Focus Interviu: įėjimo turizmo šiluma

Estimated read time 7 min read

CCTV naujienos(Focus Interviu): Per tą laiką mano šalies atvykimo turizmo rinka ir toliau šiltėjo.Balandžio 18 d. Valstybinės imigracijos administracijos duomenys parodė, kad pirmąjį ketvirtį užsieniečių skaičius atvyko į Kiniją daugiau nei 3 kartus, palyginti su tuo pačiu 2023 m. Laikotarpiu, iš kurių daugiausia turizmo turizmo buvo turizmas, kurio sudarė daugiau nei 30 metų %.Kinijoje yra daugybė šalių, įskaitant JAV, Vokietiją, Jungtinę Karalystę ir kitas Europos ir Amerikos šalis, taip pat kaimynines šalis, tokias kaip Rusija ir Vietnamas, taip pat Pietų Korėja, Japonija, Malaizija ir kitos Rytų Azijos ir kitos Rytų Azijos bei kitos Rytų Azijos ir Pietryčių Azijos šalys.Kokia priežastis yra greitas kelionių Kinijoje augimas?Su kokie nuostabūs užsienio turistai dabar susidurs Kinijoje?

Per tą laiką Pekino lankytinose vietose buvo vis daugiau užsieniečių.Vokietijos turistas Gradusas pirmą kartą atvyko į Kiniją, ir jie žavėjosi Didžiosios Juyong Guan sienos grožiu.Išėjęs į pensiją, „Graoues“ visada norėjo atvykti į Kiniją pasižvalgyti, tačiau kadangi procedūrų serija yra sudėtinga, jos nesielgė.Praėjusių metų gruodį Kinija pradėjo 15 dienų vizos -VISA politiką Vokietijoje, todėl pora iškart surengė kelionę.Jie taip pat išvyko į Šanchajų, Suzhou, Chongqing, Xi’an ir kitus miestus.

Graou: „Istorija, kultūra ir miesto architektūra yra puiki. Šiuose miestuose vis dar yra daug švarių gatvių, o tai yra puiku. Mes esame labai nustebinti jūsų geležinkelio sistemos kokybe. Tai geriau nei Vokietija. Švarus ir labai greitas „

Yra daugybė užsienio turistų, kurie keliauja į Kiniją dėl patogesnio graduso.Kelionių agentūra, atsakinga už „Gradrus“ poros gavimą pirmąjį šių metų ketvirtį, žymiai išaugo.

Xu Xiaolei, „China Youth Travel“ vyriausiasis prekės ženklo pareigūnas: „Šių metų kelionė į atvykimą gali atsispindėti aštuoniais žodžiais, reikalaujant gerai pradėti ir nuolat šildyti. Kovo mėnesį mes iš tikrųjų sulaukėme daugiau nei 20 000 žmonių, o balandžio grupėje”.

Kinijos atvykimo turizmo šildymas yra vis didesnis nei kelionių patogumas, o pirmiausia yra tai, kad Kinijos vizų „draugų ratas“ nuolat plečiasi.

2023 m. Liepos mėn. Kinija atnaujino 15 dienų vizos -nemokamą politiką bendroms pasams Singapūre ir Brunėjuje.2023 m. Gruodžio mėn. Ir 2024 m. Kovo mėn. Kinija paeiliui išbandė vienašališką vizos politiką į Prancūziją, Vokietiją, Italiją, Nyderlandus, Ispaniją, Malaiziją, Airiją, Vengriją, Austriją, Belgiją ir Liuksemburgą2024 m. Kovo 1 d. Oficialiai įsigaliojo SINO -THAILAND abipusio išimties susitarimas.

Remiantis Nacionalinės imigracijos imigracijos administracijos duomenimis, per pirmąjį šių metų ketvirtį buvo išduoti 466 000 vizų dokumentų, padidėjusių 118,8%metų -19,88 mln. on -eear.

Dai Bin, Kinijos turizmo tyrimų instituto dekanas ir Kultūros ir turizmo ministerijos duomenų centro direktorius: „Remiantis imigracijos turizmo duomenų duomenimis, 2024 m. Pavasario festivalis grįžo į maždaug 90 % 2019 m. Visos politikos galima pasakyti Būti labai dideliu proveržiu Imigracijos biuras išleido penkias politikas, susijusias su ištraukos patogumu ir muitinės patvirtinimu.

Be to, kad išplėsta „Visa“ ir „Muitinės klirenso patogumas“, kai užsienio turistai atvyksta į Kiniją, kaip užtikrinti, kad jie būtų lygesni ir patogesni visais aspektais, tokiais kaip valgymas, apgyvendinimas ir transportas, ir tai taip pat yra svarbus Priežastis pritraukti užsienio turistus.Dabar taip pat nusileido ir užsienio turistų kasdienių kelionių patogumo priemonės.

Kavinėje Houhai mieste amerikietis vaikinas Malikas nusipirko gėrimo.Tai, kaip mokėti internetu, jis jaučiasi labai patogu.Malikas yra E komercijos įmonės darbuotojas JAV.Tai taip pat pirmas kartas, kai jis atvyko į Kiniją.Tačiau po kelių dienų jo patogumo patirtis įvairiais aspektais, tokiais kaip kelionės ir apsipirkimas Kinijoje, išsklaidė jo susirūpinimą.

Kaip ir Pekinas, daugelis Kinijos miestų patobulino kai kurias nuorodas, susijusias su kasdieniu mokėjimu kelionių.

Šanchajuje daugelyje taksi dabar buvo įsteigta daugybė taksi, o tai patogu užsienio turistams, neturintiems mobiliosios mokėjimo programinės įrangos ar labiau įpratę perbraukti banko korteles.Tai ne tik palaiko vidaus ir užjūrio banko kortelės kreditinės kortelės mokėjimą, bet ir „UnionPay Cloud Flash“ mokėjimą, skaitmeninį RMB, kodų nuskaitymo mokėjimą ir kitas funkcijas, o automobilis taip pat turi akių stebėjimo mokėjimo logotipus ir paslaugų gaires.Dabar atitinkami departamentai taip pat tobulina įvairią politiką, o tikslingesnės ir praktinės priemonės bus įgyvendintos viena po kitos.

Dai Bin: „Remia finansų sektorių, tokius kaip Kinijos Liaudies bankas, Verslo departamentas, Kultūros ir turizmo departamentas paskelbė atitinkamą politiką. Politikos skatinant dideles kortas, nedidelis mokėjimas ir grynųjų pinigų kišenės, užsienio kišenės, užsienio užsienio. Turistai vis labiau vartojami Kinijoje.

Nuolatinis šildymas ir užsienio turistų pritraukimas atvykti į kaimą yra ne tik įėjimo ir kelionių patogumas, bet ir svarbi priežastis, tai yra, visokios naujos patirties keliaujant Kinijoje yra daugiau.

„Optinis slėnio fotonas“ yra mano pirmieji pakabinami „Air Rail“ traukiniai.Traukinys iš sandėlio, automobilių stovėjimo aikštelės pradžia, automobilių stovėjimo aikštelė ir sandėlis, visas procesas pilnas šiuolaikinių technologijų.

Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse pirmasis plieno sodas turi pirmąją nepilotuojamą demonstracinę zoną šalyje, kuri pritraukė daugybę užsienio draugų, kuriuos bandė patirti.Taksi be vairuotojo yra labai stabilus pagreičio, lėtėjimo ar apsisukimo atžvilgiu.

Zhang Yang, gido kelionė po Kinijos jaunimo keliones: „Dabar daugiau svečių atvyksta į Kiniją pamatyti klestinčių pokyčių Kinijoje. Kai užsienio turistai dažnai važiuoja dideliu greičiu, jie stovi po greičiu priešais greitį Aukšto greičio geležinkelio automobilis.

Už šildymo Kinijoje taip pat yra svarbus reklaminis veiksnys, tai yra, laipsniškas tarptautinių maršrutų atsigavimas.Nuo šio laikotarpio, siekiant skatinti turizmą ir vartojimą, ir toliau išplėsti išorinio pasaulio atidarymą, kurį skatina nacionalinė politika, oro linijos ir oro linijos, sunkiai dirbo, kad atkurtų tarptautinius maršrutus ir pasiektų reikšmingų rezultatų.

Neseniai, normalizavus turistinių užsakomųjų mašinų iš Pietų Korėjos, Zhangjiajie, Hunanas tapo daugelio Korėjos turistų vieta.Šiuo metu Korėjos stiliaus restoranų sėdimos vietos rodikliai Zhangjiajie žymiai pakilo, o kai kuriuose restoranuose dienos apyvarta yra daugiau nei 10 000 juanių.Jin Dongxu iš Heilongjiango metų pradžioje atidarė korėjiečių kepsninės restoraną.

Nuo 2023 m. Balandžio mėn. Vietinis Hunanas aktyviai paaukštino Pietų Korėjos atkūrimą.Nuo šių metų Zhangjiajie turi daugiau nei 300 skrydžių į ir iš Pietų Korėjos.Remiantis Civilinės aviacijos administracijos paskelbtais duomenimis, pirmąjį šių metų ketvirtį buvo baigta 14,112 mln. Keleivių transportavimo, o skalė buvo atkurta iki 78%to paties laikotarpio 2019 m.

Dai Bin: „Vis daugiau turizmo kompanijų, įskaitant viešbučius, kelionių agentūras, kelionių vadovus ir oro linijas. Šios tiekimo grandinės pradėjo atkurti. Europos, Japonijos, Pietų Korėjos ir aplinkinėse rinkos skrydžiai greitai atsigavo arba jie yra arti Atgavimas.

Nors kelionė į atvykimą pamažu sušyla, vis tiek reikia pamatyti, kad norint toliau skatinti įėjimo turizmo šildymą, konkrečioms vaizdingoms vietoms vis dar reikia toliau optimizuoti susijusias pagalbines priemones.Žurnalistas susitiko su profesoriumi Patricku iš Belgijos Pekino šventyklos parke.

Ekspertai prognozuoja, kad toliau įgyvendindami vizų politiką, nuolatinis turizmo turizmo priemonių tobulinimas ir tolesnis tarptautinių skrydžių atkūrimas, šių metų atvykimo turizmas ir toliau atsigaus.

Dai Bin: „Kelionių vadovas buvo atkurtas, atidarytas restoranas, atvyko užsieniečiai ir atvyko oro linijos. Manau, kad šis yra labai geras reiškinys. Palaiminus patogią politiką, tokią kaip centrinės valdžios viza, tai yra Vietos valdžios institucijos ir vietos valdžios institucijos ir bendros pramonės pastangos manome, kad atvykimo turizmo rinka pradėjo greitą atsigavimo laikotarpį, ir ji ketina pristatyti naują racionalaus gerovės ir plėtros laikotarpį “.

You May Also Like

More From Author