Haitango bendruomenė, Beilun rajonas, Ningbo: Naujų mados jaunimo savanorių klasifikacija

Estimated read time 2 min read

  „Zhejiang Online“ gegužės 23 d. (Korespondentas Mao Birong)Siekdama pasveikinti Antrąją Nacionalinę miesto vidaus šiukšlių klasifikavimo savaitė, dar labiau sustiprina vidaus atliekų klasifikavimo skatinimą ir padidinkite gyventojų sąmoningumą, pripažinimą ir dalyvavimą tinkle.Gegužės 20 d. Xitango bendruomenės partijos ir masinių paslaugų centras, Xinong Street, Beilun rajonas, Ningbo, pradėjo šiukšlių klasifikavimo jaunimo savanorių renginį, pasisakydamas už žalią ir ekologišką socialinį stilių ir pastatęs gražius ir žemus anglies namelius.

  Veiklos metu jauni savanoriai įėjo į parduotuvę, paviešino atitinkamas prekybininkų mastelio klasifikavimo nuostatas, atidžiai patikrino šiukšlių klasifikaciją parduotuvėje, patikrino, ar šiukšlių šiukšliadėžė gali reguliuoti klasifikaciją ir papildyti šiukšliadėžes Stažinės lipdukų trūkumas laikuJauni savanoriai taip pat atvyko į įvairias gyvenamąsias zonas, kad išvalytų šiukšles žaliuose diržuose ir kelių paviršiuose.Šiukšlės tiksliai sudedamos į šiukšliadėžę pagal klasifikaciją.Jauni savanoriai nepamiršta platinti viešos medžiagos bendruomenės gyventojams, kad sukurtų gerą šiukšlių klasifikavimo atmosferą.

  Pranešama, kad nuo šių metų Haitano bendruomenė atliko įvairių formų šiukšlių klasifikaciją, tokią kaip šiukšlių klasifikacija, parduotuvės ir kiosko propaganda.Kitame etape Haitano bendruomenė ir toliau stiprins šiukšlių klasifikacijos propagandą ir išsilavinimą, vaidins gyventojų vaidmenį skatinant ekologinės civilizacijos ir ekologinės aplinkos apsaugos kūrimą, skatinti ir paskatinti šiukšlių klasifikaciją į naują madą žemo anglies gyvenimo.


  „Zhejiang Online“ gegužės 23 d. (Korespondentas Hu Xiaolei)Gegužės 18 d., Xinzheng gatvės Furong bendruomenėje, Beilun rajone, Ningbo, Jinghua Yiyuan darželyje, vykdė „Šiukšlių mokslo klasifikavimo, civilizuoto jūsų ir mūsų vaikų“ temą.Tai ne tik švietimo aplinkos apsaugos veikla, bet ir nuostabi kelionė, skatinanti vaikus dalyvauti šiukšlių klasifikavimo entuziazme.

  Renginio pradžioje Furongo bendruomenės šiukšlių klasifikatorius virto žinių siųstuvu. kartu.

  Iškart po to vaikai žengė koja į Furongo namus kaip mažas tyrinėtojas.Jie yra suskirstyti į grupes, laikant šiukšlių maišus ir šiukšlių maišus, padeda vienas kitam ir tiksliai sudeda išrinktas šiukšles į atitinkamus šiukšlių maišus.Proceso metu vaikai ne tik išmoko praktikuoti šiukšlių klasifikaciją realiame gyvenime, bet ir ėmėsi iniciatyvos paskirstyti trijų kartų šiukšlių puslapius bendruomenės gyventojams ir apibarstė šią žalią koncepciją kiekvienam kampui, kad būtų daugiau daugiau. Žmonės prisijungė prie šios civilizacijos veiksmų.

You May Also Like

More From Author