Didelio intensyvumo spaudimas lemiamas „Arsenal” rungtynėse su „Manchester City

Estimated read time 3 min read

„Premier” lyga retai kada būna nuspėjama, tačiau šio sezono varžybos dėl titulo pranoko lūkesčius. Trijų žirgų lenktynės tarp ” Arsenal” futbolo marškinėlių su savo vardu, „Liverpool” ir „Manchester City” sužavėjo sirgalius, o kiekvienas pretendentas siūlo unikalią istoriją. Šį savaitgalį „Etihad” stadione vyksiantis „Arsenal” ir „City” susidūrimas užima centrinę vietą ir gali tapti lūžio tašku šiame pasakojime.

Jaunatviško Mikelio Artetos vadovaujamas „Arsenal”, nepaisydamas šansų, užima pirmąją vietą lentelėje. Jų aukšto spaudimo ir atakuojantį futbolą buvo įdomu stebėti, tačiau vis dar yra vienas klausimas: trūksta patirties laimėti dideles rungtynes išvykoje. Pergalė „City” tvirtovėje „Etihad” stadione būtų ketinimų pareiškimas, nutildytų abejones ir galbūt pakeistų titulo istoriją jų naudai.

Jo kelyje stovi milžinas Pigūs „Manchester City” futbolo marškinėliai vaikams, komanda, įpratusi kovoti dėl titulo. Pepo Guardiolos auklėtiniai turi daug patirties ir pasaulinio lygio talentų. Tačiau šį sezoną „City” nebuvo geriausios formos. Dėl traumų ir nedidelio formos nuosmukio komanda tapo pažeidžiama, todėl „Arsenal” turi galimybę tuo pasinaudoti.

Svarbiausia, kad „Arsenal” pakartotų paskutinio susidūrimo su „City” intensyvumą – nedidelę pergalę „Emirates” stadione. Energingas spaudimas slopino „City” kūrybiškumą, priversdamas juos daryti netipiškas klaidas. Šį požiūrį reikia pratęsti ir „Etihad” stadione, kur „City” paprastai jaučiasi patogiau diktuodami tempą.

Didelio intensyvumo spaudimas lemiamas „Arsenal” rungtynėse su „Manchester City

Retro Camisa Futebol

Dar vienas „Arsenal” pranašumas galėtų būti jų jaunatviškumas. Palyginti su „City” veteranais, „kanonieriai” turi jauną ir energingą branduolį. Tai, kartu su neseniai gautu poilsio laikotarpiu, gali būti labai svarbu prieš galimai pavargusią „City” komandą.

Erlingo Haalando pastarojo meto sunkumai yra mįslingas dalykas. Norvegui nepavyksta pelnyti jam įprastų įvarčių – jis pasižymėjo tik trijose iš paskutinių dešimties „Premier” lygos rungtynių. Arsenal derliaus futbolo marškinėliai gynyba, kuriai vadovauja įspūdingasis Williamas Saliba, turi puikią galimybę jį sulaikyti. Apribojus Haalando įtaką, būtų galima gerokai sutrikdyti „City” puolimo ritmą.

Be tvirtos gynybos, „Arsenal” turi galingą grėsmę puolime – Gabrielį Martinelli. Įelektrinantis brazilo greitis ir gebėjimas išnaudoti erdves kontratakose gali būti nuolatinis pavojaus šaltinis „City” gynybai. Bukayo Saka ir Emile’io Smitho Rowe partnerystė buvo pagrindinis „Arsenal” sėkmės veiksnys, o jų telepatinis supratimas aikštėje gali išaiškinti tvirtą „City” gynybą.

Nors vienos rungtynės negali galutinai nulemti varžybų dėl titulo, negalima neįvertinti psichologinio „Arsenal” pergalės „Etihad” stadione poveikio. Pergalė leistų komandai pirmauti ir įtvirtinti ją kaip realią pretendentę į „Premier” lygos titulą. Kita vertus, pralaimėjimas gali pakirsti „Arsenal” pasitikėjimą savimi ir sugrąžinti žaidimą „City” arba „Liverpool” ekipai.

Šį savaitgalį vyksiančiame susitikime svarbiausia ne tik trys taškai. Tai patirties ir jaunatviško veržlumo mūšis, taktinės nuovokos išbandymas ir, svarbiausia, kova dėl kovos dėl titulo naratyvo. Rezultatas turės atgarsių likusiose rungtynėse ir paliks neišdildomą įspūdį „Premier” lygos sezonui.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours