Energijos taupymo „laukas“ 丨 Dajin sukuria viską viename sprendime mažam ir vidutinio dydžio verslo erdvei

Estimated read time 3 min read

2024 m. Ekonomikos atsigavimo laikotarpiui populiarus viešojo „WEN Brigade“ maitinimo ir gėrimų, tokių kaip „karštas“ ir „Tianshui aštrus karštas“, vartojimas ir toliau didėjo, o tai žymiai padidėjo Privatūs investavimo projektai, tinklų prekės ženklų parduotuvės, patogumų parduotuvės ir restoranai bei mažų ir vidutinių komercinių projektų, tokių kaip vartotojų pusė, šiluma ir toliau kyla, ir tai rodo didelę rinkos paklausą.

Remiantis rinkos paklausa, atsirado „Dajin“ naujoji „Skyair“ serijos oro kondicionavimo sistema. ir vidutinio dydžio aplinka.

„Nematomas“ oro kondicionavimo mašina -Įdiegimo vietos sprendimas

Maža ir vidutinio dydžio komercinių projektų rinka yra unikali dėl skirtingų kiekvieno projekto poreikių. kondicionierius ir oro kondicionierius dėl sandarios erdvės.„Skyair“ serijos oro kondicionierius, kurį „Dajin“ paleido, turi mažesnį sutapimą.

Atsižvelgiant į tai, kad jei nėra oro kondicionavimo ir išdėstymo erdvės aplink mažą ir vidutinio dydžio komercinę erdvę, „Dajin Skyair“ serijos oro kondicionavimo sistema įveikė tokias problemas kaip ultra ilgio vamzdžio ir nestabilaus šaltnešio energijos suvartojimo praradimas ir nestabilus šaltnešis , kuris padeda gatvės parduotuvių savininkams, kurie gali lengvai paslėpti lauko įrenginį.

Kita vertus, net jei mažoje ir vidutinio dydžio komercinėje erdvėje yra sumontuota mažoje fasado erdvėje ir sumontuotos grotelės, „Big Gold Skyair“ serijos oro kondicionierius taip pat gali užtikrinti gerą šilumos išsklaidymo efektą.Pavyzdžiui, „Skyair“ multi 8-20 AG, jo šoninis vėjas ir lauko blokas yra suprojektuotas su 35-PA aukšto metalo išoriniu statiniu slėgiu, kad būtų išvengta tokių problemų kaip prastas poveikis, kurį sukelia blogas šilumos išsisklaidymas ir nuostoliai.

Energijos taupymas ir efektyvus dvigubas pasitenkinimas -kainų mažinimo ir efektyvumo tirpalo tirpalas

Siekdamas aukšto efektyvumo ir aplinkos apsaugos, „Dajin“ sukūrė naują „Skyair“ serijos oro kondicionierių, kuris sukūrė didelį efektyvumą ir energiją taupant per nuolatines inovacijas ir proveržius.

Mažiems ir vidutinio dydžio komerciniams vartotojams, kaip kontroliuoti ilgalaikių operacijų išlaidas .„Dajin Skyair“ serija realiuoju laiku pakoregavo išvesties galią ir vienetų suvartojimą per visą keitiklio technologijos asortimentą, turintį visą kintamo dažnio technologijos asortimentą.

„Smart Connection Smart Control“ platformos reikšmė

Be to, naujasis „Skyair“ serijos oro kondicionierius sujungia IOT technologiją*3, kad vartotojams būtų patogus nuotolinio valdymo pultas, tvarkaraščio nustatymai ir nenormalūs priminimai per intelektualiųjų valdymo sistemas, kad vartotojai galėtų optimizuoti oro kondicionavimo sistemų įpročius ir išvengti energijos atliekų.

Dajin visi viename pilno gyvenimo ciklo sprendime

„Class Products“ bendradarbiauja su „First -Class“ paslaugomis. jaustis lengvai ir būkite tikri.

Iš skirtingų etapų, tokių kaip produktų pasirinkimas, BIM intervencijos projektavimas, standartinis montavimas, operacinė platforma, nerimaujama po -salų, valymo ir priežiūros, senos transformacijos ir kt., Pateikite profesionalius pasiūlymus, greitą logistiką ir standartizuotą „Fire -Free“ suvirinimą “. Mažiems ir vidutinio dydžio komercinių projektų savininkams laukti, kol statybos procesas sukurs visą gyvavimo ciklo sprendimą.

*1 RSQ500CAY 20 AG, kaip pavyzdį, nusileidimas yra tik 0,51M².

*2 Didelio aukso vidinė skaičiavimo vertė, viršijanti duomenis, apskaičiuojama atsižvelgiant į komercinius pastatus, kurių grindų aukštis yra 4m, o skirtingų modelių modeliai yra skirtingi.

You May Also Like

More From Author