Gio klubinė forma nesutrukdys USMNT gerai startuoti

Estimated read time 3 min read

Pastaruoju metu dėl vidurio puolėjo kilo daug diskusijų, tačiau jo svarba JAV rinktinės ateičiai nekelia abejonių.

JAV vyrų rinktinė. Jamaikos rinktinės futbolo uniformos Po įspūdingos pergalės prieš Gio Reiną Greg Burkhardt tvirtai gynė Gio Reiną. Dar prieš metus toks pareiškimas būtų atrodęs neįtikėtinas. Vis dėlto per pastaruosius 12 mėnesių situacija smarkiai pasikeitė: Burkhardtas įsikišo ir palaikė Reiną net ir tada, kai jis buvo kritikuojamas.

Kritikai atkreipė dėmesį į tai, kad Reyna šiemet klubo lygmenyje žaidė nedaug, todėl kyla klausimų dėl jo galimo indėlio į USMNT. Tarp tų, kurie abejoja Reynos pasirengimu, yra ir Jesse Marshas, kuris išreiškė sunkumų nepaisant puikių Reynos rezultatų. Tačiau Reinos pasirodymas kalba iškalbingai ir CONCACAF finale Jamaikos nacionalinės vaikų futbolo uniformos Ji suteikė energijos išsekusiai JAV rinktinei ir atliko du svarbius rezultatyvius perdavimus pergalėje 3:1 prieš Akivaizdu, kad be Reynos indėlio komanda galbūt nebūtų patekusi į finalą.

Reyna pasinaudojo savo šansu, kai buvo pakviesta. Nepaisant nedrąsios pradžios, kai JAV atsilikinėjo įvarčiu, Reynos žaidimas buvo labai svarbus ir jis padėjo komandai pakeisti situaciją. Jis nutraukė įvartį, laiku atlikdamas rezultatyvų perdavimą Hadji Wrightui, pademonstruodamas savo puikų matymą ir gebėjimą žaisti.

Marshas susilaikė nuo atviros užuominos, kad Reina negali būti atrinktas ateityje, tačiau jo klausimas apie pastarojo meto Reinos formą buvo pagrįstas. Žiemą Reina iš Dortmundo „Borussia” persikėlė į „Nottingham Forest”, tačiau nuo to laiko sužaidė tik keletą rungtynių. Vertinant jo kandidatūrą į rinktinę pagal dabartinę formą kyla pagrįstų klausimų dėl jo pasirodymų klubo lygiu.

Burkhardtas, atsakydamas į Maršo užklausą, pabrėžė nenuginčijamas Reinos savybes ir talentą ir dar kartą patvirtino sprendimą įtraukti jį į komandą, nepaisant jo sunkumų prisitaikant prie „Premier” lygos.

安いサッカーシャツ

Gio klubinė forma nesutrukdys USMNT gerai startuoti

Ankstesni Reynos pasirodymai, tokie kaip įvarčiai į Ganos bei Trinidado ir Tobago vartus ir rezultatyvūs pasirodymai įvairiose varžybose, rodo jo gebėjimą prisitaikyti ir svarbą komandos taktinėje schemoje. Sistema sukasi apie Reiną, kuris išnaudoja savo viziją ir kūrybiškumą, kad išardytų varžovų gynybą. Tai yra galingas USMNT privalumas, ypač lemiamais momentais.

Reyna tarp JAV puolėjų išsiskiria gebėjimu griauti gynybą ir kurti progas įvarčiui pelnyti. Jo talentas šiuo požiūriu dažnai pasirodo esąs labai svarbus, ypač tada, kai komandai sunkiai sekasi kurti progas.

Vis dažniau spėliojama dėl Reinos ateities „Nottingham Forest” klube, nes jo tarptautiniai žygdarbiai gali turėti įtakos klubo formai. Nepriklausomai nuo klubo situacijos, tikėtina, kad Reyna bus Copa JAV rinktinės futbolo uniformos narystė pabrėžia jo, kaip žmogaus, galinčio pakeisti situaciją, net ir tada, kai jo fizinė forma nėra geriausia, statusą.

Artėjant turnyrui, Reynos pasitikėjimas savimi kils, o jo pasirodymai tarptautinėje arenoje bus dar geresni. Dar neaišku, ar tai padės pasiekti sėkmę „Nottingham Forest” klube, tačiau Reinos įtaka nacionalinei rinktinei neabejotina ir liudija, kad jis turi potencialo pasirodyti aukščiausiu lygiu.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours