Draymond Green kaitseb oma tegusid ja lubab neid pärast peatamist parandada

Estimated read time 2 min read

Golden State Warriorsi staar Draymond Green on NBA poolt viieks mänguks mängukeelu peatatud pärast hiljutises mängus toimunud sõnalist kaklust Minnesota mängija Rudy Gobertiga.

San Francisco vastu peetud mängu esimestel minutitel kaotas Green oma tuju meeskonnakaaslase Klay Thompsoni ja Timberwolvesi Jaden McDanielsi vastu. Green nägi, et Gobert üritas Thompsonit temast eemale tõmmata, nii et ta haaras Goberti kaelast ja tiris teda üle väljaku. Ametlikult nimetatakse seda „chokehold’iks”, kuid seda võiks nimetada ka „choke’iks”.

Draymond Green kaitseb oma tegusid ja lubab neid pärast peatamist parandada

„Igas olukorras, kus meeskonnakaaslane vajab, et sa teda kaitseksid, ma kaitsen teda,” ütles Green, kui ta valmistub teisipäevaseks mänguks Sacramento Kingsiga väljakule naasmiseks, „eriti kui ma olen olnud meeskonnakaaslane. Eriti poisid, kellega olen olnud meeskonnakaaslased 12 aastat. See ei ole lihtsalt meeskonnakaaslased, see on vennad.”

„Inimesed võivad asju omal moel tõlgendada. Green jätkas.” Ma ei ole siin selleks, et hinnata inimeste arvamusi või neid muuta. Nad on need, kes nad on. Aga minu jaoks olen ma alati oma meeskonnakaaslaste poolehoidja.

Green väljendas pettumust NBA otsuse üle võtta tema varasemat distsiplinaarkaristust arvesse tema mängukeelu pikkuse määramisel. Liiga sõnul oli peatamine osaliselt tingitud Greeni varasemast ebasportlikust käitumisest.

„Ta jätkas: „Oh, mida ta on teinud minevikus …… ,” ütles Green, „ja ma maksin selle eest.”

Ta pidas silmas oma ühe mängu pikkust mängukeeldu 2016. aasta NBA finaalis.” Ma sain finaalide 5. mängus mängukeelu. Nii et te ei saa mind nende tegude eest jätkuvalt keelata.”

Hoolimata pettumusest tunnistab Green, et peab kohanema ja kasvama.” Ma kavatsen mängida nii, nagu ma korvpalli mängin,” ütles Green, „mis on see, kuidas ma korvpalli mängin. See viis, kuidas ma korvpalli mängin, on see, mis mind siia tõi. See, kuidas ma korvpalli mängin, on toonud mulle palju edu inimesena ja meeskonnana, nii et ma kavatsen jätkuvalt olla mina ise. Aga ma saan aru, et mul on veel arenguruumi ja ma pean olema parem erinevatel hetkedel ja erinevates olukordades.

Green naaseb väljakule teisipäeval Sacramento vastu ja teda jälgitakse tähelepanelikult, kuna ta hoiab õrna tasakaalu oma meeskonnakaaslaste kaitsmise ja NBA reeglite ja ootuste järgimise vahel.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours