yra Heilongjiango provincijos švietimo departamentas Sėkmingas pirmųjų varžybų rengimas.Sulaikant konkursą, bus toliau rodomi provincijos robotų švietimas ir moksliniai bei technologiniai laimėjimai, bus naudojami provincijos moksliniai ir technologiniai pasiekimai, o provincijos kolegijų ir universitetų mokslo ir švietimo ištekliai bus naudojami siekiant sustiprinti Švietimo moksliniai ir kultūriniai mainai tarp kolegijų ir universitetų.

B

Qiqihar universitetas laimėjo teisę

Suprantama, kad 2018 m. Balandžio 23 d. Heilongjiango provincijoje buvo sėkmingai surengta pirmoji koledžo robotų sporto konferencija Heilongjiango provincijoje.Pirmojoje kolegijos studentų robotų judėjimo konferencijoje dalyvavo daugiau nei 140 dalyvaujančių komandų iš daugiau nei 40 paprastų bakalauro kolegijų ir kolegijų bei universitetų provincijoje, o apie 500 sportininkų dalyvavo 9 pagrindinių varžybų varžybose.

Anot Heilongjiango robotikos asociacijos atsakingo asmens, sėkmingai surengta pirmųjų konkursų rengimas, nustatė novatorišką talentų mokymą ir mainų platformą kolegijos studentams provincijoje, kuri padarė didelę įtaką provincijos universitetuose Išreiškiant mokslinių ir technologinių idėjų bei veiksmų etapą, efektyviai ugdė savo tikrąsias rankos sugebėjimus ir komandos bendradarbiavimo galimybes, pagerino jų inovacijų sugebėjimus ir padėjo svarbų pagrindą sklandžiam šio kolegijos studentų žaidimų priegloba.

Atsižvelgiant į tai, provincijos universitetai aktyviai kreipiasi dėl teisės organizuoti antrąją konferenciją. . , Qiqihar University has fully recognized the work of the work committee and the relevant departments of the Provincial Department of Education by virtue of its complete service guarantee, venue facilities, the implementation of the field, and fire safety. Essence

C

Provincijos universitetas

战 秣 秣 秣 Paruoškite antrąją konferenciją

Pranešama, kad kaip šeimininkas ir organizatorius, Qiqihar universitetas aktyviai organizuoja dalyvaujančius žaidėjus ruoštis antrajam kolegijos studentų sporto susitikimui. Robotų šokių konkursai, „Land Robotic Coures“. Vietos varžybos, laimėjusi mokyklos šlovę ir laimi „Qiqihar“ šlovę.

Susijusios mokyklos taip pat atsakė teigiamai.Tarp jų „Qiqihar“ inžinerijos institutas išrinko 40 sportininkų, kurie dalyvautų pirmoje Heilongjiango provincijos kolegijos studentų robotikos konferencijoje.Yang Zhonglin ir Yu Zhuang iš Qiqihar inžinerijos instituto taip pat laimėjo puikų instruktorių apdovanojimą per pirmąją Heilongjiango provincijos kolegijos studentų robotikos judėjimo konferenciją.Šiuo metu mokykla surengė daugiau nei 100 mokinių, norėdama investuoti į mokymus, kad iš jų atrinktų išskirtinius mokinius, kad galėtų dalyvauti varžybose, ir stengėsi pasiekti geresnių rezultatų antrojo koledžo studentų robotikos judėjime Heilongjiango provincijoje.

Harbino mokslo ir technologijos profesinis koledžas laimėjo gerą robotų arklio čempionato rezultatą per pirmąją Heilongjiango universiteto studentų robotikos konferenciją, o mokyklos mokytojas Pan Shijun laimėjo puikų instruktoriaus apdovanojimą.„Harbin Science“ ir „Technology Profess“ kolegija rengia šias kolegijos studentų žaidimus.

Šiuo metu provincijos universitetai aktyviai investavo į registraciją, komandą ir intensyvų mokymą ir stengiasi pasiekti gerų rezultatų konferencijoje.

„Land Robot Polo“ pirmosiose varžybose

Qiqihar inžinerijos mokyklos dronų mokymai

„Kovos robotų lenktynių turnyras“ pirmosiose varžybose

„Žemės robotinės kliūtys“ pirmosiose varžybose

„3 d spausdinimas“ pirmosiose varžybose

„„ Explorer Innovation “2 serija„ Pirmosiose varžybose 2 “

You May Also Like

More From Author