„Gai Shi Food 2023“ Direktorių valdybos verslo vertinimas

2023 m. „Gai Shi Food“ direktorių valdybos verslo valdybos turinys yra toks:

 1. Verslo suvestinė

 Pokytis verslo modelio ataskaitos laikotarpiu

 Pagrindinis „Gaishi Food Co., Ltd.“ verslas yra užkandžių, tokių kaip jūrų ir valgomųjų grybų maistas, tyrimai ir plėtra, gamyba ir pardavimai, ir yra įsipareigojęs sukurti pagrindinį Kinijos užkandžių prekės ženklą.

 Remiantis „Ketuogių bendrovių klasifikavimo gairėmis“ (peržiūrėta 2012 m.), Pramonės pramonė yra „Žemės ūkio ir Silee maisto perdirbimo pramonė (C13)“; Bendrovė priklauso C1317 „daržovių perdirbimui“.

 Bendrovė yra pagrindinė žemės ūkio industrializacijos įmonė.

 (1) Pirkimo režimas

 Bendrovė įsteigė viešųjų pirkimų skyrių ir suformulavo standartizuotus dokumentus, tokius kaip „pirkimų ir tiekimo kontrolės procedūros“, „Pirkimų valdymo sistema“, „Tiekėjų sertifikavimo prieigos procedūros“, „Tiekėjų valdymo priemonės“, „Tiekimo administracinės priemonės tiekimo priemonėms Grandinė „Kontrolė ir prižiūri viešųjų pirkimų procesą.Remiantis BOM lentele, bendrovės verslo departamentas išleido pardavimo užsakymą pagal ERP. įgyvendina viešųjų pirkimų planą.Bendrovės pirkimai yra suskirstyti į strateginius viešųjų pirkimų ir saugumo atsargų pirkimus.Strateginiai pirkimai yra pagrįsti rinkos sąlygomis, kad būtų galima numatyti rinką.Apsaugos atsargų pirkimai prognozuojami remiantis ankstesnių metų klientų tvarka, pasirengimu saugumo inventoriui ar laikinam pirkimui, remiantis laikinu kliento tvarka.

 (2) Gamybos režimas

 Bendrovė priima „pardavimo gamybos“ gamybos modelį.Pardavimų skyrius suformuluoja pardavimo planą pagal pardavimo sutartį ir pardavimo prognozę, o pardavimo departamentai sudaro pardavimo plano santrauką. Apdorokite atitinkamus užsakymų klausimus įgyvendinant, kad būtų pasiekiami išlaidų kontrolės, produkto kokybės ir plano pabaigos normos vertinimo reikalavimai, kad būtų užtikrintas sėkmingai užpildytas gamybos planas.

 (3) Pardavimo režimas

 Bendrovės pardavimo modelis daugiausia yra suskirstytas į tris tipus: sutarčių sudarymą ir pardavimus, savo prekės ženklo pardavimą ir prekybos pardavimus.Sutarties gamybos ir pardavimo modelyje įmonė teikia prekės ženklo operatorius produktų kūrimo, gamybos ir techninės paslaugos; Prekybos pardavimo modelis, įmonė daugiausia parduoda jį iškart įsigijusi produktus arba tiesiog pakuoti.

 1. Sutarties gamybos ir pardavimo modelis

 Sutarčių gamybos ir pardavimo modeliams įmonė klientams teikia visas paslaugas, tokias kaip produktų padėties nustatymas, formulės tyrimai ir gatavų produktų gamyba, vykdydama sistemos rinkos tyrimus ir tyrimus bei plėtrą pagal klientų poreikių ypatybes.

 2. Savarankiško prekės ženklo pardavimo modelis

 Pačios įmonės prekės ženklo pardavimo modelis daugiausia yra suskirstytas į tris tipus: platinimą, tiesioginį pardavimą ir komerciją.Tiesioginis pardavimo klientai daugiausia yra viešojo maitinimo įmonės, platinami klientai

 Maisto platinimo kompanijos daugiausia grindžiamos maisto platinimo įmonėmis, o „E -komercijos“ klientai yra pagrįsti JD.com ir bendrovės flagmanų parduotuvėmis „Tmall“, „Taobao“, „JD.com“ ir kitose „E“ komercijos platformos flagmanų parduotuvėse.

 3. Prekybos pardavimo modelis

 Prekybos pardavimo modelyje įmonė daugiausia parduoda iškart įsigijusi produktą arba yra tiesiog supakuota.

 (4) mokslinių tyrimų ir plėtros modelis

 Bendrovė užsiima šaltų patiekalų, tokių kaip jūrų ir valgomųjų grybų maistas, tyrimus ir plėtrą, gamybą ir pardavimus.Remdamasis nepriklausomų technologijų tyrimais ir plėtra bei naujų produktų kūrimu, įmonė turi stiprias MTTP galimybes.Bendrovė atlieka nuolatinius technologinius tyrimus ir plėtrą tobulindama produktų kokybę, mažindama gamybos sąnaudas, kurdama naujus produktus, tobulina gamybos procesus, ir teikia patikimumo patikrą, pagrįstą klientų poreikiais ir verslo skyrių atsiliepimais.Atliekant nepriklausomus tyrimus ir plėtrą bei įvedant užsienio komandas, suvirškinant ir kuriant pažangias užsienio technologijas, tuo pačiu metu, kalbant apie pramonės srities -universiteto tyrimų bendradarbiavimą su Daliano technologijos universiteto, nacionalinio žemės ūkio produktų apdorojimo technologijos tyrimų ir plėtros centro , Liaoningo žemės ūkio mokslų ir kitų mokslo tyrimų institutų akademija ir įsteigti jungtinius tyrimų ir plėtros centrus.Nuo 2023 m. Gruodžio 31 d. Bendrovė įgijo 35 patentus (įskaitant 6 išradimus ir 29 komunalinių paslaugų modelius).

 Ataskaitų laikotarpiu pagrindinis bendrovės verslo modelis reikšmingai nepasikeitė.

2. Verslo sąlygų peržiūra

 (1) Verslo planas

 2023 m. Bendrovė daugiausia dėmesio skyrė pagrindiniam verslui, laikėsi nuolatinės pažangos, keitėsi pokyčių, nuolat didinant rinkos plėtrą ir sustiprino standartizuotas operacijas.Remdamasis direktorių valdybos darbo tvarka, bendrovė moksliškai bendra gamyba ir veikla, nuolatinės investicijos į verslą, gamybą, tyrimus ir plėtrą, nuolatinė veikla, nuolatinės naujovės ir nuolat tobulinant įmonės stiprumą.Ataskaitų laikotarpiu bendrovė geriau įgyvendino nustatytus tikslus.

 Kalbant apie verslą: ataskaitiniu laikotarpiu bendrovės verslo plėtra yra gera, pagrindinis verslas stabiliai augo, o pardavimo komanda aktyviai plėtoja naujus klientus, siekdama užtikrinti ilgalaikį esamų pagrindinių klientų stabilumą.Ataskaitiniu laikotarpiu bendrovės veiklos pajamos buvo 489,942 mln. RMB, o metų -34,75%padidėjimas.Bendrovės veiklos išlaidos buvo 395 480 800 juanių, tai yra 31,95%metų, o grynasis pelnas buvo 34,907 mln. Juanių, ty 8,24%metų -pagrindinė priežastis, kad pardavimų pardavimai stabiliai padidėjo stabiliai. Atitinkamai padidėjo veiklos išlaidos.

 Kalbant apie gamybą: ataskaitiniu laikotarpiu įmonė padidino standartizuotų šaltų patiekalų gamybos technologijos ir įrangos atnaujinimą ir pertvarkymą, labai pagerindama gamybos efektyvumą ir geriau patenkinti spartų rinkos paklausos augimą.Vykdykite sistemingą valdymo ir talpos kūrimą, kad būtų užtikrinta produkto kokybė ir sauga, optimizuokite kokybės saugos veikimo parametrus, tokius kaip metalo detektorius, x -optinis užsienio kūno aptikimo mašina ir svorio automatizavimo aptikimo mašina bei pagerinti galimybes aptikti.Tuo pačiu metu „Gaishi Food“ („Jiangsu) Co., Ltd.“ naujoji gamybos pajėgumai „Metinė 15 000 tonų standartizuotų šaltų patiekalų intelektualios gamybos (perdirbimo) projektas buvo gaminamas, o jo gamybos pajėgumai nuolat buvo. Išleisti ir nauji augimo taškai buvo nuolat prisidėti.Per ataskaitinį laikotarpį įmonė neturėjo didelės gamybos valdymo rizikos.

 Kalbant apie mokslinius tyrimus ir plėtrą: Bendrovė visada buvo grindžiama nepriklausomais tyrimų ir plėtros produktais ir technologijomis, sukūrusi tam tikrą masto MTTP komandą ir įgyvendindama sisteminę MTTP sistemą.Remdamasis dviem valstybinių valgomųjų bakterijų apdorojimo technologijos MTTP filiale ir provincijų įmonių technologijų centre, bendrovė ir toliau kreipiasi dėl antrosios prizo (viešintos) ir išradimo patentui į antrosios Liaoning Provincial Science ir Technologijų inovacijos (viešinamos) ir išradimo patentai ataskaitų laikotarpiu.„Gaishi Food“ („Jiangsu) Co., Ltd.“ tyrimų ir plėtros ir tikrinimo centrų statybos projektas buvo palaipsniui baigtas, o tyrimų ir plėtros inovacijų galimybės buvo sparčiai tobulinamos.Ataskaitiniu laikotarpiu buvo paspartinti moksliniai tyrimai ir plėtros galimybės ir inovacijų galimybės.

 Kalbant apie prekės ženklo reklamą: ataskaitinio laikotarpio metu įmonė ir toliau gerina prekės ženklo kūrimą. transliacijos, siekiant dar labiau išplėsti firmizuotą kelių esmę

 Ataskaitiniu laikotarpiu įmonė sustiprino įvairių rūšių talentų, pastatytų daugialypės, daugialypės talentų komandų, išplėstų mokslinių tyrimų ir plėtros komandų, pardavimo komandų ir kt., Įvedimą. skatinti darbuotojų iniciatyvą ir entuziazmą dėl entuziazmo darbuotojams, skatinti komandos gyvybingumą ir pagerinti įmonės valdymo galimybes; Verslas, tenkina naujus klientų poreikius, nuolat tobulina įmonės rinkos konkurencingumą, stabiliai pagerina įmonės produktų rinkos turėjimo procentą.Bendrovė ir toliau laikysis „išlaidų mažinimo ir efektyvumo“ principo, daugiausia dėmesio skirdama įmonės automatizavimo ir informatikos kūrimo skatinimui.

 (2) Pramonės padėtis

 1. Daugialypė politikos palaikymas, dorybingo pramonės ciklo plėtra

 Kinijos komunistų partijos ir Valstybės tarybos centrinis komitetas paskelbė „nuomones apie gerą reklaminį reklaminį skatinimą skatinti darbą kaimo atgaivinimo 2023 m.“, Tai yra nacionalinis dokumentas Nr. 1.„Nuomonės“ siūlo patobulinti pramonės, tokios kaip grynosios daržovės ir centrinė virtuvė, standartizavimą;Dokumente Nr. 1 pateikiamos stiprios pramonės plėtros politikos gairės, ragina sveiką pramonės plėtrą ir tuo pačiu suteikia geresnį pramonės verslo aplinkos plėtrą.

 2023 m. Rugsėjo mėn. Liaoning provincijos vyriausybė išleido „Liaoning Provincial Maisto pramonės provincijos plėtros planą (2023–2027 m.)“. Visiškai įgyvendinkite 20 -ąjį partijos universitetą.Pertvarkymas iš didelės žemės ūkio produktų provincijos į maisto pramonės provinciją daugiausia dėmesio skiria 6 pagrindinių maisto pramonės, tokių kaip grūdai, nafta, paukštiena, paukštiena, paukštiena, paukštiena, vandens produktai, vaisiai ir daržovės, surenkamais maisto produktais ir gėrimais.

 2024 m. Kovo mėn. Bendroji Rinkos priežiūros administracija, Švietimo ministerija, Pramonės ir informacinių technologijų ministerija, Žemės ūkio ir kaimo ministerijos ministerija, Komercijos ministerija ir Nacionalinė sveikatos ir sveikatos komisija paskelbė „pranešimą apie stiprinimą Surenkamojo maisto saugos priežiūra ir skatinant aukštos kokybės pramonės plėtrą “po beveik dvejų metų didelio greičio vystymosi TAO pateko į nacionalinį lygmenį.

 Antra, viešojo maitinimo pramonės atsigavimas atsigauna, padidindama maisto vartojimo augimą

 Iš skalės, maitinimo pramonės pajamos po epidemijos atsigauna.Iki epidemijos mano šalyje esančių maitinimo pajamų mastas stabiliai padidėjo – nuo 2,33 trilijono juanių 2012 m. Iki 4,67 trilijono juanių 2019 m., O vidutinis metinis sudėtinio augimo tempas siekia 10,46%.Paveiktos epidemijos, paveiktos 2020 m., Buvo paveikta viešojo maitinimo pramonė.Po to, kai 2023 m. Išleido epidemijos kontrolę, viešojo maitinimo suvartojimo scena buvo visiškai susigrąžinta, o maitinimo pramonės pajamos buvo atgautos.2023 m. Mano šalies viešojo maitinimo pramonės pajamos buvo 5,29 trilijono juanių, ty 20,37%metų.Palyginti su 2019 m., Padidėjo 13,20%.

 Kalbant apie elastingumą, maitinimo atstatymas yra elastingas.Pagal katalizinį vartotojų politikos skatinimą, bendras mano šalies vartojimo suvartojimas parodė silpną atsigavimo tendenciją nuo 2023 m.2023 m. Bendras mažmeninės prekybos vartojimo prekių pardavimas mano šalyje buvo 4,715 trilijono juanių, ty 7,2%metų.Žvelgiant į skyriaus kategoriją, nulinės prekės yra lygios nuliui

 Pardavimai padidėjo 5,8%metų.(Duomenų šaltinis: Nacionalinis statistikos biuras, Dongguano vertybinių popierių institutas)

 3. Maitinimas paprastai yra grandinuotas, grandinės įmonės sumažina sąnaudas ir padidina efektyvumą bei interdiktu su šaltais indais, kad būtų galima vairuoti surenkamuosius šaltus patiekalus

 Tobulėjant viešojo maitinimo pramonei, pamažu atsirado maitinimo grandinės tendencija.2018–2022 m. Duomenys rodo, kad mano šalyje esančio maitinimo greitis padidėjo nuo 12,8%iki 19,0%.Tačiau, palyginti su santykinai subrendusiais pokyčiais, tokiais kaip Japonija ir JAV, mano šalyje yra didelis atotrūkis tarp grandinės maitinimo greičio ir vis dar yra daug galimybių tobulėti ateityje.Vienas iš pagrindinių tinklo restorano bruožų yra tas, kad kiekvienos tinklo parduotuvės patiekalai yra apibūdinami, standartizuoti ir vieningi.Surenkamos daržovių kompanijos gali tiekti patiekalus įvairioms tinklų parduotuvėms pagal standartizuotas procedūras, kurios tam tikru mastu užtikrina kiekvienos tinklo parduotuvės skonio konsistenciją.Remiantis surenkamųjų indų standartų ir vieningumo savybėmis, tikimasi, kad mano šalies maitinimo grandinės kūrimas padidins surenkamųjų patiekalų poreikį toliau didėti.) Išlaidos, didelė nuoma ir mažas pelnas.Remiantis 2023 m. „Baltųjų popierių“ pramonėje, esančioje surenkamoje daržovių pramonėje, mano šalies tradicinių restoranų žaliavų išlaidos sudarė didžiausią tradicinių viešojo maitinimo įmonių dalį, 38%; Atitinkamai 10%.Panaudojusios surenkamuosius patiekalus, maitinimo įmonės gali efektyviai sumažinti darbo sąnaudų sunaudojimą, pagerinti indų efektyvumą, sumažinti vidutines maitinimo įmonių sąnaudas ir padidinti pelningumą.Duomenys rodo, kad panaudojus surenkamuosius patiekalus, darbo sąnaudų dalis sumažėjo nuo 22%iki 12%, o grynojo pelno dalis padidėjo nuo 20%iki 27%.Prefabrizuotos daržovės gali padėti mažinti viešojo maitinimo pramonės sąnaudas ir efektyvumą bei pagerinti daugiau kinų didelės spalvos grandinės viešojo maitinimo įmonės pamažu mažėja arba sustabdo šaltų patiekalų gaminimą.(Duomenų šaltinis: balta knyga Kinijos surenkamoje daržovių pramonėje 2023 m.)

 Ketvirta, maisto kokybė ir sauga, paspartina pramonės plėtros susirinkimą į vadovavimą

 Maisto saugos kokybę rinka pašalins kai kurios mažos perdirbimo įmonės.Šiuo metu surenkamieji daržovių gamintojai visoje šalyje yra mažos įmonės ir individualūs pramoniniai ir komerciniai namų ūkiai, o dalis dirbtuvių gamybos ir perdirbimo modelio vis dar yra tik nedaugelis klientų.Šiuo metu mano šalis tapo griežtesnė maisto saugai ir kokybei priežiūrai.Šiame kontekste tikimasi, kad pramonės koncentracija artėja prie aukštos kokybės įmonių, kurių garantuojama maisto kokybė.

 Penkta, pagerėja disponuojamos gyvenamosios vietos pajamos, pagerina vartojimo vietą

 Pastaraisiais metais augant surenkamaisiais patiekalais, vartotojai padidino savo supratimą, o surenkamieji patiekalai pamažu tapo vartotojų pasirinkimu pirkdami.Katalizuojant urbanizacijos lygio ir gyventojų struktūros pokyčius, mano šalies mažmeninės prekybos pusėje yra dar daugiau augimo vietos, kuriomis reikia surenkamųjų patiekalų paklausos.

 2016–2023 m. Mano šalies gyventojų disponuojamos pajamos vienam gyventojui padidėjo nuo 23 821 juanių iki 39218 juanių, o vidutinis metinis junginio augimo tempas buvo 7,4%(kaip parodyta paveiksle).Tikimasi, kad didėjant vienam gyventojui vienam gyventojų pajamoms, vienam gyventojų pajamoms.

 2016–2023

 6. Šaltos grandinės logistikos kūrimas, padidinkite surenkamuosius šaltus patiekalus, siekiant išplėsti pardavimo spindulį

 Remiantis „Keturiolika penkių metų plano„ Šaltos grandinės logistikos plėtros planu “, iki 2025 m. Mano šalis iš pradžių sudarys šaltos grandinės logistikos tinklą, jungiantį kilmės vietą, apimančią miesto ir kaimo vietoves bei mano šalį. Grandinės logistikos sistema, tenkinanti ekonominės ir socialinės vystymosi poreikius, reguliuoja šaltos grandinės produktų, tokių kaip kryžminio sezono pasiūlos ir paklausos ir paramos surenkamųjų šaltų patiekalų, kryžminio regioninio apyvartos gebėjimų ir efektyvumo. Žemės ūkio produktuose žymiai pagerino paramą Poveikis nacionalinės ekonominės ir socialinės plėtros paramai.Aukštos kokybės šalto grandinės logistikos tinklas teikia tvirtą paramą maisto transportavimui ir maisto išsaugojimui.Šaltos grandinės logistikos plėtra sukūrė sąlygas maisto kompanijų plėtrai.

3. Ateities perspektyva

 (1) Pramonės plėtros tendencija

 1. Reikšmingi šaltųjų patiekalų pramonė priklauso maisto perdirbimo pramonei.

 Kinijos komunistų partijos ir Valstybės tarybos centrinis komitetas paskelbė „nuomones apie gerą reklaminį reklaminį skatinimą skatinti darbą kaimo atgaivinimo 2023 m.“, Tai yra nacionalinis dokumentas Nr. 1.„Nuomonės“ siūlo patobulinti pramonės, tokios kaip grynosios daržovės ir centrinė virtuvė, standartizavimą;Surenkamosios maisto įmonės pateko į politinių dividendų laikotarpį, suteikdama politikos pagrindą tolesniam masto tobulinimui.

 2. Atkurkite maitinimo grandinę ir parengkite surenkamų daržovių poreikius šaltuose induose

 Tobulėjant viešojo maitinimo pramonei, pamažu atsirado maitinimo grandinės tendencija.Tačiau, palyginti su santykinai subrendusiais pokyčiais, tokiais kaip Japonija ir JAV, mano šalyje yra didelis atotrūkis tarp grandinės maitinimo greičio ir vis dar yra daug galimybių tobulėti ateityje.Vienas iš pagrindinių tinklo restorano bruožų yra tas, kad kiekvienos tinklo parduotuvės patiekalai yra apibūdinami, standartizuoti ir vieningi.Surenkamos daržovių kompanijos gali tiekti patiekalus įvairioms tinklų parduotuvėms pagal standartizuotas procedūras, kurios tam tikru mastu užtikrina kiekvienos tinklo parduotuvės skonio konsistenciją.

 Tuo pačiu metu surenkamieji indai gali padėti sumažinti viešojo maitinimo pramonės sąnaudas ir efektyvumą bei pagerinti pelningumą.Remiantis surenkamųjų indų standartų ir vieningumo savybėmis, tikimasi, kad mano šalies maitinimo grandinės kūrimas padidins surenkamųjų patiekalų poreikį toliau didėti.

 3. Pagerėjo gyventojų supratimas apie maisto kokybę ir saugumą, o pramonės plėtros pagreitis susibūrė į lyderį

 Šiuo metu surenkamieji daržovių gamintojai visoje šalyje yra mažos įmonės ir individualūs pramoniniai ir komerciniai namų ūkiai, o dalis dirbtuvių gamybos ir perdirbimo modelio vis dar yra tik nedaugelis klientų.Šiuo metu mano šalis tapo griežtesnė maisto saugai ir kokybei priežiūrai.Šiame kontekste tikimasi, kad pramonės koncentracija artėja prie aukštos kokybės įmonių, kurių garantuojama maisto kokybė.

 (2) Bendrovės plėtros strategija

 Pirmiausia sukurkite pirmąjį prekės ženklą „Chain Catering“ surenkamais šaltais patiekalais.

 Bendrovė yra aukštųjų technologijų įmonė su surenkamais šaltais patiekalais vidaus ir užsienio viešojo maitinimo įmonėms su jūros, valgomais grybeliais, ikrais ir kitomis jūros lobių serijomis.Bendrovė turi daugiau nei 20 metų maisto eksporto patirtį. Visiškas dviejų ir užsienio naudojimas rinkoje. Bendradarbiavimo santykiai.Bendrovė ir toliau naudosis šiuolaikinio grupės kūrimo modeliu, kad suprastų „gamybos, mokymosi, tyrimų, tyrimų, technologijų, darbo, prekybos ir pardavimų integraciją“ ir yra įsipareigojusi sukurti pirmąjį prekės ženklą „Chain Catering“ surenkamais šaltais patiekalais.

 Antra, išspręskite pramonės sunkumus.

 Remdamiesi lėtos gamybos, didelių išlaidų ir maisto saugos rizikos ypatybėmis, mes ėmėmės vadovauti sėkmingai kurdami pritaikytus išankstinio apdorojimo šaltų patiekalus po daugelio metų tyrimų ir kaupimosi kaupimo.Ši technologija susideda iš intelektualios gamybos technologijos, kokybės ir saugos standartizacijos kontrolės technologijos, didelio efektyvumo šviežumo ir didelio redukcijos technologijos, kuri išsprendžia pramonės skausmo taškus, turinčius didelę maisto saugos riziką.Ateityje įmonė ir toliau didina naujų technologijų tyrimus ir plėtrą bei taikymą, daugiausia dėmesio skirdama intelektualios gamybos ir įrangos modernizavimo technologijos, naujos maisto saugos ir naujų technologijų valdymo technologijos kūrimui.Remiantis rinkos paklausos pokyčiais, įmonė padidins naujų produktų tyrimus ir plėtrą.Toliau sutelkite dėmesį į tris pagrindines aukštesniųjų jūros dumblių salotų, grybų šaltų patiekalų ir ikrų aukštų šaltų patiekalų kategorijas ir toliau auginkite detales, kad pasiektų pramonės plėtrą.

 (3) Verslo planas ar tikslas

 2023 m. Bendrovė ir toliau vykdys įvairias užduotis, susijusias su ilgalaikiu esamų pagrindinių klientų stabilumu.(1) Stiprinkite gamybos valdymą ir skatinkite kokybės gerinimą bei efektyvumą.

 Toliau tobulinkite gamybos valdymo galimybes, skatinkite sveiką konkurenciją gamybos komandoje, kontroliuokite vidaus medžiagų praradimą, virškinimo inventorių, išsaugokite gamybos sąnaudas ir pagerinkite gamybos efektyvumą.Būtina atidžiai sutelkti dėmesį į įmonės plėtros strategiją, aktyviai pakeisti mąstymo būdą, atnaujinti idėjas, pagerinti išsamius darbuotojų gebėjimus, stengtis įvesti pažangias maisto pramonės technologijas namuose ir užsienyje, aktyviai kurti naujus pajėgumus, patenkinti naujus poreikius, patenkinti naujus poreikius. Klientų nuolat tobulina įmonės rinkos konkurencingumą, stabiliai stabiliai pagerina įmonės produktų rinkos dalį.

 (2) Stiprinkite kokybės kontrolę ir pagerinkite produkto kokybę.

 Būtina laikytis pirmosios kokybės kokybės, tvirto kokybės supratimo, griežto kokybės valdymo, sustiprinti kokybės testavimą ir duomenų analizę, pagerinti kokybės sistemą, griežtai kontroliuoti visus kokybės kontrolės aspektus ir sumažinti grąžos atsiradimą dėl kokybės problemų .

 (3) Aktyviai atidarykite rinką ir pagerinkite pardavimų lygį.

 Visiškai pasinaudokite geromis epidemijos galimybėmis, sustiprinkite kontaktus ir prijunkite klientus namuose ir užsienyje, aktyviai organizuokite dalyvavimą pramonės parodose, nuoširdžiai atlikite parodos planavimą, atidžiai atkreipkite dėmesį į pramonės atstovų ir paskolų verslo situaciją, optimizuokite novatoriškas rinkodaros paslaugas. Strategijos, praplečia pardavimo kanalus, nustato profesionalius pardavimo kanalus „Echelon“, analizuoja rinkos situaciją, mainų pardavimo patirtį, sustiprina tikslinį skilimą ir griežtą veiklos vertinimą.

 (4) Optimizuokite humanistinį valdymą ir kurkite įmonės kultūrą.

 Toliau patobulinkite ir optimizuokite administracinį valdymą, padidinkite įdarbinimo pastangas ir įgūdžius, susijusius su visais darbe, įgyvendinkite mokymo praktiškumą ir normalizavimą bei pagerinkite mokymosi galimybes ir išsamią darbuotojų komandų kokybę.Stipriai ugdykite įmonių kultūrą, organizuokite ir vykdote kultūrinę veiklą, tokią kaip turtingas ir spalvingas darbuotojų mokymas, sporto pramogos, skaitymai ir mokymasis, ir sustiprinti kultūrinį potraukį bei centrripetalinę jėgą ir darbuotojų sanglaudą.Atlikite gerą logistikos palaikymą ir sukurkite vieningą ir gyvą kultūrinę atmosferą tvaraus ir sveiko vystymosi įmonės atmosferai.

 (5) Stiprinti finansų valdymą ir kurti lėšas.

 Bendrovė ir toliau laikysis „išlaidų mažinimo ir efektyvumo“ principo, dar labiau pagerins finansų valdymo lygį, griežtus verslo standartus, sustiprins veiklos vertinimą ir pagerina finansinę kokybę bei darbo efektyvumą.Norėdami pagerinti informacijos lygį, atlikite gerą finansinių duomenų apskaitos, duomenų analizės ir duomenų saugumo apsaugą.

 (4) Neapibrėžti veiksniai

 netaikoma

Ketvirta, rizikos veiksniai

 (1) rizikos veiksnys, kuris tęsiasi iki šių metų

 Kokybės kontrolės rizika

 Bendrovės eksporto klientai yra daugiausia išsivysčiusios šalys. Biocheminio, cheminio ir fizinio pavojaus pagrindas.Tuo pat metu vidaus reguliavimo agentūros labai reformavo, o pastaraisiais metais vartotojai pamažu pagilino ir padidino savo supratimą apie maisto saugą ir teisių apsaugą.

 Maistas turi būti sodinamas, perdirbimas, saugojimas, gabenimas ir žaliavų pardavimas prieš vartojant visuomenę.Įvairių įmonės produktų gamybos procesas turi atlikti kelis gamybos procesus.Bendrovės produktų pardavimai užtrunka tam tikrą laiką po transportavimo, pakrovimo ir iškrovimo proceso.Bendrovės klientai yra paplitę visoje šalyje ir Japonijoje, JAV, Europoje ir Pietryčių Azijoje.

 kontrolės rizika.

 Atitinkamos priemonės: Bendrovė naudoja HACCP kokybės kontrolės metodą, norėdama sureguliuoti rizikos, kuri gali būti vykdoma įmonės veiklos ir kokybės valdymo, aplinkos valdymo ir maisto saugos valdymo sistemoje, identifikavimui ir vertinimui bei suformuluoti atitinkamas kontrolės priemones, kad užtikrintų maistą saugumas.Gamybos ir eksploatavimo proceso metu buvo imtasi šios maisto saugos valdymo ir kontrolės priemonių:

 ① Keli žaliavų pirkimo, įskaitant kokybės valdymo departamentą, pirkimo, atsižvelgiant į „stebėjimo ir matavimo kontrolės procedūras“ -Vykdymo tikrinimas.

 Rinkos konkurencija sustiprina riziką

 Šiuo metu užsienio ir užsienio kompanijos, tokios kaip Pietų Korėja ir Japonija, turėjo tam tikrą poveikį vidaus rinkai.Ilgainiui šie pranašumai pamažu atsiras, todėl padidės vidaus rinkos konkurencija.Dėl nuolatinių didėjančių darbo sąnaudų Kinijoje, kai kuriose Kinijos perdirbimo pramonės įmonėse užsienio finansuojamos įmonės pasitraukė iš kapitalo ir kreipėsi į kai kuriuos nepakankamai išsivysčiusius regionus Pietryčių Azijoje. ir užsienio rinkos.

 Reagavimo priemonės: Bendrovė laikosi rinkos plėtros idėjų, siekdama skatinti gamybos plėtrą, nuolat bakstelėti ir apibendrinti klientų dėmesį, patenkinti įvairius klientų poreikius, turinčius gerų produktų ir paslaugų, sustiprinti prekės ženklo kūrimą ir paaukštinimą, sustiprinti įmonės įmonę. Rinkos pozicija, padidins prekės ženklo įtaką įmonei;

 Valiutų kurso keitimo rizika

 Bendrovės produktų pardavimas sudaro didelę dalį.2021, 2022 ir 2023 m. Bendrovės eksporto produktų pardavimo pajamos sudarė atitinkamai 54,15%, 53,81%ir 49,33%pagrindinių verslo pajamų.Bendrovės eksporto produktai daugiausia denominuojami JAV doleriais, o valiutos kurso svyravimas turės įtakos bendrovės veiklos įmonės eksporto pardavimui.Jei ateityje RMB valiutos kursas dar labiau parodys tendenciją didėjant, tai neigiamai paveiks bendrovės eksporto pardavimo verslą.

 Kopijavimo priemonės: Bendrovė visada atidžiai stebi valiutos kurso pokyčius, o atitinkami darbuotojai sustiprina valiutų kurso rizikos valdymą

 Mokydamiesi įgūdžių, verslo personalas aktyviai stengiasi naudoti RMB kaip atsiskaitymo valiutą.

 Darbo sąnaudų rizikos rizika

 Bendrovės maisto gamybos pramonė yra daug darbo jėgos pramonė, o darbo sąnaudos sudaro didelę veiklos išlaidų dalį.2021 m., 2022 m. Ir 2023 m. Bendrovės darbo sąnaudos buvo 34,542,305,37 juanių, 39,424,289,47 juanių ir 47,319,657,14 juanių, tai sudaro 10,03%, 10,84%ir 9,66%dabartinių veiklos pajamų, o jų veiklos veiklos procentinė dalis sudarė didesnes veiklos procencijas. išlaidos.Nuolatinis bendrovės verslo išplėtimas neišvengiamai lydės greitą darbuotojų išplėtimą ir didėjant darbuotojų atlyginimui bei naudai.

 Atsakymo priemonės: Bendrovė retkarčiais rengia mokymosi mokymo veiklą, kad pagerintų darbuotojų kokybę, padidintų veiklos vertinimą, sutelktų darbuotojų entuziazmą ir pagerins darbuotojų eksploatavimo efektyvumą; ir didelės rūšies gamybos linijos.

 Ar šioje numeryje esanti pagrindinė rizika pakeitė pagrindinius pokyčius:

 Šiame numeryje nebuvo jokių didelių pokyčių

You May Also Like

More From Author