Šenzeno mados savaitės 2024 m. Rudens ir žiemos serijos atidarymas

Estimated read time 2 min read
Šenzeno mados savaitė 2024 Rudens ir žiemos serijos atidarymo šou.Organizatorių konferencija
Yra daugiau nei 40 prekės ženklų ir dizainerių, kurie šį kartą atnešė produktų išleidimo šou.Organizatorių konferencija
„People’s Daily Online“, „Shenzhen“, balandžio 13 d. (Wang Xing, Li Xingyao) balandžio 13 d., „Shenzhen“ mados savaitė 2024 m. Veikla vyks tuo pačiu laikotarpiu.
Vienas iš šios mados savaitės dėmesio skiria sutelkti dėmesį į jų tarptautinės vizijos stiprinimą ir išplėtimą bei mainų ir bendradarbiavimo mados pramonėje skatinimą Guangdongo -Hong Kong -Macao Didžiojo įlankos rajone.Dizaineriai iš Guangdongo, Honkongo ir Makao paskelbs naują gyvybingumą į Bay Area mados industriją dalyvaudami darbuose, statinėse parodose ir forumo salonuose.
Atidarymo ceremonijoje „Shenzhen“ mados savaitė pasirašė strateginio bendradarbiavimo susitarimą su Jungtinių Valstijų „Contorta Media Group“ ir planavo pristatyti daugybę tarptautiniu mastu žinomų IP projektų pagal grupę Šenzenui.Renginio metu taip pat oficialiai įsteigti Bay Area mados pramonės tyrimų centras ir Bay Area mados pramonės strategijos komitetas.
Siekdama dar labiau paskatinti miesto vartojimo gyvybingumą, ši teka savaitė taip pat bendradarbiaus su 20 pagrindinių Šenzeno verslo rajonų, tūkstančiais prekės ženklų ir prekybininkų, kad pradėtų daugiau nei 100 mados patirties ir reklaminės veiklos.Tuo pačiu metu, esant išsamiam ryšiui su daugybe E komercijos ir turinio socialinių platformų, ji išleido „Live E -Commerce Carnival“ ir suteikia vartotojams daugiau apsipirkimo variantų.
Tai priims Šenzeno savivaldybės liaudies vyriausybė, kurią organizuoja Šenzeno savivaldybės komercijos biuras, kurį rengia Šenzeno drabužių pramonės asociacija, ir kartu organizuoja Šenzeno liaudies vyriausybės.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author