Hangzhou, Zhejiang: Stiprinkite verslo paslapčių apsaugą, kad sukurtumėte puikią verslo aplinką

Estimated read time 2 min read
Kinijos naujienų tarnyba, „Zhejiang News“, balandžio 23 d. (Jin Yan Zhu Shiyao) neseniai Hangdžou „Nacionalinės verslo slaptosios apsaugos ir inovacijų piloto“ reklamos konferencija vyko Hangdžou, Zhejiange, ir siekė aukštų standartų, skirtų reklamuoti nacionalinio verslo bandomąjį darbą Slapta apsauga ir naujovės.
Hangdžou „Nacionalinio verslo slaptosios apsaugos ir inovacijų piloto“ paaukštinimo susitikimas.Hangdžou rinkos priežiūros biuro paveikslėlis
Komercinės paslaptys kondicionuoja intelekto pasiekimus, kuriuos įmonės sukūrė gamybos ir veiklos veikloje.
Siekdamas sustiprinti verslo paslapčių apsaugą, dar labiau optimizuokite Hangdžou miesto verslo aplinką ir palaikykite įmonių inovacijas ir plėtrą, 2023 m. Gegužės mėn. Hangdžou pateikė paraišką „Nacionalinės verslo slaptosios apsaugos ir inovacijų pilotui“ bendrai rinkos administracijai. Priežiūra.
Šiame reklamos susitikime nemažai susijusių departamentų visiškai panaudojo septynias pagrindines užduotis „Pranešime apie spausdinimo ir paskirstymo planą, skirtą skatinti Hangdžou savivaldybę, reklamuojančią bandomąją inovacijų bandomą Savivaldybių vyriausybė Globa apsaugos modelį; ;
Kad būtų patogiau teikti „Business Secret Protection“ paslaugas daugumai įmonių, vadovaujant Hangdžou rinkos priežiūros ir administracijos biurui, „Ant Group“ sukūrė komercinės slaptosios apsaugos skaitmeninės paslaugų platformos „No Shu“ platformą, kuri, kuri teiks įtraukiančias įtraukiančias įmones į miestą.
Pranešama, kad „Wushu“ platforma prasideda nuo komercinių paslapčių profesinių savybių ir naudoja „ANT Group“ pjovimo srities mokslo ir technologinių pranašumų pranašumus, kad vartotojams teiktų intelektualias verslo slaptosios apsaugos paslaugas: remiantis „blockchain“ technologija, Tai yra turinys, konfidencialios priemonės ir nuosavybės teisės į verslo paslaptis, konfidencialumo priemonės, nuosavybė ir nuosavybė. , teikia greitą ir patogią įvairių teisinių susitarimų pasirašymo paslaugą verslo paslaptyse; ir suteikti turtingą funkcinę matricą įvairiems vartotojams konsultuoti, suprasti ir išmokti verslo paslapčių.
“无疏”作为商业秘密智能化保护的开放平台,具有高度可扩展性和灵活性,方便第三方服务的接入,为用户提供法律咨询、司法鉴定、安全存储、IT定制化、价值评估、 Perkėlimas ir pertvarkymas, paskolos ir draudimas, pavyzdžiui, visi -visiški „Full -Chain“ produktai ir paslaugos, kartu kuria pramonės ekologiją ir skatina naujo produktyvumo plėtrą.
Bendrovės vidaus personalo gauta veiklos informacija nebuvo taikoma konfidencialumo susitarimo reikalavimams po išvykimo, o nelegalus įsigijimas ir naudojimas yra tipiškas verslo paslapčių atvejis.”Įmonės paprastai turėtų sukurti sistemingą verslo slaptą apsaugos mechanizmą ir užtikrinti pagrįstą įmonės verslo paslapčių apsaugą nuo trijų civilinės gynybos, fizinės gynybos ir techninės gynybos aspektų.”(per)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author