Hebei provincijos kultūros ir turizmo išteklių plėtros konferencija vyko Wu’an City, Handan

  Balandžio 18 d. Hebei provincijos kultūros ir turizmo išteklių plėtros konferencija vyko Wu’ane, Handane.Susitikime dalyvavo partijos grupės narys ir Hebei provincijos kultūros ir turizmo departamento direktoriaus pavaduotojas Yang Jun ir vedė kalbą. Renginyje dalyvavo įvertinti 5A lygio turistinių vaizdinių vietų ir 4A lygio turistinių vaizdingų vietų ir provincijos turizmo kurorto atstovai, dalyvavę 2023 m.
  Susitikimo metu buvo surengta licencijuota ceremonija.Tuo pačiu metu organizacija ir mainai buvo organizuoti.Šis susitikimas išsamiai apibendrino naujus rezultatus, kuriuos pasiekė kultūros ir turizmo išteklių plėtra nuo 2023 m., Atliekant naujos situacijos analizę, naujos užduotys ir nauji reikalavimai, susiduriantys su dabartiniu išteklių kūrimo darbu.
  Susitikime atkreiptas dėmesys į tai , skatinti išteklių plėtros darbus, eikite į naują lygį, kad geriau skatintumėte aukštos kokybės turizmo pramonės plėtrą.
  Susitikime pabrėžta, kad įvairiose vietose „dvi vertybės“ apie gerą kultūrą ir turizmą įvairiose vietose aiškiai paaiškina „vieno susibūrimo ir vieno susibūrimo ir vieno integracijos, dvi ir trijų naujovių“ darbo idėjas Įstatymų lankytinų vietų darbui skatinti kultūrinio turizmo integraciją ir plėtrą, „kultūrinį turizmą+šimtą pramonės“, „Šimtas pramonės+kultūrinio turizmo“ integracijos ir plėtros, ir atlieka darbą aplink visą pramonės grandinę ir visus elementus, siekiant skatinti politiką. Inovacijos, modelio inovacijos ir metodo inovacijos.

You May Also Like

More From Author