Haslem vihjab LeBronile: LeBlemson: Šampanja: Šampanja: Hooaja keskel ei ole põhjust šampanja tähistamiseks.

Estimated read time 2 min read

Miami Heati legend Udonis Haslem, LeBron Jamesi endine meeskonnakaaslane ja praegune asepresident, avaldas nüansseeritud arvamust NBA keskhooaja ja Los Angeles Lakersi hiljutiste pidustuste kohta. Haslem kiitis liiga mõju konkurentsile ja publikule, tõmmates samas piiri hooaja keskel toimuva hiilguse ja tõelise meistrivõistluste hiilguse vahele.

Juubeldage mängule, kuid ärge jooge šampanjat:

Haslam, kes on 20 aasta jooksul liigat näinud, tunnistas hooaja keskel mängimise positiivset mõju. Ta kiitis president Adam Silvat algatuse eest, rõhutades selle panust „Miami linna stimuleerimisse” ja „konkurentsivõime suurendamisse”.

Haslem vihjab LeBronile: LeBlemson: Šampanja: Šampanja: Hooaja keskel ei ole põhjust šampanja tähistamiseks.

Mis puutub pidustustesse, siis tema vaated on siiski erinevad. Kuigi Haslam toetab 500 000 dollari suurust rahalist preemiat võitnud meeskonnale, usub ta, et šampanja popsutamine ja bännerite tõstmine hooaja keskel on liiga palju. Me ei tee seda. Ta teatas The OGs Show’s koos meeskonnakaaslase Mike Milleriga.

Õrn julgustus „King” Jamesile:

See suhtumine laieneb Haslemi endisele meistriliiga meeskonnakaaslasele LeBron Jamesile. Austuse ja murega täidetud sõnumis soovitas Haslem Jamesil sihikule võtta lõppeesmärk.” Brown, sa oled minu koer ja ma armastan sind. Go King. Sa tead, mille nimel sa mängid, sa tead, et sa treenid igal suvel. See pool miljonit dollarit, rikkad saavad rikkamaks. Brown, AD ei vaja seda.”

Haslemi kommentaarid rõhutasid olulist erinevust tavahooaja ja NBA meistrivõistluste võidujooksu vahel. Ta tuletas Jamesile, aga ka teistele konkurentidele meelde, et kuigi tavahooaja turniir on põnev, on see vaid üks vahepeatus teel korvpalli tõelise tipptaseme poole.

Lakersi esinemine pärast auhinnatseremooniat rõhutas seda punkti:

Lakersi hiljutine esinemine lisab Haslami seisukohale kaalu. Pärast hooaja sisemise turniiri võitmist on nad langenud, võites viimasest seitsmest mängust vaid kaks. See langus on varjutanud tähistamise kirge ja tugevdanud arusaama, et hooaja keskel võidetud meistritrofee, ükskõik kui tulutoov ka poleks, ei ole Püha Graal.

Kokkuvõtteks:

Udonis Haslem andis oma kõnes mõõduka ülevaate NBA offseasonist ja selle kohast meistrivõistluste võidujooksus. Kuigi ta tunnistas selle eeliseid, rõhutas ta, et oluline on säilitada perspektiiv ja seada esikohale lõppeesmärk: ihaldatud NBA meistrivõistluste sõrmus. Tema õrn viide LeBron Jamesile on meeldetuletus, et isegi kogenud veteranide ja tunnustatud meistrite jaoks on soov ülimalt tähtis.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours