Gegužės dienos atostogų raktas Komercinis „Aukso sugertis“ 4,99 milijardo juanių 60 KEITI

Estimated read time 6 min read

Gegužės dienos atostogos 2024 m. Miesto reikmenų rinka buvo stabili. Pardavimai pardavė 4,99 milijardo juanių.60 pagrindinių miesto verslo rajonų keleivių srautai buvo 35,869 mln., Tai yra 2,5%metų -metų, o vartojimo suma siekė 9,92 milijardo juanių.

„Pekino vartojimo sezono“ ryšys įvairiose srityse įvairiose srityse rengiamas daugiau nei 1000 vartotojų veiklos, o nauji scenarijai yra pradedami įvairiais formatais.

Miesto ryšių pagrindiniai verslo rajonai, skirti skatinti vartojimą

Pagrindinis „2024 m. Tarptautinio dvigubo miesto vartojimo festivalio“ verslo rajonas, beveik šimtas tarptautinių prekės ženklų ir „Douyin“ platformų, o ICBC organizuoja „neprisijungusio pardavimo+internetinės tiesioginės transliacijos“ veiklą, kad sukurtų stiprią vartotojų atmosferą.Dongcheng rajonas pradėjo „kokybės vartojimo festivalį“, kuriame yra daugiau nei 20 senų prekės ženklų ir „Baijia“ parduotuvių, kad atidarytų nacionalinę potvynio vartojimo šventę.Būdinga „Yueyou Haidian“ veikla Haidiano rajone yra maisto knygos, vaidinimas ir žiūrėjimas bei rinkos pasivaikščiojimai, kad sprogtų festivalio rinka.Shijingshano rajonas naudoja „Pekino West“ temą, kad sujungtų maistą, automobilių pirkimą ir dviračių sportą.

Remiantis „UnionPay“ verslo duomenimis, „Wudaokou“ komercinis rajonas, Zhongguancun komercinis rajonas ir Wangjing verslo rajono vartojimo suma padidėjo atitinkamai 1,3 karto, 1,1 karto ir 76,9%metų.

Būdingų temų kaupimo patirties atnaujinimo ypatybės, populiarumas šoktelėjo

„Shicha Haihua“ rinka atnaujino savo išvaizdą, kad sukurtų naują hidrofilinio vartojimo orientyrą.„Ultra Polar Hei Shenghui“ išleido giliausias Pekino nardymo sales ir antrą pagal dydį „Sky“ užuolaidą Azijoje.„Cofco Xiangyun Town“ „Lauko gyvenimo festivalis“ renka prekės ženklą „Geri daiktai, meno instaliacijos ir mados sportas“ ir tyrinėja naują stovyklavimo žaidimą.„Huaxi Live Wushu“ daina suburia daugybę veiklų „Pirkti meno savaitę“ ir „Wonderful Carnival“.„Shougang Garden“ „Plačiai stebuklingas nematomas sezonas“ integruoja keturias pagrindines populiariojo mokslo, techninės patirties, literatūrinio skaitymo ir kultūrinių bei kūrybinių rinkų temas, kad būtų sukurta susibūrimo vieta mokslinės fantastikos entuziastams.Pirmasis „Camping Experience“ „Slow Flash Street“ ir „Camp Jazz Concert“ skonio romanas.

Gegužės dieną keleivių srautai keičiasi Naujojo miesto verslo rajone, Longfu šventyklų verslo rajone ir „Wuskesong“ komerciniame rate, atitinkamai, padidėjo atitinkamai 18,6%, 17,6%ir 16,7%metų Populiariausias tarp jaunų vartotojų.

Pirmoji pirmoji parduotuvės paroda gali interpretuoti mados klasiką

Neseniai Vakarų Yuechenge pasirodė pirmoji „LEGO“ prekės ženklo etaloninė parduotuvė Šiaurės Kinijoje.Pirmojoje parduotuvėje Pekino knygyne, pirmojoje Pekino parduotuvėje, yra pirmasis „Bendras holas“, kuriai nustatyta nauja erdvė vartojimui.„Chaoyang Yoyue City“ sunkiai dirbo, kad sukurtų „Miyazaki“ fantazijos svaiginančią patirtį.Gegužės 1 d. Per „Leduo“, „Honkong Wanda“, „Chaoyang Heyanghui“ ir „Chaoyang Yuecheng“ pardavimus, kurie buvo stebimi, padidėjo atitinkamai 55%, 41,8%ir 13,3%metų.

Senasis -madingas vardas yra karštas ir paverčia prekės ženklo gyvybingumą

„Quanjude“ išleido „Mengbao Huanyou patiekalą“, kultūrinį ir kūrybinį paketą, „Mengwa“ kultūrinę ir kūrybinę parodą bei kitą teminę veiklą, skirtą organizuoti „Mengbao Huan Huan festival“ ir organiškai integruoti senąjį mados nekalbą ir mados kūrybinę vartojimą.„Caibai“ turi naują „Wencai Xiangxue“ kultūrinius ir kūrybinius papuošalus, apimančius įvairius auksinius papuošalus su senais madingais ir pilnais ryšiais.Zhang Yiyuan „Pavasario arbatos festivalis“ nuožmiai atsivėrė, o Wu Yutai „West Longjing Longjing Green Tea dovanų dėžutė“ buvo įtraukta į humanistinių elementų pardavimą daugiau nei 10%.Pekino „Daoxiang“ kaimas išleido ribotą leidimą „Trys vaisių pyragas“, surinkęs keleivių kanalizaciją, skirtą specialiam vasaros saulės sąlygų tiekimui.Vaikų Ruizheno Xiangxiango drabužiai patenkinti nacionalinio stiliaus tėvų ir vaikų poreikius, o naujasis „Vėjo ir lietaus stilius“ „Oracle“ temos audinių batai rodo tradicinės kultūros žavesį per puikius įgūdžius.

Žaliojo produkto iteracija atnaujina kokybės vartojimo kinetinę energiją

2024 m. Pekino tarptautinė automobilių paroda pritraukė gerai žinomus vidaus ir užsienio automobilių prekės ženklus su naujais produktais, kuriuose dalyvavo aukšto lygio parodose, surinko 117 pirmųjų automobilių ir 41 koncepcinius automobilius, kad padidintų automobilių pirkimo patirtį.„Changping“ automobilių vartojimo kuponai sustiprino naujų energetinių transporto priemonių subsidijas. vartojimo potencialas.„Shijingshan“ rajonas paskelbė „Pekino West“ temą, nustebina „Hui“, kad nusipirktų gerą automobilių sezoną “.

Žalios ir intelektualios renovacijos atnaujinimai, įgalinantys geresnį gyvenimą.Namų prietaisai, namų prietaisai ir komunikacijos įrangos produktai naudingi žmonėms naudingi žmonėms ir skatinti naujus vartojimo prekių pakartojimų poreikius.„Jingdong“ platforma kartu su daugiau nei 100 prekės ženklų prekeivių, skirtų „namų prietaisų namų, kuriuose pateikiami nauji aljansai“, išskirtinės subsidijos, išskirtinės nuolaidos tenkina diversifikuotus poreikius.„Suning Tesco“ ir daugiau nei 30 namų prietaisų kompanijų internete ir neprisijungus tuo pat metu pradėjo nemokamai „nerimą keliančią naują“ veiklą, nemokamas duris, išmontavimo ir tvarkymo paslaugas nemokamai.Tiesą sakant, namų ūkiai pasikliauja internetine platforma „Dongwo“, kad išleistų namų vartotojų kuponus.„Xiaomi“ komunikacija „Senoji mašinų nuolaida ir nauja mašinos subsidija“ apima 8 produktų tipus, tokius kaip mobilieji telefonai, nešiojamieji kompiuteriai, oro kondicionieriai ir televizija, padedantys atnaujinti vartojimą ir atnaujinti gegužės 1 d.

Rinkos pasiūla yra pakankama maitinimo maitinimo gyvybingumo žydėjimas

Gegužės 1 d. Pagrindinė žemės ūkio didmeninė rinka sustiprino gamybą ir pardavimus bei aktyviai organizuotą tiekimą. , ir sutiko festivalio rinkos vartojimą ir piliečių pirkimus.Pagrindinių miesto mėsos, kiaušinių ir daržovių būtinybės yra pakankamos rinkos tiekimo ir stabilaus tiekimo.

Liežuvio maistas ir viešojo maitinimo vartojimas yra karštas.„2024 m. Pekino kryžius -alaus festivalis“ sujungia 135 amatus mieste, kad toliau išleistų išskirtines nuolaidas.Chaoyang rajono Lianmei Meituan platforma atidaro „Sweet and Chaoyang“ arbatos aromato kelionę, vedančią į naują arbatos vartojimo tendenciją.Specialūs „kanalo maisto festivalio“ užkandžiai Tongzhou rajone ir neprisijungusių cukraus paveikslų paveldėjimas paveldi kanalo maisto kultūros klasiką.Shijingshano rajonas pasirinko aukštos kokybės maitinimo šaltinius, kad galėtų išleisti „Pekino West Food Heat“ sąrašą “.„Universal Studios“ atidarė „Foods@环 环“ Tarptautinis maisto karnavalas, aukštos vertės patiekalai stulbinantys vaizdiniai malonūs skonio pumpurai.Wangfujing Ora -xiangjiang Town „Dessert Festival“, „Century Jinyuan“ prekybos centras „Durian Festival“, „Capital Mall“ · Grand Canyon „Play Food Festival“, o kitos veiklos turi turtingas atostogų maitinimo galimybes.Gegužės dieną „Ziguang Garden“ ir „McDonald“ pardavimų pardavimai pagrindiniai stebėsenos pardavimai padidėjo 9,8%ir 5,5%metų.

Daugiapakopių sintezė ir atjauninanti nakties vartojimas yra pilnas gyvybingumo

Pirmoji miesto „kultūrinio turizmo autobusų linija“ praėjo per tris tris naktis iš trijų naktų Liangma upės, olimpinės pagodos ir „Wenyu Thousand“ žibintų festivalio, kad praturtintų miesto naktinio turo patirtį.„Naktinio miesto turo parkas“ Qinglong Lake parke Fengtai rajone sujungia specialius užkandžius, laisvalaikį ir pramogas bei ne greilių patirtį, kad patenkintų naktinio vartojimo poreikius.Naktinė Yanqi ežero kalno apšvietimas Huairou rajone pilna atmosferos.„Gubei Water Town“, Miyun rajonas, naktį surengė specialų „Vandens šokių šou“ ir „UAV Confucius Light Show“ renginį.Remiantis „UnionPay“ verslo duomenimis, vartotojų skaičius naktį per gegužės dieną padidėjo 18,7%metų.

Tekstas/Pekino jaunimo dienos reporteris Li Jia

You May Also Like

More From Author