Drakono maistas: maisto saugos sauga, griežta kokybės kontrolės kontrolė ir ramybė žmonėms liežuvio galiukui

Estimated read time 1 min read

  Maisto sauga visada skiria visą visuomenę. vartotojams.Ypač šaldytų maisto produktų srityje „Long Da“ virtuvė dar labiau tobulėja, užtikrinant, kad kiekvienas produktas gali atitikti aukštus standartinius kokybės reikalavimus.

  Šaldyti maisto produktai turi didelius maisto saugos reikalavimus dėl žemos temperatūros laikymo ir šaltos grandinės transportavimo.„Dragon Food“ tai žino, pradedant nuo šaltinio, griežtai ekranuoja žaliavas, kad būtų užtikrintas ingredientų šviežumas ir saugumas.Tuo pat metu įmonė nuo 1996 m. Eksportavo į Japoniją ir sukaupė turtingą patirtį tarptautiniame maisto saugos valdyme.Siekdamas dar labiau pagerinti produkto kokybę ir saugumą, „Longda Food“ taip pat įsteigė nepriklausomą trečiosios partijos bandymų centrą, kad jį aptiktų pagal aukštus standartus, kad būtų užtikrinta, jog kiekviena nuoroda atitinka atitinkamus standartus.

  Kalbant apie maisto saugą, „Longda“ maistas ne tik daugiausia dėmesio skiria vidaus valdymui ir kontrolei, bet ir aktyviai dalyvauja formuluojant ir peržiūrėdami pramonės standartus.Nacionalinis maisto verslo standartas „Longda“ virtuvė reagavo teigiamai.Tai ne tik iššūkis „Longda“ virtuvei, bet ir galimybė parodyti savo pagrindinį pranašumą.

You May Also Like

More From Author