Dvi MLB seserys lauko sporto prekės ženklai pagreitina Kinijos plėtrą

Estimated read time 5 min read

Sąsajos naujienų reporteris | Zhu Yongling

Sąsajos naujienų redagavimas | Xu Yue

Lauko trasos pritraukia vis daugiau žaidėjų.

2023 m. Antroje pusėje F&F grupė bus„Duvetica“ ir „Supra“ pristatė Kiniją.Ankstesnis pozicija yra aukšto lygio gyvenimo būdo prekės ženklas -„Pagrindinės įkrovos“ striukė yra nuo 2000 m. Juanių iki 3500 juanių, o 2023 m. Rugpjūčio mėn. Ji atidarė pirmąją Kinijos parduotuvę Šanchajuje; 2023 m., Atidarytas penkiuose miestuose, tokiuose kaip Šanchajus ir Chongqing.

Duvetica ir„Supra“ eina aukšto ir greito plėtros kėlimo keliu.Iki šiol daugiau nei pusę metų,Duvetica ir„Supra“ atidarė atitinkamai 15 ir 20 parduotuvių, o dauguma pagrindinių prekybos centrų pirmojoje eilutėje ir provincijos sostinėje, įskaitant „Vientiane City“, „Intime“, IF ir kt.

NeseniaiNaujoji „Duvetica“ parduotuvė taip pat yra pirmoji parduotuvė „Jiangxi“ Nanchango Vientiane mieste.

Duvetica irSupra nėra visiškai nepažįstamas Kinijos vartotojams.

Po to, kai 2018 m2020 m, Bet to meto padėtis vis dar buvoItalijos prabangaus striukės prekės ženklas.Tiesą sakant, tai taip patOriginalus „Duvetica“ pasirodymas 2004 m. Pradžioje, du prekės ženklo įkūrėjaiGiampiero Vagliano ir Stefano Rovoletto„Luxury Down“ striukės prekės ženklo „Moncler“ dizaineris.

Nors „Supra“ pirmą kartą pateko į Kiniją, dar 2010 m., Kai kurie Kinijos vartotojai jį suprato dėl Justino Bieberio prekių.Tai yra amerikiečių riedlentininkė„Chad Muska“ įkūrė „Skates“ prekės ženklą, įkurtą 2006 m. Tai iš pradžių buvo pagrindinė madingų daiktų, tokių kaip batų ir „T -Sehirt“, tema.

SupraKartą apsisukęs jis kažkada pateko į Kinijos kompanijų rankas.2019 m. „Tubu International“ iš Pietų Korėjos „Yixian“ grupės supakavo ir įsigijo bei įsigijoSupra vidujeDaugybė prekės ženklų, tačiau tuo metu neketinama perimti rimtų nuostoliųSupra, Pardavimas kitiems metamsF&F grupė.

Vaizdo šaltinis: virš

Akivaizdu, kad „Duvetica“ ir Kinijos Volkswageno bei Volkswageno vizijaSupra pakeitė galvą į skirtingus laipsnius, kai transformuoja F&F grupę.Pastaraisiais metais Kinijos rinkoje tapo karštesnėLauko tendencija tapo įprastu dviejų tonu.

Šiuo metu „Duvetica“ vis dar išlaiko striukių produktų linijas, tačiau oficialioje jos istorijoje, kaip aukštos atrankos striukės prekės ženklo, istorijoje.Pagrindinis prekės ženklo produktas tapo kieta ir minkšta apvalkalo striuke, ji taip pat išleido sportinius kasdienius drabužius ir batų krepšius.Tačiau „Duvetica“ meilės dizaino stilius tęsėsi, o itališkas „kraujas“ buvo ne kartą pabrėžtas.„Duvetica“ savo „Tmall“ flagmanų parduotuvėje nustatė „itališkos spalvos“ sritį.

„Supra“ daugiausia dėmesio skiria švelniam miesto lauke, o kainodara yra artimas žmonėms.„Supra“ vis dar naudoja sportbačius kaip savo pagrindinį produktą, taip pat paleido vieną vėjui atsparią striukę, kuri yra lengvesnė už profesionalias striukes, ir beisbolo uniformas, megztinius, t -jas, darbo kelnes, krepšių skrybėles ir kt. Tai atspindi savo gatvės madingus genus.„Supra Price Belt“ daugiausia yra 1000 juanių.

Nesvarbu, ar tai greitas parduotuvės greitis, ar proto lažybos dėl lauko koncepcijų, „F&F Group“ pasitikėjimas savimi tam tikru mastu.Sėkmingai MLB, atrodo, kad F&F grupė nori naudoti tą patį pjesęSupra.

Paveikslėlio šaltinis: gerbėjas Jianlei

Po to, kai 2020 m. „F&F Group“ perėmė MLB prekės ženklo agentūrų teises į žemyninę Kiniją, ji pasikliauja greitai besivystančiomis parduotuvėmis ir prekės ženklų bei produktų lokalizavimu, tai pakeitė MLB našumą Kinijos rinkoje.

Oficiali MLB svetainė rodo, kad MLB pateko į žemyninės Kinijos rinką 2019 m. Birželio mėn. Ir atidarė „Tmall“ flagmanų parduotuves.Palyginimui, veikiant ankstesniam Kinijos agentui, MLB nedalyvavo internetiniuose kanaluose ir yra daugiau nei 300 parduotuvių neprisijungus.

Sąsajos naujienosAnksčiau praneštaMinima, kad dėl beisbolo kultūros, kurią vaizduoja MLB -ITS prekės ženklas, kilęs iš prekės ženklo pavadinimoPagrindinė beisbolo lyga), Kinijos rinkoje nėra subrendusi, „F&F“ grupė susilpnino MLB beisbolo atributus prekės ženklo įvaizdyje, vietoj to, kad būtų artima pramogoms ir madai bei apibūdina jį kaip gatvės sporto gyvenimo būdo prekės ženklą.

Rinkodaroje atsispindi strategija yra ta, kad MLB palaiko žvaigždę, kurią myli jaunos grupės -dabartinis prekės ženklo atstovas yra Yu Shuxin, taip pat atkreipia dėmesį į socialinės žiniasklaidos veiklą.Produktų lygmeniu MLB skatina tyrimus ir plėtrą, atsiliepimą apie tikslinę rinką, ir priima didelę vieno produkto strategiją.Kaip pavyzdį pasiėmęs MLB „Signature“ skrybėlę, MLB kiekvienais metais turi naujų daugiau nei 300 skrybėlių.

Remiantis „F&F“ grupės finansine ataskaita, 2023 m. 2023 m. Kinijos versle veikiančių dukterinių įmonių pajamos padidėjo 40,0%metų -iki 813,256 milijardo laimėtos (apie 4,258 mlrd. RMB) %;

Grįžti į Duvetica ir„Supra“, „F&F Group“ prekybos stilius atsispindėjo.Be minėtos greitai augančios parduotuvės ir prekės ženklo lokalizacijos, abu taip pat išdėstė sąskaitos matricą tokiose platformose kaip „Xiaohongshu“, „Wechat“, „Douyin“, „Weibo“ ir kt.Ir jie visi atkreipia dėmesį į įžymybių rinkodarą.

F&F grupė, „Duvetica“ ir„Supra“ turi šiek tiek daugiau pranašumų prieš prekės ženklus, kurie įsiveržė į Kinijos rinką.Tačiau nėra lengva nužudyti apgultį vis labiau perpildytame lauko sporto trasoje.

You May Also Like

More From Author