Davis kandis enne kodumängu Trail Blazersi vastu Guccit, Lakersi fännid puhkesid välja

Estimated read time 2 min read

Los Angelese Lakersi fännid läksid pahaks pärast seda, kui superstaar Anthony Davis sisenes spordisaali, kandes 950 dollarit maksvat Gucci jopet. Lakers võõrustab neljandas järjestikuses kodumängus Portland Trail Blazersi, kes üritab reedesest kaotusest Brooklyn Netsile taastuda.

Davis kandis enne kodumängu Trail Blazersi vastu Guccit, Lakersi fännid puhkesid välja

Davis, kes nägi hea tuju välja tumesinises, brändi logoga kaunistatud Gucci jopes, on Lakersi play-off-püüdluste jaoks ülioluline. Davis teeb sel hooajal keskmiselt 25,2 punkti ja 12,1 lauapalli mängu kohta, tehes keskmiselt peaaegu kolmikduubli, ning on vigastustest hoolimata olnud meeskonna stabiilsuse alustala.

Fännid puhkesid sotsiaalmeedias, võttes tema mängueelset bravuuri kui märki tulevast. Üks fänn hüüdis: „Minu suur vend tähendab asja.” Teine fänn oli üllatunud tema esinemisest pärast Achilleuse vigastust, kommenteerides: „Ma arvasin, et tema Achilleus on natuke valus.

Tema esinemine väljakul ületas isegi ootusi, kusjuures üks fänn ennustas naljatades koletuslikku esitust kui kättemaksu Lakersi NFL-i kaotuse eest Green Bay Packersile: „40 punkti, 25 lauapalli, 9 söötu lihtsalt sellepärast, et Packers kaotas eile õhtul”.

See positiivne reaktsioon räägib Davise mõju kohta Lakersile. Ta on sel hooajal püsinud suhteliselt terve, mängides 43-st mängust 41-s, mis on teretulnud muutus võrreldes tema vigastustest vaevatud minevikuga. Fännid on aastaid kannatanud pettumust, kusjuures tema vigastustele kalduvust on rõhutatud selliste hüüdnimedega nagu „pool mees, pool hooaega” ja „tänavahüppaja”.

Tänane mäng on aga midagi enamat kui lihtsalt moeavaldus. Lakers on praegu play-off’i lävendi lähedal ja vajab hädasti võitu, et oma play-off positsiooni parandada. Kui AD jätkab MVP tasemel mängimist, võib Lakers võita ja ehk sünnitada uue hüüdnime – „Gucci Gladiator”.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours