Giannis kinkis Vinny Hughes Jr. tossud ja trikoo, kui Bucks purustab Bucksi

Estimated read time 2 min read

Milwaukee Bucksi staar Giannis Antetokounmpo tegi suurepärase mängu Brooklyn Netsi vastu, visates 32 punkti ja 10 lauapalli, et viia oma meeskond 144-122 võiduni. Kuid elevus ei piirdunud vaid väljakul, sest Antetokounmpo annetas oma tossud ja trikoo Real Madridi staarile Vinicius Jr. kõrvale.

Üllatuslukatsed: Südamliku žestina kinkis Antetokounmpo Vinicius Jr-le oma allkirjastatud särgiga ja 140 dollari eest „Freak 5” tossud, mida ta mängu ajal kandis. Jalgpallitähel oli tänulik naeratus näol, kui nad naersid ja tänasid teineteist.

Vastastikune tänu: Antetokounmpo tunnustas Vinnie Jr. kui „Brasiilia maailma nr. 1 mängijat”, mis kinnistas vastastikust austust korvpalli- ja jalgpallitähtede vahel. Nad dokumenteerisid oma suhtlemist isegi fotol.

Giannis kinkis Vinny Hughes Jr. tossud ja trikoo, kui Bucks purustab Bucksi

Rebounding Bucksi võit tuli pärast jõulupüha kaotust, kui treener Adrian Griffin seadis meeskonna pingutuse kahtluse alla. Netsi vastu seisid Bucksil enamasti reservid, sest Brooklyn mängis back-to-backi, kuid nad näitasid uutmoodi intensiivsust.

Ebatõenäolised kangelased Hoolimata oma uustulnukate puudumisest näitas Nets võitlust, mida juhtis 21 punkti ja 10 lauapalliga kahekaitsja Jalen Wilson. Antetokounmpo kiitis nende pingutust, tunnistades, et ei tundnud enamikku neist varem, kuid „kindlasti õpib neilt”.

NÄHEMMIKS, Milwaukee kohtub reedel Cleveland Cavaliersiga, Brooklyn aga sõidab Washingtoni Wizardsiga kohtuma.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours