Drakono maistas 2024 m. Maisto sektoriaus pajamos per tą patį laikotarpį padidėjo 30,63%

Estimated read time 2 min read
„Dragon Gourmet“ maisto plokštelės pasirodymas per pirmąjį 2024 m. Ketvirtį buvo apakintas.Bendros pajamos siekė 679 mln. Juanių, ty 30,63%, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai.Tarp jų surenkamojo maisto verslo pajamos siekė 575 milijonus juanių, ty 25,52%metų -ir padidėjo pagrindinio verslo dalis, siekdama 22,79%.
Šį augimo impulsą daugiausia lemia keli veiksniai.Visų pirma, „Spring Festival“ dovanų dėžučių pardavimai viršijo lūkesčius, o internetinių dovanų dėžučių verslas net padvigubino jo augimą.Tai daugiausia dėl produkto atnaujinimo strategijos.Be to, bendrovė taip pat išleido naują „Fresh Meat“ serijos produktą.
Kalbant apie surenkamąjį maisto verslą, „Longda“ maistas padarė didelę pažangą.Pirmąjį ketvirtį įmonė padidino pusiau užfiksuotų produktų ir baigtų daržovių, turinčių didesnį bendrąjį pelną, kūrimą.Dėl šių priemonių surenkamojo maisto verslas viršijo 30%metų.Be to, bendrovė taip pat prižiūri apie 20–30%pagrindinių klientų, tokių kaip „Western Food“, „Barbecue“, „Hot Pot“ ir kinų maistas per novatoriškas kategorijas ir įvedant naujus produktus.Tuo pačiu metu įmonė taip pat aktyviai pradeda vidutinio ir naujojo greito maisto tinklo klientus, o kai kurie iš jų priėmė preliminarius pavyzdžius ir realizavo tiekimą.Šiais metais bendrovė sutelks dėmesį į didelių B kanalų plėtrą.
Produkto pusės požiūriu, „Dragon Food“ toliau kuria naujus produktus apie 131 didelius daiktus.Tarp jų, metų grotelių žarnyno produktų augimas, viršijo 35%, o riebalų žarnynai, traški mėsos, šoninės ir rutuliniai produktai taip pat parodė, kad įvairūs augimo laipsniai.Sėkmingas šių produktų pristatymas ir rinkos rezultatai dar labiau sustiprino bendrovės rinkos pozicijas maisto pramonėje.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author