„Gegužės 1 d.“ Pasveikina užsakymo viršūnę!Kinijoje atsirado „potencialios atsargos“, o kelionės išvykstamos ir toliau kyla

Estimated read time 2 min read
Po „Qingming“ atostogų vidaus turizmo rinka pateko į „Gegužės dienos“ užsakymo viršūnę.Išsamūs kelionių kompanijų, tokių kaip Tongcheng ir CTRIP, duomenys, praėjus savaitei po Čingmingo festivalio „Gegužės 1 -osios“. , išvykstamojo turizmo rinka, koncertai, muzikos festivaliai ir kino bei televizija. Kraštovaizdis tapo „gegužės 1 -ojo“ turizmo vartojimo pagrindu, sukeldamas daug „potencialių atsargų“ su ugnimi.
„Tongcheng“ kelionės Kelionės, kultūrinė kultūra, pavyzdžiui, kelionių ir maisto turas, yra nauja „laikysena“, skirta jauniems turistams pradėti keliones;Be to, „Žvaigždžių“ zoologijos sodas ir kitas „žvaigždžių“ zoologijos sodas, pavyzdžiui, Nanjing Hongshan zoologijos sodas, Chengdu milžino „Panda“ veisimo tyrimų bazė ir Hangdžou zoologijos sodas, pateks į modelį „Bilietų griebimo“.
Nuo šių metų pradžios kultūrinio turizmo „apimtis“ įvairiose vietose, taip pat populiarios etiketės, tokios kaip muzikos spektakliai ir kino bei televizijos dramos, leido turistams iškasti „potencialius turizmo ir atostogų atsargas“, taip pat Atneškite aukštas akimirkas į nišą.
Remiantis „Tongcheng“ kelionių duomenimis, „gegužės 1 d.“ Laikotarpiu, nes Hua Chenyu „Daily Press Concert“ vyks „Yantai“, „Yantai“ šoktelėjo į vidaus turizmo populiarumo padidėjimo sąrašą; Taip pat buvo įjungiamas staigiai padidėjęs turizmas.Be tų pačių tos pačios „Fengxing“ pastraipų modelių, „gegužės 1 d.“ Lauke taip pat yra populiarios perforavimo vietos „Gegužės 1 d.“.
Išeinančio turizmo populiarumas ir toliau kyla.Anot CTRIP, dabartinės „Gegužės 1 d.“ Viešbučių paieškos yra tokios pačios kaip tas pats 2023 m. Tas pats laikotarpis 2019 m. Kalbant apie išeinantį turizmą, pasirašiusių žmonių skaičius gegužės dienos atostogų metu padidėjo daugiau nei 30 % metų.
„Per tą patį praėjusių metų laikotarpį Singapūras, Malaizija ir Tailandas nepavyko pasirašyti Kinijoje. Remiantis tuo, išeinančio turizmo vizų skaičius vis dar auga metų -tai rodo, kad šie metai” May „May” May „May” May „May” May „May” May „Gegužės mėn. 1 -asis „CTRIP“ bus didelėje išvykimo bangoje.
Pranešama, kad Bankokas, Kvala Lumpūras, Tokijas, Phuketas, Singapūras, Osaka, Seulas, Dubajus, Ho Chi Minh City ir Chiang Mai yra karščiausios išvykstančios vietos per gegužės dienos atostogas.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author