Dešimt vietų Kinijoje vykti Kinijoje

Estimated read time 14 min read

Kai ateis gegužės ir vienuoliktos atostogos, visi visada pagalvos, kur keliauti per šias ilgas atostogas.Įdomu tai, kad kai jūs tikrai einate, daugelis vaizdingų vietų atranda tik „bet“, o vardas netiesa.Bet ar jūs žinote, kad 10 garsių Kinijos turistų lankytinų objektų, kuriuos reikia rekomenduoti žemiau, yra ne tik garsūs, bet ir „tikros prekės“, ir niekada nesigailėsite.Kuris 10 yra?Nesijaudinkite, tegul Xiaobianas supažindina jus po vieną.

Kinijos nacionalinė kelionių oficiali svetainė:http://lxs.cncn.com/63818/l3

„Yunnan“ turizmo maršrutas:http://lxs.cncn.com/63818/l275448

Hainano turizmo maršrutas:http://lxs.cncn.com/63818/l275449

 

 1 Lijiang senovės miestas

 Įrašų priežastys: Remiantis Lijiang atradimu, ji čia pateikė visus meilės apibrėžimus.Tai yra meilės rojus, o oras išskiria šiek tiek saldžių dviprasmiškų dujų.Apkabinimas ant snieguotų kalnų mažo viešbučio terasoje; Vadino nemirtingų giminaičių gyvenimą, tai būtent tai.Naktį Lijiangas yra svajingas ir neryškus, o žvakių šviesoje sūpynės yra švelniai. toks švelnus.

 Transportas:

 Skrendant iš Kunmingo į Lijiangą 45 minutes nuo Kunmingo iki Lijiango, yra skrydžiai į Lijiang iš Kunming į Lijiang.

 Traukinys ir mdash;

 Automobilis ir Mdashas;Maždaug devynios valandos nuo Kunmingo iki Lijiango.

 Taksi ir Mdash;

 Dieta: Sifango gatvė Lijiang Senovės mieste yra garsioji užkandžių gatvė;

 Nakvynė: Einant Lijiangui, paprastai gyvena „Inn“. Puikiai įrengtas viešbutis ir viešbutis.

 Specialūs produktai: Dongbattanas, Tuobu, Dongba gobelenas, sniego arbata, „Suroma Wine“, „Naxi“ freskos, „Bunun Bell“ ir kt.

 Teminė veikla: pirmojo mėnesio penkioliktas mėnuo, aštuntosios vasario mėnesio aštuntosios dienos festivalis, Rytų Pakistano asociacija – kovo 25 d., Birželio 25–27 d., Gaisro festivalis, liepos 25 d., Liepos 25 d., Liepos 25 d.

 Pastaba: Lijiang priklauso aukštos kokybės klimatui pietvakariuose nuo aukščio.Lijiang Rizhao yra stiprus ir turi stiprų ultravioletinių spindulių spindulius.Lijiangas yra aukštaūgis (2400 metrų).

 2 Hainan Sanya

 Įrašų priežastis: Sanya yra vieta, kurią sugadina Dievas.Dievas davė Dievui maloniausią klimatą, šviežiausią orą, švelniausią saulės spindulius, mėlyniausią jūros vandenį, švelniausią paplūdimį, skaniausius jūros gėrybes ir hellipą;Čia jus užkrės jūra, o „Fengxi“ diena, vaikščiojanti subtiliu ir minkštu smėlio paplūdimiu, žaisdami gaivinančiame odos skaidriame jūros vandenyje, bangos ir juokas, juokdamasis; , Loverio tiltas atsiveria vaizdas į jūros ir dangaus grožį, o pats tikras įžada šalia horizonto rago.

 Transportas:

 Orlaivis ir Mdashas;

 Traukinys ir Mdashas;

 „Auto & Mdash“;

 Taksi ir Mdash;

 Dieta: Garsūs jūros gėrybių kioskai Sanya mieste yra „Spring Garden Seafood Plaza“, „Mingrun 168“, „Dongshan Lamb House“, „Leifu“, „Red Sand Fish“, „Huangliu Old Ducks“ ir kt. Dadonghai ir Yalong Bay yra daugiausia viešbučių bufetai.Populiariausios jūros gėrybės yra garinami jūros ežių, garuojamų juostų, abalono, omaro, krabų košės, pipirų ir pipirų, pipirų ir bijūnų, garuose suaugintose grupėse ir sulfų žuvyse.

 Nakvynė: Paprastai viešbučiai, kur Yalong Bay, Dadonghai ar Sanya įlanka.Be to, Vuzhizhou salos kurortas yra labai tinkamas atostogoms.

 Specialūs produktai: Yra šimtai „Sanya“ pagamintų amatų ir turistinių suvenyrų, iš kurių perlų kristalai, „Shell“ produktai, sausų jūros gėrybių produktai, kokosų serijos, kavos serija, džiovinta mėsa ir striukės, salos drabužiai yra būtini „Sanya Seven Congress“. Specialybė.

 Teminė veikla: kovo 3 d. Turizmo festivalis, Tanabata Tianya vestuvių vestuvių festivalis, „Jiushan Longevity“ kultūros festivalis rugsėjo ir lapkričio mėn.

 Pastaba: Visuotinis apsaugos nuo saulės kremas su apsaugos nuo saulės indeksu yra didesnis nei 40 ir jis yra pasirengęs užkirsti kelią tokiems vaistams kaip vaistai, tokie kaip vaistai, pavyzdžiui, šilumos insultas ir virškinimo trakto ligos, ir uodai -neužkandžiauti.Nereikia gerti alaus valgant jūros gėrybes.

 

 3 Xitango senovės miestas (Jiashano grafystė, Zhejiango provincija)

 Sąrašo priežastis: lietingomis dienomis nėra lietingos, o saulėtą dieną Saulė negali būti veikiama saulės.Ankstyvą rytą mažas tiltas teka vandeniu, o rūkymas yra pūkuotas;Pasivaikščiojimas po ilgą galeriją, pasiliekant paprastoje ir paprastoje namų parduotuvėje; .

 Bilietai: Bendras bilietas: 100 juanių/asmenų (įskaitant vaizdines vietas+11 mažų lankytinų vietų);

 Kruizo metu: 100 juanių/valtis (ribotas 12 žmonių);

 Transportas:

 Traukinys ir Mdashas;Traukinys iš Šanchajaus pietų geležinkelio stoties iki Jiashan turi dvi pamainas per dieną.

 Automobilis ir Mdashas;Yra autobusas iš Hangdžou, Šanchajaus, Nanjingo ir Suzhou į Jiashaną, o Jiashan autobusų stotis kas 5 minutes eis į Xitangą.

 Taksi ir Mdash;

 Dieta: Dietos dieta daugiausia yra vandens produktai.Taip pat labai skiriasi užkandžiai, tokie kaip maži ravioli, tofu gėlės, pyragai, garuojama mėsa, saldus vyno alaus.

 Nakvynė: „Xitang“ apgyvendinimas yra padalintas į tris tipus: modernūs viešbučiai, „Linshui Inn“ ir senovės namai Ming ir Qing Dinasties.

 Teminiai produktai: rankdarbiai apima mėlyną spausdinimo audinį, plokščių sagtį, kinų mazgą, nacionalinius aksesuarus ir kt.;

 Įspūdinga veikla: „Xitang“ vaizdingoje vietoje yra „Fugu“ statybų kultūros klubas, Chen Family Laoska Bar, Red Ting Bar, Suiyuan Xiaodu baras, „Langqiao“ svajonių baras ir kt.„Xitang Night Tour“ projektas veikia sekmadienį ir atostogas, o laikas – iki 20:30.

 4 Fenikso senovės miestas (Hunano provincija, Hunano provincija, Miao autonominė prefektūra)

 Įrašų priežastis: „Phoenix“, gražiausias Kinijos miestas.Žalioji Minjiango upė, vingiuota per senovės miesto sieną, ir upę pasiekė kreivas Pietų Kinijos kalnų papėdė.Kablios kojos ant kranto yra pakopos, žalia medžiai; Vanduo yra protingas, saulė šilta, kūnas šiltas, o kūnas – šiltas.

 Transportas:

 Lėktuvas ir mdash;Dabar jis atidarė tokius skrydžius kaip Huaihua;

 Traukinys ir mdash;

 Car & Mdash;Feniksas taip pat yra vienintelis būdas tarp Huaihua, Jishou ir Tongren, Guizhou.

 Taksi ir Mdash;

 Dieta: „Phoenix“ senovinis miesto maistas daugiausia rūgštus ir aštrus. Sprogite dūmų mėsa, aštri vištiena supjaustyta supjaustyta ir kt., Laukinių daržovių skonis taip pat yra būtinas.

 Nakvynė: „Phoenix“ apgyvendinimas yra padalintas į dvi rūšis: „Hotel Hotel“ ir „Family Inn“.„Linjiang Inn“ namo kaina yra apie 80–120 juanių/dvigubas kambarys, o Linjiang yra apie 50–80 juanių/kambarys.Auksinės savaitės metu namų užeigos namo kaina yra maždaug 5 kartus didesnė nei įprasta.

Teminiai produktai: Specialūs produktai yra brakonieriai, mangosteen bambuko ūgliai, natūrali pušies bakterijų aliejus, jautienos kepenų bakterijos, salotų kiaulės, „Miaojia Bacon“ ir pan.Amatai su daigais, tokiais kaip gėlių diržai, sidabriniai papuošalai, vaško dažai ir kt.

 Įspūdingos veiklos: maždaug aštuntą valandą vakaro galite žiūrėti „Miao“ ir „Tujia Folk“ dainas ir šokių pasirodymus arba žiūrėti didelį laužo vakarėlį Wanshou rūmuose „Bonfire“ tvenkinyje.

 Pastaba: NENUMATYKITE ATSAKYMO ATSAKYMO Į KONKURTĄ PRIEMONĖS NAUDOJIMAI; Neatlikite savo trikojo, nesėdėkite pagrindinėje Zhengtango padėtyje (šventyklos kryptis);

 

 5 Yangshuo (Guilin City, Guangxi autonominis regionas)

 Sąrašo priežastys: „Žalias kalnas yra įrodytas, o ant jo yra žalias.“ Upė yra skaidri ir permatoma, žuvys plaukia, vėjelis pučia, ir tikėtina, kad virpėjimas.Žalieji kalnai ir žalieji kalnai yra grynos meilės atstovai.

 Transportas:

 Lėktuvas ir Mdashas;

 Automobilis ir Mdashas;Tiek Guilino autobusų stotis, tiek Pietų geležinkelio stoties priekinė aikštė turi tiesioginį autobusą į Jangshuo.

 „Plutter & Mdash“;

 Kiti ir mdash; Juanis/asmuo);

 Dieta: Specialūs užkandžiai yra sliekų mediena, aliejinė arbata, visų rūšių ryžių koldūnai, ryžių makaronai ir kt.; Mėnulio įlanka, kuri gali mėgautis Mėnuliu;

 Nakvynė: Jis yra padalintas į didelius viešbučius, ekonomiškus greitosios viešbučius, mažus ir vidutinio dydžio viešbučius.

 Specialūs produktai: Keturi garsūs „Yangshuo“ vaisiai (Šatianas Pomelo, Jin Orange, kaštonai, persimonai);

 Funkcijos: „Yangshuo Society Day“ ir aštuntoji „Niu King“ festivalis „Mėnulio kalendoriaus“ antroje ir rugpjūčio mėn.

 PASTABA: Geriausia „Yangshuo“ yra nuo balandžio mėnesio. Gali kalbėti apie kainą.

 6 Lhasa

 Įrašų priežastis: arčiau dangaus vietoje pajuskite paslaptingą Religinę Xueyuan atmosferą.Meilė tapo likimu priimti Dievo tikslą.Jokhango šventykloje eikite Taoistų keliu, palinkėkite priešais Budą ir užsisakykite ilgą šviesos lempą meilei.Elektros šviesos ir akmens ugnies metu žmonės, kurie šiuo metu prisijungė prie rankos, savo gyvenime buvo tvirti.

 ”Tą dieną aš užmerkiau akis į„ Meridiano “aromatą. Aš išgirdau tiesą tavo giedojime Rašte/Tą mėnesį aš sukrėčiau visus mėnesio perkėlimo vamzdelius. Aš nematau, kad tik laikyčiau jūsų Šiluma/Gyvenimas paverčia kalnus ir vandenį į pagodą.Tai yra Cangyang Jiacuo Lasa.

 Transportas:

 Lėktuvas ir Mdashas;

 Traukinys ir Mdash;

 Kiti ir mdash; diena.

 Dieta: reprezentatyvūs patiekalai yra kepti ėriukų kotletai, ravioliai, sviestinė arbata, žaliasis vynas, jogurtas, tibetiečių bandelės ir kt.„Deji Road“ ir „Pekino kelias“ sujungia maisto produktus iš viso pasaulio, tokių kaip Nepalas, Indijos virtuvė, Tibeto patiekalai, Sičuano virtuvė, Vakarų maistas ir daugybė barų.

 Nakvynė: „Lhasa“ viešbutis, viešbutis ir užeiga pasklido visose gatvėse.

 Specialūs produktai: „Lhasa“ apsipirkimas daugiausia koncentruotas Batujie gatvėje (Bayi gatvėje) Kaina gali būti parduodama;

 Teminė veikla: „Snowton“ festivalis birželio pabaigoje ir liepos pradžioje, birželio 15 d., Tibeto kalendoriaus, Tibeto kalendoriaus, balandžio 15 d., Sagalvos festivalyje, Tibeto Naujuosiuose metais, sausio 1 d., Tibeto kalendoriaus rugpjūčio 1 d. Tibeto kalendorius pasidavė rugsėjo 22 d., Tibeto kalendoriumi spalio 15 d., Palanki Tianmu festivalis ir „Lantern“ festivalis spalio 25 d.

 PASTABA: Galite vartoti tokius narkotikus kaip aukščio, tokio kaip plokščiakalnio saugumas keturiomis dienomis ar savaitę prieš eidami į LHASA.Jei prieš eidami šalta, galite patekti į Tibetą, kai jums reikės susirgti.Jei LHASA šalta peršalimo, turėtumėte kuo greičiau vykti į ligoninę dėl infuzijos ar deguonies, ir nesunku sukelti kitų sunkias ligas (plaučių edemą, edemą ir kt.), Neatmetama laiku.

 Automobiliai su „Tibeto turizmo“ logotipu nėra automobilis, kurį leidžiama eksploatuoti turizmo skyriui.

 Nesvarbu, ar einate į Lhasa, turite atsinešti nuo saulės ir apsaugos nuo saulės įrangos.Temperatūros skirtumas tarp Lhasa ryto ir vakaro yra labai didelis, todėl reikia atsinešti šiltų drabužių.

 

 7 Jiuzhaigou (Tibeto Tibeto autonominė prefektūra, Sičuano provincija)

 Įrašų priežastys: Jiuzhaigou, pasakos pasakoje, kalnai ir upės čia užduso.Kalnai, miškai, debesys ir dangus atsispindi vandenyje , pavadinimai priklauso vienas nuo kito;Kalcifikacijos baseinas, kuris lėtai buvo suformuotas per pastaruosius milijonus metų, yra sluoksniuotas, kad būtų galima pamatyti amžinąją geriausių porų meilę.

 Transportas:

 Lėktuvas ir Mdashas;

 Traukinys ir Mdashas;

 Automobilis ir Mdashas;

 Taksi ir Mdash;

 Dieta: Galite paragauti skonių, tokių kaip bulvių svirpliai, Jiuzhai persimonas, grikių pyragas, Jiuzhai rauginti kopūstai vietiniuose viešbučiuose.Dėl nepatogaus transportavimo patiekalų kaina yra didesnė.Nacionaliniame skonio maisto produktuose yra skrudintos visos avys, kepsnys kepsnys, įvairūs makaronai, bulvių svirpliai, žaliasis vynas ir pan.

 Nakvynė: Netoli Jiuzhaigou žiočių yra daugybė didelių ir mažų viešbučių, pradedant nuo dešimčių juanių iki tūkstančių juanių.Nakvynė nėra leidžiama griovyje.

 Specialūs produktai: siuvinėjimai, „Maowen Apple“ ir Tibeto rankdarbiai, tokie kaip Tibeto žiedas, Tibeto kardai ir Budos karoliukai.Motina, Cordyceps, Muskus ir kitos brangios vaistinės medžiagos.

 Teminė veikla: Scenos drama „Tibeto paslaptis“: Nuo 19:30 kiekvieną vakarą spektaklis yra 120 minučių;

 Pastaba: Jiuzhaigou rajonas yra aukšto lygio plotas, ir nepatartina žiauriai sportuoti.

 Fejerverkai yra griežtai draudžiami vaizdinėje vietoje.

 Sceniška sritis yra stipri ir stipri ultravioletinių spindulių spinduliuose.

 Temperatūros skirtumas tarp dienos ir nakties vaizdingoje vietoje yra didelis, prašau atsinešti kojas, kad būtų šilta ir užkirstų kelią šaltiems drabužiams, ir paruošti raudoną vaistą.

 Tibetiečiai visiškai uždraudė valgyti asilus, arklio mėsą ir šunų mėsą, o kai kurios zonos nevalgo žuvies.

 Religinės patalpos, tokios kaip šventyklos, mani ir pagodos, turi būti aptiktos iš kairės į dešinę.

 Neperženkite stebuklingo ginklo, Brazier.

 Tibetiečiai tabu kiti paliečia galvas rankomis.

 Gerdami sviestinę arbatą, savininkas užpilkite arbatą, o svečias turi ją paimti priešais savininką, kad jis galėtų ją pasiimti.

 8 Dali senovės miestas (Dali Bai autonominė prefektūra, Yunnan provincija)

 Įrašų priežastis: Dali yra vieta, kur pasaulio porų svajonė yra pasaulio pradžia.Bangos lydi senovės gatves ir alėjos, o vėjas ir mėnulis lydi skaidrų mėnulį. , Eikite į Tianlong Babu, kad aplankytumėte Duan šeimos pėdsakus ir eikite į drugelio pavasarį, kad patirtumėte gryną ir gryną apeng Jinhua gryną gėlę.Kiekvienos medaus mėnesio kelionių poros naujokams Dali yra tikras, neveikimas, tolerancija ir harmoninga.

 Transportas:

 Lėktuvas ir Mdashas;

 Traukinys ir mdash;

 Car & Mdash;

 Taksi ir Mdash;

 Dieta: paragauti „Dali“ maisto į Guo Guo kelią senoviniame mieste.Specialūs maisto produktai apima: „Casserole Fish“, kankinimų makaronus, žalią odą (Herg’er), masalo bloką, Deng Chuan pieno ventiliatorių.

 Nakvynė: Senovės mieste yra daug šeimos turizmo ir ekonominės užeigos;

 Teminiai produktai: keturi lobiai, gėlių puodai, vazos, lempos ir kiti amatai, pagaminti iš natūralaus marmuro;

 Teminė veikla: Nuo pirmojo pirmojo mėnesio dienos iki penkioliktojo, vištienos penkioliktas, penktasis Puerase susitikimas Mėnulio kalendoriaus pirmojo mėnesio penktą dieną.

 PASTABA: Dali temperatūra Xiaqiu sandūroje greitai nukrenta, geriausia atsinešti rudens drabužius, kad būtų išvengta šalčio.

 

 9 Gulangyu (Xiamen miestas, Fujian provincija)

 Įrašų priežastys: Popietę Gulangyu sala, saulė teka ant kūno, neša jūsų partnerį, eina link alėjos giliai šlaite ir randa originalų gėlių ir klasterių konsulatą. Šimtmetis yra jūsų medaus mėnuo. liudyti meilę.Čia nėra žiburių, o popierius neblaivus.

 Transportas:

 Laivas ir Mdashas;

 Skrydžiai per naktį („Xiamen-Gulangyu Sanqiu Tian Wharf“): 00:30, vieną valandą kas valandą.

 „Circle Drum“ perėjimas: 07: 40-17: 00 kas 30 minučių, 20 minučių atostogų metu (ypatingomis aplinkybėmis plaukite retkarčiais).

 Kita ir Mdash;

 Dieta: „Gulangyu“ užkandžiai yra patys geriausi.

 Nakvynė: Daugelis „Gulangyu“ šeimos viešbučių yra paversti senomis vilomis su egzotišku stiliumi, kuris yra labai savitas.

 Specialūs produktai: „Gulangyu“ loterijos kelyje yra daugybė mažų parduotuvių, skirtų pirkti vietinius specialius produktus.Tokios kaip: amatų parduotuvė, kaligrafija ir tapybos parduotuvė, perlų siuvinėjimas, lako drožyba, dažymas, spalvotas plastikas, spalvotas porcelianas ir kt.Fortepijono muziejuje galite nusipirkti suvenyrų, tokių kaip rašiklių lentynos, šaukštai, spausdinimo dėžutės, rašiklių dėžutės ir kiti suvenyrai.

 Teminė veikla: Vidurio rudens festivalis yra tradicinis renginys, kuris kiekvienais metais vyks Xiamene.

 Pastaba: „Typhoon“ sezonai Liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėn. Kiekvienų metų rugsėjis sustoja visi pajūrio laivai.Bus daug pirmaujančių kelių ir Zhangdžou keliai Gulangyu.Žaisk ant rifo prie jūros, atkreipkite dėmesį į potvynio kilimą.

 10 Hangdžou West Lake

 Įrašų priežastys: „West Lake“, eilėraštis, paveikslas, graži ir liečianti istorija.Peach Willow po pavasario vėjeliu, Tian Lianbi lotoso gėlės vasarą, trys mėnulio šviesos ežerai rudenyje ir naktimis, eskizuojama raudona slyva po žiemos sniego ir Yinglingo verkia dūmų gluosnio narvo siūluose. Linkliuko ir Mongolijos bokštas.Vakarų ežero grožis sukėlė tūkstančius metų vyrų ir moterų įsipainiojimą;Aštuoniolika mylių Changqiao buvo pristatytos, o „Xu Bai“ sulaužytas tiltas suvienijo.

 Transportas:

 Huanhu turistiniai automobiliai: „Huanhu“ kaina: 40 juanių/asmenų, intervalinės kainos: 10 juanių/asmenų, 390 juanių/valandos chartijos mokestis (chartija nuo vienos valandos, apmokestinamas 130 juanių/puse valandos); -17: 00;

 Aukšto lygio lankytini autobusai aplink Vakarų ežerą, viena bilietų sistema, bilietų kaina: 5 juanis/asmuo, pirmasis ir paskutinis pamainos laikas: 8: 00 ir Mdash;

 Dieta: West Lake Accegar Fish, vadina gėlių vištieną, seną ančių puodą, rytinę vargšą mėsą.

 Nakvynė: Aplink West Lake yra daug viešbučių, o kaina iš esmės yra nuo 150 iki 250.

 Specialūs produktai: West Lake TU Special Products: Pinnan Milk, Hangzhou Duck, Jade, Juodoji keramika, žibintas, Clear, Jianjin, West Longjing Longjing Tea, West Lake Silk Umbrella, West Lake Taler, West Lake Tianzhu Chopsticks, pietinė daina Guan Kiln, „Wang Xingji“ gerbėjas, Zhang Xiaoquan žirklės ir kt.

 Veikla: balandžio 20 d. „West Lake“ Rhododendrono festivalis; West Lake International Fejerverkų konferencija.

 

You May Also Like

More From Author