Gegužės dienos atostogų rezervacija visiškai įkaista Pekine, kad taptų šilčiausia turistų lankoma vieta

Estimated read time 3 min read

Gegužės dienos atostogos artėja. Įėjimo į kelionių užsakymai buvo akivaizdesni.Skirtingai nuo trumpalaikių chingming atostogų kelionių, „Gegužės 1 d.“ Vidutinio ilgio turizmas tapo veikėju, o Pekinas, Šanchajus, Chongqing, Hangdžou, Chengdu, Nanjing, Xi’an, Wuhan, Guangzhou ir Changsha yra aukščiausi. Dešimt populiarių turistinių vietų gegužės dienos atostogų metu.

Išplaukiami bilietų paieškos šiluma padidėjo 56% metų -on -eear

Remiantis CTRIP duomenimis, šių metų gegužės 1 d., Namų viešbučių ir oro bilietų paieškos populiarumas pernai šiek tiek padidėjo, o išvykstančių bilietų įėjimo populiarumas labai padidėjo 56%metų.Žvelgiant iš bendros rezervavimo situacijos, Pekinas, Šanchajus, Chongqing, Hangdžou, Chengdu, Nanjing, Xi’an, Wuhan, Guangzhou ir Changsha yra dešimtys populiarių turistinių vietų gegužės dienos atostogų metu.

Tobulėjant infrastruktūrai įvairiose vietose ir tobulinant turizmo priėmimo galimybes, populiarūs vis daugiau turistinių krypčių, skirtų skęstantiems rinkoms.Tianshui, Xuzhou, Zibo, Hefei, Nanchang, Diqing, Jingdezhen, Shijiazhuang, Yantai, Huangshan ir kiti miestai tapo sparčiausiai augančiais miestais per dabartinę gegužės dienos atostogas.„Semporna Naipin“ Weihai “, Pietryčių Azija Hirai“ Xishuangbanna ir kitos CTRIP vietose CTRIP taip pat žymiai padidėjo.

Kalbant apie keliones išvykstančiomis, Japonija, Tailandas, Pietų Korėja, Malaizija, Singapūras, JAV, Indonezija, Australija, Prancūzija ir Vietnamas yra populiarios išvykstančios šalys.Saudo Arabija, Kataras, Uzbekistanas, Tagikistanas ir kitos diržų ir kelių teritorijų šalys yra aukštesnis metų augimo tempas.Šiuo metu iš Šanchajaus ir Xiameno išvykstantys tarptautiniai kruiziniai laivai iš esmės buvo išparduoti, o „GMV“ užsakymas pasiekė daugiau nei 1,5 karto daugiau nei tą patį laikotarpį 2019 m.

„Prašau 3 pertraukos ir 9“ po netikrų viršūnių ieškoma

Remiantis „Tuniu“ kelionių rezervavimo duomenimis, tikimasi iki 30 -osios paprašykite atostogų ar poilsio, kad nuo balandžio 28 d. Iki gegužės 5 d. būtų ilgos 9 dienos atostogos.Tikimasi, kad „Gegužės 1 -osios“ atostogų kelionės daugiausia koncentruojasi nuo balandžio 30 d. Iki gegužės 3 d.

Populiarūs klientai, Šanchajus, Pekinas, Nanjingas, Tianjinas, Suzhou, Guangdžou, Hangdžou, Shenzhenas, Shenyangas, Xiamenas ir kitos vietos yra stipresnės noro keliauti.Dviejų dienų ir 5 dienos maršrutų tvarka yra patys populiariausi, o keliautojų skaičius sudaro atitinkamai 27%ir 23%.Tuo pačiu metu beveik 17%turistų pasirenka keliauti daugiau nei 5 dienas, ir jie yra labiau linkę į atostogas prieš atostogas, kad išvengtų kelionių viršūnės.

Šiuo metu naujausi „Gegužės 1 -ojo“ pulko užsakymo duomenys rodo, kad kelionės atstumo atžvilgiu vidaus ilgalaikis turizmas yra daugiau turistų pasirinkimas, kuris sudaro 46 %turistų skaičiaus;Vietiniai ir aplinkiniai turistai sudaro 23 proc.

Diena prieš „gegužės dienos“ atostogas yra pati brangiausia

Vartotojams, kurie linkę keliauti „netikra“, yra ekonomiškiau pasirinkti atostogas po atostogų.Remiantis „Tongcheng“ kelionių platformos duomenimis, vidutinė vidaus oro bilietų kaina, išvykstanti likus trims dienoms iki gegužės 1 -osios atostogų (balandžio 28–30 d Gegužės 6–8 d. Buvo maždaug 23%didesnė, ypač balandžio 30 d. Vidutinė oro bilietų kaina buvo maždaug 20%didesnė nei vidutinė gegužės dienos atostogų kaina.

Kalbant apie apgyvendinimą, viešbučių kaina po populiarių turizmo vietų yra gana pigesnė nei prieš festivalį, o pasirenkamas kambario tipas yra gana turtingesnis.Be to, tikimasi, kad nuo gegužės 3 d. Gegužės dienos atostogų keleivių srautas šalyje per gegužės dienos atostogas žymiai sumažės, o žaidimo patogumas taip pat sparčiai didės.

Neseniai „Tongcheng Travel Client“ specialiai pristatė renginį „Air Ticket Blind Box“ ir „9 Yuan Train Ticket Blow Box“.Atitinkamas asmuo, atsakingas už „Tongcheng Travel Versle“ grupę Nežinia.

You May Also Like

More From Author