Donovan Mitchell viskab 45 punkti, kui Cavs võidab Pistonsi 128-121

Estimated read time 2 min read

Cleveland Cavaliers alistas kolmapäeva õhtul Detroit Pistonsi 128-121, suuresti tänu Donovan Mitchelli 45-punktilisele esitusele. Mitchell viskas kõik oma 20 punkti neljandal veerandajal, sealhulgas vabaviskega, kui mängu lõpuni oli jäänud 3:20.

Darius Garland naasis samuti 19-mängulisest lõualuude murdumise tõttu tekkinud puudumisest ja lisas Rüütlitele 19 punkti. Jarrett Allen tegi 14 punkti ja 11 lauapalliga topeltduubli, Isaac Okoro lisas 14 punkti.

Cavaliers on viimasest 12 mängust võitnud 11 ning alates 16. detsembrist on nende NBA rekord 16-4.

Danilo Gallinari viskas Pistonsi eest 20 punkti ning Cade Cunningham oli 19 punkti ja seitse assisti. Jaden Ivey viskas 14 punkti ning Durhamil oli 10 punkti ja üheksa lauapalli.

Pistons on hooajal 4-28 ja on kaotanud viimasest 11 mängust 10.

Mitchelli kangelaslikkus

Mitchell oli kolmapäeva õhtul Cavaliersi staar. Ta viskas tihedas mängus neljandal veerandil 20 punkti. Samuti tabas ta 3:20 enne lõppu vabaviske, mis kindlustas Cavaliersi võidu.

„Tahtsin lihtsalt olla agressiivne ja luua võimalusi oma meeskonnakaaslastele,” ütles Mitchell pärast mängu.” Teadsin, et mäng on kaalul, seega tahtsin lihtsalt olla agressiivne ja teha häid mänge.”

Garland naaseb

Garland naasis pärast 19 mängu puudumist murdunud lõua tõttu. Ta mängis 20 minutit ja viskas 19 punkti.

„Tundub hea tunne olla tagasi väljakul koos oma meeskonnakaaslastega,” ütles Garland.” Ma olen alles jõudmas tagasi vormi, aga ma olen põnevil, et saan meeskonnaga tagasi olla.

Cavaliers kogub hoogu

Cavaliers on praegu üks kuumemaid meeskondi NBA-s. Nad on viimasest 12 mängust võitnud 11 ja on alates 16. detsembrist 16-4, mis on NBA parim rekord.

„Me mängime praegu väga enesekindlalt,” ütles Cavaliersi peatreener J.B. Bickerstaff.” Me saame tervemaks ja hakkame kõikidel silindritel lööma.”

Pistons jätkab võitlust

Pistons on üks halvemaid meeskondi NBA-s. Nad on hooajal 4-28 ja on kaotanud viimasest 11 mängust 10.

„Me ei mängi praegu head korvpalli,” ütles Pistonsi peatreener Dwane Casey.” Me teeme liiga palju vigu ja me ei täida oma mänguplaani.”