Guizhou su aukštos kokybės turizmo tiekimu, kad pasveikintų piko sezoną

Balandžio 16 d. Xu Lin, Guizhou provincijos partijos komiteto sekretorius ir provincijos liaudies kongreso nuolatinio komiteto direktorius, pirmininkavo specialiam posėdžiui, skirtam studijuoti ir dislokuoti susijusį provincijos darbą gegužės dienos atostogų metu ir piko turistų sezoną.Susitikime pabrėžta, kad būtina sutelkti dėmesį į tris pagrindinius išteklių, klientų ir paslaugų elementus ir būti kruopščiai dislokuoti ir atlikti su keliomis priemonėmis, siekiant pasveikinti piko turistinį sezoną, praturtinti aukštos kokybės turizmo tiekimą, pagilinti “. stygų stygos “skatina pasaulio klasių turizmo vietų gavimo etapą, kad būtų pasiektas pasaulinės klasės turizmo vietų statybos statybos etapas. Nauji rezultatai.Susitikime dalyvavo provincijos politinės konsultacinės konferencijos Zhao Yongqing ir gubernatoriaus pavaduotojo Cai Chaolin pirmininkas.

Susitikime atkreiptas dėmesys į tai, kad būtina visada įgyvendinti turizmo pramonės plėtrą į svarbią poziciją, pasveikinti gegužės 1 -osios ekskursijos po didžiausią periodą, turintį stiprią atsakomybės jausmą, ir gerai pasiruošimas visam pasiruošimui piko turizmo sezonui. .Būtina toliau skatinti stipriąsias puses ir trūkumus, atidžiai peržiūrėti ir apibendrinti patirtį, ištirti trūkstamą ir kompensuoti nuotėkį bei pagerinti smailių esmės priemones

Suprantama, kad „išsišakojimas ir skraidymas“ yra turistinis produktas, kurį Guizhou išleido remiantis turizmo vartojimo tendencijų pokyčiais ir turizmo išteklių regioninių savybių savybėmis provincijoje. Arba tiesioginė navigacija už provincijos kamieno oro uosto, jis pasiekė provincijos vidines provincijas. Guizhou.

You May Also Like

More From Author