„Financial Express“: Cordy Education 2023 Grynasis 139 milijonų juanių pelnas

Balandžio 26 d. „Share“ sąraše esanti įmonė () išleido 2023 m. Metinę veiklos ataskaitą.Tarp jų grynasis pelnas buvo 139 milijonai juanių, ty 83,60%metų -metų.

Remiantis išsamia daugiau nei 1 200 finansinių rodiklių, kurių finansinis rodiklis yra daugiau kaip 1200 finansinių rodiklių per šį laikotarpį ir per pastaruosius penkerius metus, finansinio indekso analizė ir analizė per pastaruosius penkerius metus turi gerą bendrą finansinę situaciją.Tiksliau, grynųjų pinigų srautai, augimo pajėgumai, skolos grąžinimo pajėgumai, puikus pelningumas, geras veiklos pajėgumas ir vidutinė turto kokybė.

Grynas

Pajamų ir pelno požiūriu, visos bendrovės veiklos pajamos buvo 771 mln Pagrindinis vienos akcijos pelnas buvo 0,42 juanio.

Iš turto perspektyvos, per ataskaitinį laikotarpį, bendras turtas laikotarpio pabaigoje buvo 1161 mln. Juanių, o gautinos sąskaitos buvo 118 mln. Juanių. Veikla buvo 274 milijonai juanių.

Yra 4 finansiniai akcentai

Remiantis atitinkama finansine informacija, kurią paskelbė „Corder Education“, Bendrovė turi 4 finansinius svarbiausius dalykus:

Indikatoriaus tipas Peržiūra užaugti Metų grynojo turto augimo tempas buvo 19,51%, o bendrovės augimas buvo puikus. Operuoti Bendras turto apyvartos procentas yra 0,68 (antras per metus), o bendrovės veiklos efektyvumas yra labai didelis. pajamos Vidutinis grynojo pelno grynųjų pinigų kiekis buvo 177,46%, o bendrovės grynųjų pinigų srautai buvo puikūs. pinigų srautas Nemokamų grynųjų pinigų srautų pajamų santykis yra 7,38%, o bendrovės grynųjų pinigų srautai pakanka.

Apibendrinant, bendra finansinė KORD švietimo padėtis yra gera.Tiksliau, grynųjų pinigų srautai, augimo pajėgumai, skolos grąžinimo pajėgumai, puikus pelningumas, geras veiklos pajėgumas ir vidutinė turto kokybė.

Įvairių rodiklių balai yra šie:

Indikatoriaus tipas Ankstesnis balas Šis balo laikotarpis Rangas įvertinti Turto kokybė 0,50 1,05 16 paprastai pinigų srautas 3.50 4.47 3 pakankamas Augimo gebėjimas 4.25 4.21 4 išskirtinis Skolos grąžinimas 3.50 4.21 4 Labai stipru Pelningumas 2,50 4.21 4 Puiku Darbo pajėgumas 4.50 3.16 8 Gerai Galutinis rezultatas 3.25 3.71 4 Gerai

Apie gėlių praplovimo finansinę diagnostikos modelį

() Dideli finansinės diagnostikos modeliai apskaičiuoja bendrovės finansinius, svarbiausius dalykus ir riziką, pagrįstą naujausiomis ir ankstesnėmis bendrovės finansiniais duomenimis ir pramonės sąlygomis, atspindinčiomis bendrovės finansines sąlygas, kurios buvo atskleistos, bet ne prognozuojant būsimas finansines sąlygas.Finansinio reitingo padalijimas yra 0 ~ 5 balai.Finansiniais akcentais ir rizikos komentaruose penkių metų „vidutinio“ raktinių žodžių vidurkis, susijęs su „vidutiniais“ raktiniais žodžiais, be naujausių „vidutinių“ raktinių žodžių ataskaitų duomenų.Visa aukščiau pateikta informacija yra pagrįsta dirbtinio intelekto algoritmais, tik nuorodoms ir nereiškia tos pačios tų pačių gėlių požiūrio.

You May Also Like

More From Author