Drausmės tinklas pasirodė 83 -ojoje Kinijos švietimo įrangos parodoje, daugiausia dėmesio skirdamas „skaitmeniniam įgalinimui, gerai kiekvienai pamokai“

Estimated read time 4 min read

& EMSP;Šių metų dekoravimo paroda pritraukė daugiau nei 1000 įmonių namuose ir užsienyje, kad galėtų dalyvauti parodoje, ir išsamiai demonstruoja švietimo įrangos produktus ir paslaugas, susijusias su pagrindinio ugdymo, profesinio mokymo ir kitų taikymo scenarijų švietimo mokymo ir švietimo valdymo paslaugomis, ir skatina pramonės mainus ir vystymasis skaitmeninės transformacijos kontekste.

& EMSP;Skaitmeniniai ištekliai+skaitmeniniai įrankiai ir Ensp;

& EMSP; Naujos paslaugos, atspindinčios naujas naujas paslaugas, atspindinčios naujas naujas paslaugas, atspindi naujas naujas paslaugas, atspindi naujas naujas paslaugas, atspindi naujas naujas paslaugas, atspindi naujas naujas paslaugas, atspindi naujas naujas paslaugas, atspindi naujas naujas paslaugas Atspindi naują naująjį novatorišką technologijų taikymą ir naujas koncepcijas švietimo ir mokymo srityje, suteikė jums gaivų vaizdą.

& EMSP;Mokytojas Li iš „Chongqing“ vidurinės mokyklos ieškojo „tikslo tikslo“ skyriaus internetinėje mokykloje. Kokybės paruošimo šaltiniai!Be to, internetinių mokyklų funkcijos, daugialypės diskusijos, vienos buttono paskaitos, paruošimo patikrinimas ir mokyklos vadovybė taip pat mylėjo visus. Patogiau valdomas “.

& EMSP; Įveskite sakinį kompiuteryje. Klausimai, 6 atsakymai į klausimus “, iškart gavo patenkinamų bandymų dokumentų rinkinį.Šios paslaugos įgyvendinimas grindžiamas intelektualiojo klausimų banko ir AI modelio parama, kurioje yra daugiau nei 21 milijonas klausimų, kurie labai pagerino mokytojų darbo efektyvumą.

  e卷通的智能阅卷服务也吸引了许多关注,它一键生成答题卡,不改变学生线下答题习惯的同时,实现高效阅卷并自动收集作业及考试数据,再由基于AI算法Suasmeninusi mokymosi ataskaita teikia mokytojams ir studentams tokias paslaugas kaip daugialypė mokymosi diagnozė, tikslūs ir lanksčiai kaupiami klausimai, kad būtų pasiektas mokymas ir tikslus mokymas pagal jų gabumus.

ir EMSP; Mokytojų augimas.

ir EMSP; Milijonai kandidatų prisiregistruoja į bendrą egzaminą.Verta paminėti, kad po testo ji taip pat naudoja „Big Data“ technologiją, kad pateiktų išsamias analizės ataskaitas, ir sujungia tiriamojo tinklo masinio kiekybinio klausimų banką, kad pateiktų individualizuotą tobulinimo planą, skirtą pagerinti bandymo paruošimo efektyvumą.

ir EMSP;Disciplinos tinklo AI mokymo platformoje daugiau nei 40 000 eilučių klasė sujungia vertingą tūkstančių išskirtinių mokytojų, įskaitant nacionalinį menininką, pagrindinį vadovėlio rašytoją, pagrindinius rašytojus, pagrindinius rašytojus, ir kt.Mokytojai gali nutraukti laiko ir erdvės apribojimą ir bet kuriuo metu pasiekti internetinį autonominį mokymąsi.

& EMSP;Atviras išteklius ir technines galimybes bei Entatus & Ensp;

& EMSP;Šiame skaitmeniniame pakeitime drausmės tinklas tikisi, kad naudojant skaitmeninius išteklius, skaitmeninius įrankius ir technines galimybes, kurios daugelį metų buvo atidarytos išoriniam pasauliui, bus pabrėžiama pramonės transformacija ir atnaujinimas, siekiant aukštos kokybės vystymosi su partneriais.

& EMSP;Atvira platforma rodo nuostabius bendradarbiavimo atvejus, susijusius su mokymosi mašinų, intelektualiųjų lentų, spausdintuvų, tikslaus mokymo, neteisingų klausimų, skenavimo rašiklių, interaktyvių klasių, savanorių ataskaitų ir slinkties sistemos. , „Lang“, „Lang“, „Langl“, „Step -By“ -aukšto lygio partneriai.

& EMSP;Drausmės tinklo knyga „City“ pasinaudojo daugiau nei 600 leidybos padalinių galimybėmis ir patirtimi, kad pateiktų išsamų skaitmeninio mokymo pagalbos sprendimą tradiciniams leidybos padaliniams.„Zhishu“ paslauga bus skaitmeninė ir struktūrizuota mokant pagalbinio popieriaus turinio, įgyvendinant skaitmeninio turinio palaikymą ir paskirstymą bei teikiant praktines funkcijas, tokias kaip fotoaparato korekcija, neteisingi klausimai apima/valdymas/spausdinimas ir variantų mokymas. Tikrai pagerinkite mokymosi kokybę ir efektyvumą bei sukurkite naują „AI intelektinės švietimo pagalbos“ ekosistemą.

& EMSP;& EMSP;

& EMSP; skaitmeninių programų.

& EMSP; Užsiėmimai, užsiėmimai po namų darbų, egzaminų dokumentų) ir mokytojų mokymo mokymai išsprendžia daugialypio produkto taikymo scenarijų perjungimo susierzinimą ir padeda mokyklos rafinuotam mokymui.Masyvių duomenų platformos rinkimas ir analizė, duomenų vizualizacija, išskirtinių vartotojų duomenų centrų sukūrimas, bendros duomenų peržiūros paslaugos mokykloms ir regionams ir teikia vadovams sprendimų priėmimo palaikymą.

ir EMSP; Įėjimo egzaminai, apimantys 30 pagrindinių profesionalų ir 142 kursų.Šie ištekliai apima scenarijus, tokius kaip vienu metu ruošiantis klases, tuo pat metu pasiruošimas, stojamųjų egzaminų ruošimas, kolegos, vienas įdarbinimas, įgūdžių konkursai ir egzaminų lygiai, padedantys profesiniam mokymui ir mokymo darbui, vykdančiam savo „pagreitį“, siekiant skatinti energingą vystymą pramonė.

& EMSP;Drausmės tinklas yra pirmosios Autorių teisės K12, patvirtintos Pekino autorių teisių biure, srityje.Drausmės tinklas taip pat naudodamas pažangias technines priemones ir griežtą antrinį dirbtinio audito mechanizmą bei autorių teisių vizualinio valdymo naudojimą siekiant toliau apsaugoti kūrėjų teises ir aktyviai reaguoti į intelektinės nuosavybės teisių statybos priemones.

& EMSP;& EMSP;

& EMSP;Įvykio vietoje taip pat buvo surengta knygų dovana, kuria pasidalytų ribotu „Master Mokytojų švietimo“ leidimu visos šalies pedagogams, kurie atvyko žiūrėti parodų.Šį mokymo patirties rinkinį sudarė nacionaliniai švietimo ekspertai ir pirmieji mokytojai. Inovacijos ir plėtra “,„ Mokymo vertinimo integracija “, įskaitant 26 straipsnius, kurių kiekviename yra daug naujausių švietimo įžvalgų, kuriose yra ypač didelis aukso kiekis.

You May Also Like

More From Author