Drėgmė remia daugybę sporto renginių ir toliau perteikia sveiko gyvenimo koncepciją

Estimated read time 3 min read

Pastaraisiais metais veikla lauke pamažu judėjo gyvenimo ir nacionalizacijos link.Prieš kelias dienas 2024 m. Hunanas (pavasaris) buvo nušautas Changsha 100 kilometrų.Remiantis šios rinkos tendencija, „Dongpeng Beverage“ produktas „drėkinamasis“ palaiko renginį kaip „oficialų paskirtą elektrolitų vandenį“, kad nudžiugintų žaidėjus ir palydą.

Drėkinkite Hunan mieste 100 kilometrų

Profesionalaus vandens papildymo palaikymo konkursas, padedantis viso žmonių kūno rengybos tikslui

„Hunan Himn Kwn“, kaip nacionalinis fitneso veiklos prekės ženklas, yra nacionalinė kūno rengybos veikla, integruojanti tokius elementus kaip sportas, kultūra ir turizmas.Drėkinant svarbaus „Hunan 100 kilometrų“ įvykio verslo galimybes, buvo labai užfiksuota, ir jis aktyviai rėmė renginį, parodantį prekės ženklo viziją ir atsakomybę.

Renginio svetainėje hidratacija suteikė profesionalią hidratacijos paramą Hunano 100 kmetro žygio renginiui.Šiame judėjime ilgalaikė veikla sukels daug prakaitavimo žmogaus kūne ir praras drėgmę ir elektrolitus. tokių kaip šilumos insultas ir dehidratacija.Drėkinimas kaip elektrolito vanduo, kuriame gausu natrio jonų, ir kalio jonų. Konkursas ramiai ir užtikrintai.

Drėkinkite Hunan mieste 100 kilometrų

„Hunan 100 kilometrai“, skirtas drėkinamojo prekės ženklui, jis ne tik padidina rinkos poveikį, bet ir giliai perteikia sveikos gyvenimo būdo ir mokslinės hidratacijos, kurią ji pasisako, sąvoką.Dar svarbiau, kad bendradarbiaudama su šia nacionaline nacionaline kūno rengybos veikla, hidratacija ne tik parodo savo prekės ženklo įvaizdį, kuris atkreipia dėmesį į sveikatą ir palaiko sportą, bet ir prisideda prie visų žmonių sveikatos priežasties, kuri paskatino visuomenės entuziazmą dalyvauti Sporte ir visiems žmonėms sveikatos priežiūros vystymasis suleido naują motyvaciją.

Padėti jaunimo krepšinio žaidimams ir įvykdyti socialinę atsakomybę

Remiantis „Nielson“ išleista „Global Sports Marketing Report“, 81%pasaulio respondentų yra visiškai arba dalis rėmimo prekės ženklų sporto renginiuose.Sporto rinkodara, turėdama savo unikalų žavesį ir plačią auditorijos pagrindą, pamažu tampa rinkodaros ginklu, kurį galima sukrėsti pagrindiniams prekės ženklams.Papildydami prekės ženklo atributus, kurie natūraliai yra „Sports“, be to, kad rėmė kelis žygius, maratonus, „Badminton“ renginius, jie taip pat tiksliai supjaustė krepšinio žaidimų lauką. ir toliau stiprins „žaidimą. Norėdami papildyti„ prekės ženklo psichinį išsilavinimą, kad padėtų jaunimo sporto švietimo veiklos populiarumui.

2023 m. Lapkričio mėn. Hidratacija ir oficialus bendradarbiavimas su „Gaogao League“ vėl pasiekė signalą visuomenei, kad vėl palaikytų Kinijos krepšinio pramonę.Verta paminėti, kad CHBL yra vidurinės mokyklos krepšinio lyga, kurioje yra plačiausia, didžiausias dalyvių skaičius, aukščiausias ir oficialus lygis Didžiojoje Kinijoje.

Drėkinamasis bendradarbiavimas ir aukštosios lygos lyga

„Nybo“ jaunimo krepšinis yra mėgėjų krepšinio renginys, specialiai pastatytas kinų 4–16 metų paaugliams. .Kaip „Dongpeng“ gėrimo elektrolitų prekės ženklas, hidratacija yra susirūpinęs dėl jaunimo sporto švietimo plėtros.

Drėkinamasis bendradarbiavimas „Nybbo“ krepšinio žaidimas

You May Also Like

More From Author