Gansu provincijos profesinio mokymo statyba, jungianti talentų mokymo modelį

Žurnalistas sužinojo iš „Gansu provincijos profesinio mokymo, prisijungimo prie talentų mokymo įgyvendinimo plano“, kurį išleido provincijos švietimo departamentas, kad nuo šių metų Gansu provincija įgyvendins antrinę profesinę, aukštesnę profesinę (kolegiją) ir bakalauro studijas „357“. Per talentų mokymo modelį.

„Įgyvendinimo planas“ teigia, kad nuo 2024 m. Antrinės provincijos profesinės mokyklos buvo auginamos 3 metais.Įdiekite aukšto profesinio ir aukštesnio lygio profesinių mokyklų mokymo modelį: panašių didžiųjų bendrovių pasirinkimas tose pačiose dviejų mokyklų ir aukštesniųjų profesinių mokyklų didžiųjų mokyklų srityje.Ištirkite „3+4“ vidurinio profesinio ir bakalauro mokymo įgyvendinimą, pasirinkite aukštos kokybės vidurines profesines mokyklas ir bakalauro mokyklas ir kartu vykdykite „3+4“ aukštos kokybės techninius ir techninius talentus tame pačiame ar panašiame profesionale klasė.Rezervuokite antrinių profesinių porų egzaminų priėmimą, aukštą profesinį (kolegijos) priėmimą.

„Įgyvendinimo planas“ reikalauja, kad vidurinių ir aukštesnių profesinių mokyklų mokomose vidurinėse ir aukštesnėse profesinėse mokyklose būtų įgyvendinta 9 stebėjimo rodikliai mokyklų bėgimo sąlygų ir standartizuoto elgesio stebėjimo rodikliuose.„Penkių metų nuoseklios sistemos“ įgyvendinimas ir įsiskverbiantys mokymai turi būti provincijos aukštos kokybės vidurinės profesinės mokyklos su visais 9 stebėjimo rodikliais, kad mokyklinės sąlygos ir visi studentai turėtų pasiekti 1200 ar daugiau. Mokyklos departamentas turi būti provincijos „dvigubo aukšto plano“ projekto statybos skyrius. Nustatyta įrašo paklausa.Įgyvendinančios mokyklas, kurios yra „3+4“, ir bakalauro ir bakalauro studijų mokymai yra išrinkti provincijos aukštos kokybės vidurinėse profesinėse mokyklose. Be to, mokymai turi būti bakalauro universitetų pranašumas, ir tai yra ta pati ar panaši profesinė kategorija, kaip ir bakalauras ir bakalauras.

You May Also Like

More From Author