Federalinių rezervų rizika dėl komercinio nekilnojamojo turto rizikos daugelyje JAV regionų

 Po praėjusių metų bankroto audros JAVAtrodo, kad skausmas dar nesibaigė.

 Naujausia situacija rodo, kad veiklos slėgis gali reikšti, kad finansų įstaigos turi parduoti turtą, kad išlaikytų turto įsipareigojimų stabilumą, o Federalinių rezervų politika gali padidinti turto kainų svyravimų spaudimą.

 Šiemet „SPDR S&P“ sritis ETF sumažėjo maždaug 13%, o jo našumas yra daug mažiau didelis.Praėjusią savaitę paskelbta Federalinių rezervų finansinė stabili pusiau metus paskelbta, kad bankai, turintys didelę komercinį nekilnojamąjį turtą ir paskolas vartotojams, gali patirti didesnius nuostolius.

 Grynosios palūkanų pajamų spaudimas

 Per pastarąsias dvi savaites daugelis regioninių bankų, paskelbusių savo finansines ataskaitas, smarkiai sumažėjo.Tarp jų, „PNC Financial“, „Citizen Financial“, „M&T Bank“ irSumažėjimas yra didesnis nei 20%.

 Pagrindinė šios situacijos priežastis yra ta, kad grynųjų palūkanų pajamų pajamas sumažėjo padidėjusios indėlių sąnaudos, o didelė palūkanų norma neturi spaudimo.Sakoma, kad ji sunkiai dirbo, kad susidorotų su padidėjusiomis finansavimo išlaidomis, nes klientai perkelia grynuosius pinigus iš bankų iš bankų į valiutų rinkos fondus, tokius kaip didesnis pajamingumas, kad gautų geresnę grąžą.Banko grynosios palūkanų pajamos (NII) per pirmąjį ketvirtį sumažėjo 20%iki 886 mln. USD.Pirmąjį ketvirtį grynųjų palūkanų skirtumas sumažėjo iki 2,02%, palyginti su 2,47%tuo pačiu pernai.

 Grynosios palūkanų pajamos yra svarbus rodiklis finansų įstaigų pelningumui įvertinti.PNC prognozuoja, kad jos grynosios palūkanų pajamos 2024 m., Palyginti su praėjusiais metais, sumažės nuo 4%iki 5%.Tikimasi, kad metinės grynosios palūkanų pajamos sumažės 11%.

 Nors federalinių rezervų politika taip pat sukėlė iššūkių dideliems bankams, pavyzdžiui,Pirmąjį ketvirtį grynosios palūkanų pajamos sudarė 14,03 milijardo JAV dolerių, o metų -2,9%sumažėjimas, tačiau platesnė „DA Bank“ verslo apimtis padėjo jam geriau atsispirti rizikai.Po Silicio slėnio banko, parašo bankas ir pirmasis ir bankas uždarytas praėjusiais metais, klientai paėmė grynuosius pinigus iš mažų institucijų ir kreipėsi į dideles įstaigas.

 Verta paminėti, kad FED praėjusį mėnesį uždarė bankų finansinio finansavimo planą (BTFP), kuris buvo įsteigtas po to, kai praėjusiais metais regioninė bankų pramonė buvo nerami, kad padėtų institucijoms patenkinti jų likvidumo poreikius.Federalinis indėlisBuvusi bendrovės pirmininkė Sheila Bair pasiūlė, kad Kongresas turėtų atkurti kitą planą, įgyvendintą po finansinės krizės, tai yra, prekybos sąskaitos garantija.”Aš nerimauju dėl kelių (regioninių bankų). Didžiausia problema yra ta, ar indėlis, kuris dar kartą nebuvo paveiktas dėl banko nesėkmės. Manau, kad tai iš tikrųjų yra didžiausias iššūkis, šiuo metu susiduriantis su regioniniais bankais.”

 Komercinio nekilnojamojo turto poveikis arba nuolatinis

 Daugelis Volstryto institucijų prognozuoja, kad tikimasi, kad bankai JAV paliks daugiau lėšų, kad kompensuotų galimus komercinio nekilnojamojo turto nuostolius ir parduos daugiau paskolų nekilnojamojo turto.

 Daugelį namų ūkių paskolų išleidžia regioniniai bankai, taigiPraėjusių metų ketvirtąjį ketvirtį atsitiktiniai nuostoliai padidino žmonių susirūpinimą dėl pramonės komercinio nekilnojamojo turto.Nuo 2022 m. Kovo mėnInvesticijų portfelyje neprarandama nuostolių.

 Praėjusią savaitę Federalinių rezervų finansinio stabilumo ataskaitoje paminėta komercinio nekilnojamojo turto vertės sumažėjimo rizika, įskaitant vartotojų skolų įsiskolinimų padidėjimą ir kitus šeimos spaudimo požymius.Fed perspėja, kad bankai, turintys didelę komercinį nekilnojamąjį turtą ir paskolas vartotojams, gali patirti didesnių nuostolių.

 Stephenas Buschbomas, konsultavimo bendrovės „Trepp“ direktorius, sakė: „Aš tikėjausi pamatyti daugiau kredito nuostolių atsargų padidėjimo. Biurų pastato paskolos vis dar yra didžiausi bankų skausmo taškai”. Dėl mažos nuomos tarifo savininkui sunku grąžinti hipotekos paskolą.Tokiuose miestuose kaip Niujorkas ir San Franciskas taip pat patiria spaudimą.

 Pusmetalinėje „Pasaulinės finansinio stabilumo ataskaitoje“ Tarptautinis valiutos fondas pareiškė, kad nuo 2023 m. Pabaigos nevykdančių komercinio nekilnojamojo turto paskolų dalis investicijų portfelyje sumažėjo nuo 0,4%per tą patį laikotarpį pernai iki praėjusių metų laikotarpio iki praėjusių metų laikotarpio ir 0,81%.

 Arternatyvios kredito ataskaita rodo, kad komercinio nekilnojamojo turto paskolos sudaro 13%didelio banko turto įsipareigojimų ir 44%regioninių bankų.Komercinio nekilnojamojo turto susirūpinimas, KBW regioninės bankininkystės indeksas šiais metais sumažėjo 13,5%, palyginti suBanko indeksas išaugo 6,8%.Reitingas kovo mėnesį sumažino penkių perspektyvas, nes komercinio nekilnojamojo turto rinkos spaudimas gali pakenkti banko turto kokybei ir rezultatams.

 Federalinio rezervo pirmininko pavaduotojas Baltas anksčiau šiais metais pareiškė, kad reguliavimo institucijos atidžiai atkreipė dėmesį į komercinio nekilnojamojo turto paskolų riziką ir pabrėžė, kad bankai turi būti pasirengę rizikos valdymui.

You May Also Like

More From Author