Gegužės dienos ekskursija po nišą!Hefei, Huangshan ir kt

Remiantis Pekino vakaro naujienomis („Reporter Pan Fuda“), artėja prie gegužės dienos atostogų. gerai pasirodė, o išvykstančių kelionių šiluma smarkiai padidino.

Lankytojai atrakina triukų žaidimo režimą, stebėdami jūrą, kepsninę, lankomės naktiniuose turguose ir koncertuose tapo vartotojų interneto prieigos taškais.Po pasirodymo keliauti ir keliauti į miestą, kad taptų nauja jaunų žmonių gyvenimo tendencija.Gegužės dienos atostogos rengia koncertų ir muzikos festivalį, kuriame populiarėja.

Gegužės dienos atostogų metu daugiau turistų norėjo atvykti į mažus miestus keliauti.Ponia Xu, baltos spalvos baltaodžių darbuotoja Pekine, balandžio pradžioje pradėjo planuoti keliauti gegužės dienos atostogų metu.Daugelyje platformų, palyginti su pagrindiniais miestais, turizmo produktų populiarumas iki gegužės dienos atostogų trečiajame ir žemiau esančiuose miestuose yra palyginti didesnis, tai rodo, kad turistai nenori laikytis mentaliteto.Remiantis CTRIP duomenimis, vis daugiau nišinių turistinių vietų yra sveikintini. .

You May Also Like

More From Author