Finansų ministerija surinko 158,2 milijardo juanių, kad užtikrintų privalomą išsilavinimą, ir tikimasi, kad daugiau nei 20 milijonų studentų bus subsidijuojami

Pekino naujienos (žurnalistas Feng Qi) gegužės 8 d. Žurnalistė sužinojo, kad norėdamas pagreitinti aukštos kokybės ir subalansuotą privalomo švietimo plėtrą ir miesto bei kaimo vietovių integraciją, Finansų ministerija neseniai pasiekė 158,2 milijardo juanių, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN -AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN, AN -AN, AN, AN -158,2 mlrd. Praėjusiais metais padidėjo 2,3 milijardo juanių ir vadovavo vietovėms, siekiant dar labiau konsoliduoti vietinę konsolidaciją, pagerinkite miesto ir kaimo suvienijimą bei garantijų švietimą privalomam švietimo finansavimui kaimo vietovėms.
Pirmasis yra pagerinti gyvenimo subsidijų standartą studentams, sergantiems šeimos ekonominiais sunkumais.Nuo 2024 m. Pavasario semestro buvo patvirtinti nacionaliniai pagrindiniai namų ekonominių sunkumų standartai.Tikimasi, kad daugiau nei 20 milijonų studentų visoje šalyje gaus pragyvenimo subsidijas.
Antrasis yra padidinti subsidijas kaimo mokyklų pastatų remontui.Nuo 2024 m. Padidėjo subsidijų ir skaičiavimo standartų skaičius, skirtas kaimo mokyklų pastatų vienetui buvo padidintas nuo 900 juanių/kvadratinių metrų iki 1200 juanių/kvadratinių metrų, ir tinkamai padidina nuopelnų standartus, tokius kaip aukštaūgis ir aukštas aukštis, geriau patenkinti remonto reikalavimą ir žemės drebėjimo atsparumą mokyklų pastatams kaimo mokyklose.
Trečiasis yra palaikyti greičio viršijimo trūkumus ir silpnybes.Papildydami apdovanojimus, palaikykite lokalizuotus kaimo mokytojų gyvenimo subsidijų politiką ir pagreitinkite mokyklų bėgimo sąlygų gerinimą kaimo internatinėse mokyklose.
Kitame etape Finansų ministerija dinamiškai pakoreguos ir pagerins politiką bei priemones, atsižvelgiant į naują situaciją ir naujus reikalavimus, nuolat didinti investicijas ir paremti bei nukreipti vietas, kuriomis siekiama pagreitinti aukštos kokybės ir subalansuotą privalomo švietimo ir integracijos plėtrą. miesto ir kaimo vietovių.
Redaguoti Miao Chenxia
Mokyklos pora Liu Baoqing
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author