Duke plahvatab teisel poolajal, võidab Southern Indianat 49-27

Estimated read time 1 min read

Üheksandal kohal olev Duke ületas aeglase alguse, et võita reede õhtul Blue Devil Challenge’i raames Southern Indiana Tsunami Hawks 80-62.

Southern Indiana juhtis esimesel poolajal koguni 10 punktiga, kuid Duke sai teisel poolajal tuld ja edestas Eaglesi 49-27.

Kyle Filipovsky viskas 21 punkti ja 14 lauapalli ning Jeremy Roach 18 punkti Duke’ile.

AJ Smith oli Eaglesi eest 17 punktiga.

Duke oli esimesel poolajal raskustes, visates 12-32-st ja 1-6-st kolmepunktist. Southern Indiana kasutas Duke’i vigu ära, tabades kolm oma neljast kolmepunktiviskest varakult.

Blue Devils lõpetas esimese poolaja 7:0-ga, et vähendada kaotust neljale punktile.

Teisel poolajal tuli Duke tuliselt välja, tekitades kaks 10-sekundilist viga ja seitse viga. Blue Devils viskas teisel poolajal ka 60 protsenti väravast.

Filipovsky ja Roach olid teisel poolajal Duke’i parimad ründemängijad, Filipovsky viskas teisel poolajal 15 punkti ja 10 lauapalli ning Roach 11 punkti.

Võit pikendas Duke’i võiduseeriat nelja mänguni. Blue Devils kohtub kolmapäeva õhtul ACC/SEC Challenge’is 20. kohal oleva Arkansasiga.