Girdėjau, kad gegužės dienos atostogos ir lauko sportas yra labiau verti!Važiavimas stovyklavimu … yra „geras vaistas“, kuris išgydo pavargusius ir kūną bei protą

Pastaraisiais metais nuolatinis lauko sporto šildymas ne tik tapo išskirtine veikla jauniems žmonėms, bet ir puikus „geras vaistas“, skirtas išgydyti visuomenės išsekimą.

Ši „5.1“ atostogos, stovyklavimas, jodinėjimas, laipiojimas, žygiai žygiai ir kitas populiarumas lauke žymiai išaugo, o dalyviai tampa vis platesni ir platesni.Remiantis vietinės gyvenimo platformos duomenimis, nuo 2024 m., „Dviračių parkas“, „Dviračių sporto klubas“ ir „Camping Barbecue“ tapo populiariais paieškos žodžiais.Tarp jų susijusi „žygio“ paieškos apimtis padidėjo beveik 100 proc. daugiau nei 400%.

2023 m. Spalio mėn. Nacionalinės plėtros ir reformų komisijos bei Nacionalinės sporto generalinės administracijos ir kitų penkių departamentų „skatina lauko sporto įrenginių statybos ir paslaugų skatinimo veiksmų planą (2023–2025)“, išleistą Nacionalinės plėtros ir reformų komisijos bei Nacionalinės sporto generalinės administracijos ir kitos penki departamentai, kad iki 2025 m. Lauko sporto pramonė pasieks 3 trilijonus juanių juanių.

Pramonės žmonės teigė, kad spartus lauko sporto pramonės augimas užaugino naujus vartojimo augimo taškus ir sušvirkščia naują impulsą vartotojų rinkoje.

Remiantis profesionalia „Tianyancha“ versija, kaip ir dabar, yra daugiau nei 287 000 kompanijų, susijusių su sportu lauke, iš kurių nuo 2024 m. Sausio mėn. Iki kovo mėn. Buvo pridėta daugiau nei 13 000 naujai įregistruotų įmonių;

Žvelgiant iš geografinio pasiskirstymo, Guangdong, Zhejiang ir Shandong, trijose vietose susijusios sporto įmonės yra priešakyje, yra daugiau nei 41 000, daugiau nei 40 000 ir daugiau nei 17 000;

Sprendžiant iš įsteigimo laiko, 46,5%atitinkamų įmonių buvo įsteigti per 1–5 metus, o per 1 metus įsteigtos 23,9%atitinkamų įmonių.

You May Also Like

More From Author