Eskortas namo!„Teismo+moterų federacija“ kartu vykdyti šeimos švietimo orientavimo klases

Estimated read time 2 min read

Šeimos švietimo viešumo savaitė

„Teismo+moterų federacija“ kartu

Šeimos švietimo patarimų kursas

„Šeimos švietimo skatinimo įstatymas“ padidino šeimos švietimą iš „šeimos reikalų“ į „valstybės reikalus“ ir oficialiai atvėrė „kūdikių atvežimo pagal įstatymą“ erą.

Šių metų gegužės 13–19 dienomis tai yra trečioji namų švietimo viešinimo savaitė šalyje.Siekdamas skatinti šeimos švietimo atsakomybę įgyvendinti pagal įstatymus ir palydėti sveiką nepilnamečių augimą, gegužės 16 d. Hanchuano liaudies teismas priėmė „Teismo+moterų federacijos“ modelį ir pakvietė savivaldybių moterų federaciją ir savivaldybės prokurorą Visuotinai pažeidžiant nepilnamečius pažeidimus, kad nepilnamečiai pažeistų nepilnamečių tėvus.

Bylos nagrinėjimo metu teisėjas nustatė, kad nedidelis byloje dalyvavęs atsakovas atsirado dėl silpno teisinio supratimo, o jo tėvai dažniausiai buvo nereikšmingi dėl disciplinos.Už kiekvieną „probleminį vaiką“ yra „probleminė šeima“.Byloje nagrinėjamos šeimos švietimo vadovybės yra skubios.Hanchuano teismo jaunimo teismas išleido šeimos švietimo priežiūros įsakymą teisiniam agentui, dalyvaujančiam byloje, susijusioje su nepilnamečių kortele, ir pabrėžė, kad tėvai turi pareigą palaikyti, šviesti ir apsaugoti nepilnamečius vaikus Dėl blogo elgesio, neteisėto elgesio, fizinio ir psichinio restauravimo ir įstatymų ir nuodėmių pažeidimų prevencija yra tiesiogiai atsakingi.

„Būdami tėvais, turite skirti daugiau laiko bendrauti su vaikais. Turite laiku mokyti, vadovauti ir ištaisyti savo vaiko blogus įpročius ir psichinę sveikatą. Savivaldybės savivaldybės prokuroro savivaldybių federaciją atliko. Savivaldybės prokuroras.

Po beveik valandos šeimos švietimo patarimų nepilnamečio atsakovo tėvai pažadėjo giliai atspindėti, nuoširdžiai vykdyti savo šeimos švietimo pareigas ir naudoti teisingas idėjas, metodus ir elgesio švietimo nepilnamečius atsakovus Geras elgesys.

Šeimos švietimas yra svarbi vaikų augimo dalis.Šeimos švietimo patarimų vykdymas yra „šeimos+teismų“ naujovė.Nors Hanchuano teismas reglamentuoja šeimos švietimo gaires ir atkreipia dėmesį į sveiką nepilnamečių augimą, jis aktyviai praplečia bandymo funkciją, vadovaujasi visa visuomenei atkreipti dėmesį į šeimą, dėstytoją ir šeimos stilių ir sukurti gerą šeimos aplinką ir socialinę Aplinka sveikam nepilnamečių augimui

Šaltinis: Shi Dan Tu Haiyan

Judu: xu xunwei

Bandymas: Hu Yhai

Toliau paslyskite, kad perskaitytumėte kitą, kad perskaitytumėte originalų tekstą

Hanchuano miesto Liaudies teismas, Hubei provincija, paslysta, kad pamatytų kitą

You May Also Like

More From Author