„Gegužės 1 d.“ Kelionių užsakymas „brangesnis paieška“?Nebūtinai didžiųjų duomenų „žudymas“

Estimated read time 4 min read

Šaltinis: Naujos vakaro naujienos

Tikimasi, kad gegužės dienos atostogų metu turizmo rinka vėl pateks į kelionių bangą.Daugelio kelionių platformų duomenys rodo, kad jie pateko į didžiausią užsakymo laikotarpį.Tačiau būtent tokiomis problemomis, kaip „skirtingos mobiliųjų telefonų rezervavimo bilietų kainos, ir„ tuo pačiu viešbučio kambario tipu yra brangesnis ir brangesnis “, o kitos problemos vėl buvo karštos. Dideli duomenys ir virti “.

Tiesą sakant, ar turizmo platformoje yra „didelių duomenų žudymo“ elgesys?Daugelis pramonės žmonių išanalizavo skirtingų turizmo produktų kainų priežastis.

Šios keturios nuorodos turės įtakos oro bilietų kainoms

Pasak turizmo platformos darbuotojų, vartotojų abejonės dėl „žudymo“ daugiausia egzistuoja dviejų tipų produktuose: oro bilietus ir viešbučius.Tačiau tokią situaciją daugiausia lemia „kainų talpykla“ arba dinaminis kainų koregavimas.

Pažvelgus į oro bilietus kaip pavyzdį, bilieto kainą – nuo oro linijų kainų nustatymo iki rodymo vartotojo mobiliojo telefono ekrane, yra „ypač ilgas“ kanalas.

Pirmas žingsnis,Oro linijų bendrovės pajamų administratoriaus komanda nustato oro bilieto kainą.

2 žingsnis,Oro linijų bendrovės Įeina į krovinių duomenų GD, tai yra „Global Distribution System“ pasaulinė paskirstymo sistema.Tai yra oro bilietų pramonės „dideliam saugojimo namai“, kuri specializuojasi inventoriaus, krovinių ir užsakymų valdyme.

Trečias žingsnis,OTA patraukite duomenis iš „sandėlio“ -tai yra, patikrinkite saloną ir kainą GDS sistemoje ir rodykite rezultatus vartotojui.Bet jei jūs sugaunate duomenis kiekvieną kartą, kai ieškote, išlaidos bus didelės.Todėl net tada, kai vartotojas netikrina kainos, OTA „vykdys dar kelis kartus“ GDS, reguliariai patikrinkite, gaus naujausią kainą ir pateiks duomenis, gautus kaip talpyklą.Kai vartotojai atidaro OTA puslapio kainą, tai nebūtinai yra tikroji oro linijų kainodara, tačiau neseniai iš GDS gautų naujausių citatos talpyklos duomenų.

Ketvirtasis žingsnis,Kai vartotojas patyrė kelis paieškos procesus ir galiausiai nusprendė pateikti užsakymą, OTA turi dar kartą patvirtinti naujausią kainą ir inventorių su GDS ir parodyti kainą, kurią paskutiniam vartotojui reikia sumokėti.

Jei aukščiau pateiktame procese, pirmasis žingsnis yra oro linijų pajamų valdytojo komanda, kuri vėl pakoreguotų oro bilieto kainą, tada kiekvienas žingsnis vėl bus paleistas iš naujo.Galbūt tai atsispindi vartotojo pabaigoje, vos keliomis minutėmis ar net keliomis sekundėmis, tačiau šio laikotarpio skirtumas lėmė, kad taip vadinama taip vadinama „nenuosekliomis kainomis, kai tas pats vartotojo mokėjimas ir paieška“, Skirtingi vartotojai ieško tos pačios produkto kainos „ir panašiai.” Žudymas „reiškinys.

Aukščiau paminėti žmonės taip pat teigė, kad tai taip pat yra priežastis, kodėl oro bilietai yra „brangesni ir brangesni“, tačiau taip pat įmanoma, kad dėl to, kad skrydžio sėdynės greitis nesitikima, tuo daugiau „daugiau“ Paieška ir pigesnė „įvyksta. Daugelis vartotojų pranešė apie likus vienai ar dviem dienoms iki skrydžio,„ pasiimdami “bilietus į kainą nardymą.

Žemos viešbučio šaltiniai yra išparduoti ir taip pat paskatins „Kuo daugiau ieškosite, tuo brangiau“

Tai taip pat panašus viešbučių produktų principas.OTA rodoma viešbučio kaina yra tiesioginė platformos kasyba ir daugybė agentų.

Tame pačiame kambaryje ir toje pačioje tos pačios datos kambaryje OTA sujungs produktų palaikymo politiką ir kokybės rodiklius, kad būtų pirmenybė teikiama to paties produkto mažam kainų ištekliams.Kai parduodami žemi to paties produkto ištekliai, parduodama tik aukštesnės kainos.Ypač populiariuose viešbučiuose kai kuriose populiariose vietose retkarčiais keičiasi atsargos ir kaina.

Be to, skirtingi vartotojai ieško to paties viešbučio tipo per tą patį laikotarpį.

„Kai kurie vartotojai mano, kad tai yra platforma„ žudymas “, tačiau iš tikrųjų pajamų perspektyvos turizmo platforma neturi motyvacijos„ žudyti “. Ne platforma.

Kai kurie teisinės pramonės žmonės pripažino, kad „susidūrę su sudėtinga kainų nustatymo sistema ir kainų rodymo kanalu, neišvengiamai bus tam tikras elgesys, kuris neturi nieko bendra su„ žudymu “. Tačiau platformai niekada neturite to žiūrėti lengvai, Pakenkkite vartotojų interesams, palieskite vartotojų interesus, palieskite jį palieskite reguliuojamąją raudoną liniją “.

You May Also Like

More From Author