„Dade Liangxing“: Šanchajaus mažmeninės prekybos rinkos formato scena dar labiau patobulinta

Estimated read time 4 min read
Balandžio 10 d. Pasaulio garsios nekilnojamojo turto tarnybos ir konsultavimo įmonė „Daide Liangxing“ išleido 20124 m. Šanchajaus mažmeninės prekybos verslo rinkos pirmojo ketvirčio tyrimo ataskaitą.
Pirmąjį ketvirtį Šanchajaus ekonomika išlaikė, o daugelis ekonominių rodiklių ir toliau tobulėjo, todėl paskatino Šanchajaus vartojimo prekių rinką ir mažmeninės prekybos komercinę rinką išlikti aktyvi.Bendras Šanchajaus laisvų vietų lygis -„High -En -end“ prekybos centras sumažėjo 0,72 procentinio punkto metų -nuo metų iki 9,38%, tai yra žemiausias taškas nuo 2022 m.Vidutinė nuomos citata pirmame miesto vidurio aukštyje esančiame prekybos centre liko 778,85 juanių/mėnesio/kvadratinio metro.nepaisant to,Dėl padidėjusio pardavimų, aukšto įvažiavimo procentų ir nuomininkų koregavimo pagrindiniame verslo rajone, nuomos mokestis ir toliau didėja.Nuomos lygis pagrindinėje srityje padidėjo 0,34%metų -iki 1 888,83 juanių per mėnesį/kvadratinis metras.
Paveikslėlio nuostata: „Dede Liangxing“ komercinis skyrius
Tikimasi, kad 2024 m. Šanchajaus mažmeninės prekybos komercinėje rinkoje bus daugiau nei 1,8 milijono kvadratinių metrų naujų projektų patekti į rinką, įskaitant tokius etaloninius projektus kaip „Ikea Huiju“, „Super Shenghui“ ir „Longguang Blue Whale World“.Tvariai plėtojant kylančias teritorijas, tikimasi, kad vidutinė miesto nuoma bus dar labiau sumažinta.Keletas esamų mažmeninės prekybos komercijos išlaikys diferencijuotą konkurenciją, atnaujindama nekilnojamojo turto įrenginius, optimizuodami nuomininkų portfelius ir sudarydami patirtinę mažmeninės prekybos plotą.
Kalbant apie rinkos tiekimą, vienintelis naujas pasiūlymas šiame kvartale buvo „Urban Shuxiang“ komercinė gatvė Lingang New City, atidaryta sausio 20 d., Kuris atnešė apie 30 000 kvadratinių metrų naujos tiekimo į Šanchajaus vidurį iki mažmeninės prekybos komercinėje rinkoje. Bendras miesto inventorius siekė 23,01 mln. Kvadratinių metrų.Turėdami įkvepiančių ekonominių perspektyvų, Šanchajaus paklausa -aukšta mažmeninė komercinė rinka pamažu padidėjo, o kai kurie prekės ženklai pradėjo aktyviai ieškoti idealių pozicijų naujoms parduotuvėms atidaryti.Pagrindinė paklausos varomoji jėga yra vakarienės, gyvenimo būdas, pramogos, 3C ir intelektualiųjų namų patirties parduotuvės.
Dedes Liangxing Didžiosios Kinijos tyrimų direktorius Shaunas Brodie mano, kad didėjanti didėjanti gyventojų pajamų ir vartojimo išlaidų lygis ir toliau rems Šanchajaus mažmeninės prekybos rinkos plėtrą.Šiais metais Šanchajuje Šanchajuje paskelbė „Paslaugų vartojimo kokybės ir grąžinimo skatinimo planą“. AI, „Beeidou“ palydovinė ir kitos pjaustymo technologijos, skirtos sukurti naują sceną ir naują formatą vartotojų rinkai.Atsižvelgiant į tai, per ateinančius kelerius metus Šanchajaus mažmeninė komercinė rinka bus toliau patobulinta.
Pirmieji Kinijos „Honma“ namai (Japonijos aukštas golfo sporto prekės ženklas) yra puikus
„Honma House“ yra Šanchajaus Xinandi ežero „Bin Road Shopping Plaza“
Viena vertus, naujausia kvapų prekių ženklų paklausa turi didelę parduotuvių paklausą.Tai rodo, kad mažmeninės prekybos vieneto kaina sumažėjo.
Kita vertus, kaip neseniai „Apple Shanghai Jing’an“ parduotuvė pristatė šydą,Kaip aukščiausia specifikacijų pavyzdinė parduotuvė Kinijoje, lygis yra antras tik „Apple New York Fifth Avenue Store“,Galima pastebėti, kad užsienio investicijos 3C mažmeninės prekybos prekės ženklai vis dar palaiko didelį pasitikėjimą Šanchajaus rinkoje.Palyginti su tradicinėmis mažmeninės prekybos drabužiais kategorijomis, 3C susijusių produktų pardavimo neprisijungus santykis vis daugiau metų ir stabilūs kiekvienais metais, o vartotojai labiau nori pirkti 3C produktus neprisijungus.Nuolatinis „3C“ prekės ženklų augimas yra pajėgus tolerancijai atidaryti neprisijungusius parduotuves.
„Apple Shanghai Jing’an“ parduotuvė
„Apple Shanghai Jing’an“ parduotuvė
Galiausiai vartotojai ir toliau teikia pirmenybę „Lauko sportui“ ir „Green Health“, o internetinis vartojimas parodė sprogstamąjį augimą.Todėl vis daugiau tarptautinių lauko prekės ženklų Šanchajuje pradėjo atidaryti tiesioginę verslo ar flagmanų parduotuvę, o tuo pat metu vežėjo pusė pamažu pradėjo kurti sporto prekės ženklus kaip pagrindinę parduotuvę.
Paveikslėlio nuostata: „Dede Liangxing“ komercinis skyrius
Chen Yunjiu, „Dede Liangxing“ verslo departamento vyresnysis direktoriaus padėjėjas, teigė, kad pagal dabartinę vartojimo tendenciją vartotojai pamažu tapo racionaliais ir vartotojų dažniu, vartotojų vieneto kaina, pirkimo procesu, vartotojų motyvacija ir kt.Visi labiau nori vartoti paslaugų vartojimo padalinio kategorijose.„Yue Ji“ vartojimas, pavyzdžiui, laisvalaikis ir pramogos, sportas ir kūno rengyba bei savęs švietimas, tapo nauju vartojimo akcentu šiame etape.
Li Qingwen, Rytų Dede Liangxing rajono generalinis direktorius, atkreipė dėmesį, kad, remiantis šiuolaikinės pramonės sistemos statybos politika ir priemonėmis, Šanchajaus plėtra buvo optimistiška.Ateityje biurų pastatai augina kylančias pramonės šakas, skatina skaitmeninės ekonomikos plėtros plėtrą, mažmeninės verslo investicijas ir vartojimo savitarpio paaukštinimą, išplėsti atvėrimą išoriniam pasauliui, suaktyvinti didelę didelę didelės masto nekilnojamojo turto prekybos rinkos darbą ir aktyviai skatinti skatinti „Dvigubo anglies“ tikslai.
Didėjantis naujienų reporteris Chen Yan
)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author