Dviguba kortelė: „Maistas“, išraižytas siekiant apsaugoti universiteto miestelio maisto saugą

Estimated read time 3 min read
„Red Net Moment News“ balandžio 18 d. Naujienos(Korespondentinis karinis jūrų laivynas) Norint atlikti gerą darbą universiteto miestelio maisto saugoje, skatinti specialius universiteto miestelio maisto saugos ir taisymo veiksmus. Maisto miestelio maisto sauga.
Specialaus etalono ištaisymo turinys nustatys „Vane“.Dviejų prekės ženklų apygardos švietimo biuras suformulavo „specialų dvigubo Brando apygardos miestelio maisto saugos ir ištaisymo veiksmų planą“, įsteigė specialią specialiųjų universiteto miestelio maisto saugos patikrinimo ir ištaisymo klasę, sustiprino įvairių patikrinimą ir patarimus įvairioms. Visų lygių jurisdikcijoje esančios mokyklos ir paragino mokyklą praktiškai atlikti pagrindinę atsakomybę, paaiškinti specialios ištaisymo turinį ir kryptį bei griežtai įgyvendinti „dienos kontrolės, savaitinės tikrinimo ir mėnesio išsiuntimo“ mechanizmą.Kaimo privalomosios švietimo mokyklos kavinės, kurios griežtai nustatomos įgyvendinant mitybos tobulinimo planus pagal įstatymus.Siekdama, kad apskrities mokyklų kavinėse maisto saugos valdymas turi etaloną, valdovą ir valdymo standartą, apskrities švietimo biuro partijos grupei, kurią direktoriaus pavaduotojas buvo surengtas Zhongsheng, vadovaujant atitinkamam akcijų kambariui, kai kuriems ir kai kuriems Biuro mokyklų vadovai, o paskui eina į Šaltojo vandens paplūdimį partijomis, Daoxian, Jianghua ir Tianxin rajone, Changsha City, atliko patikrinimus, stebėjo pažangios valdymo patirties patirtį, susijusią su pagrindine maisto saugos atsakomybe, ir pradėjo gerą biurui. ir geras žingsnis aukštos kokybės mokyklos maisto saugos taisymo operacijoms apskrityje.
Koordinuotas departamentas yra suderintas ir suderintas su „atsakomybės laukais“.Apskrities švietimo biuras reguliariai sušaukė specialų susitikimą, kad surengtų universiteto miestelio maisto saugos dislokavimą.Bendra rinkos priežiūra, Wei Jian, Ligų kontrolė ir kiti skyriai, mokyklos pradžioje, surengė universiteto miestelio maisto saugos ir pavasario semestro mokyklos saugos darbų diegimo susitikimus kartu su dvi Kinijos Liaudies Respublika “,„ Maitinimo paslaugos bendroji sanitarijos specifikacija “Maisto saugos operacijų specifikacijos yra svarbiausias turinys“. Mokyklos valgyklos darbuotojai.Tuo pat metu paaiškinkite, kad teisinis mokyklos atstovas yra pirmasis asmuo, atsakingas už maisto saugą. Mes energingai skatinsime Socialinį valgyklos operacijų valdymą ir sustiprinsime įstatymų ir populiarinimo viešumą.Įdiekite lyderystės akompanimentų sistemą ir paaiškinkite lydinčio patiekalo pareigas.Visos mokyklos kavinės yra įtrauktos į interneto priežiūrą.
Stiprinkite kasdienę priežiūrą ir patikrinimą, kad pagerintumėte „garantiją“.Siekdama visiškai įgyvendinti pramonės priežiūros atsakomybę, apskrities maisto saugos komisija priima „keturias ne -dewo Straights“ ir kitus metodus, skirtus naudoti mokyklos valgyklų gydytojų sveikatos valdymą, maisto perdirbimo operacijas, mokinių valgymo aplinką, maisto pavyzdžius, ingredientų kaupimą , stalo indai dezinfekuoti, „du du, du ir„ du du.Rasti atsiliepimus apie vietą ir įjungtas užduotis pagerino universiteto miestelio maisto saugos priežiūros galimybes ir užkirsti kelią paslėptoms maisto saugos rizikos pavojams.Tuo pačiu metu reikia griežtai nustatyti ir pagerinti maisto saugos ir mitybos sveikatos apsaugos sistemą, atsižvelgiant į savęs patikrinimo sistemą. Maisto saugos atsekamumo sistema.Visiškai pasinaudokite „Internet + Ming Kitter Liangzao“ tinklo priežiūros platforma, atlikite patikrinimus internetu, pagerinkite tyrimo tikslumą ir visiškai saugokite „saugumą liežuvio galiuko“.
Kitame etape dvigubos prekės ženklo apskrities švietimo sistema ir toliau skatins maisto saugos tyrimus ir ištaisymą, laikysis „keturių griežčiausių“ standartų, daugiausia dėmesio Įsitikinkite, kad universiteto miestelio maisto saugos lygis buvo efektyviai tobulinamas, ryžtingai išlaikykite maisto saugos esmę.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author