„Citigroup“ išlaiko naujausią tikslinę „Integrade“ gyvybės mokslo reitingo kainą – 28,00 JAV dolerių

  () „Citigroup“ gegužės 22 d., Kad išlaikytų „Intel Gerera“ gyvybės mokslo reitingą kaip neutralų, o naujausia tikslinė kaina yra 28,00 USD.

  „Intel GerA Life Science“ paskelbė pirmąjį 2024 m. Ketvirčio ketvirčio ataskaitą gegužės 6 d. Bendrovės veiklos pajamos nuo 2024 m. Kovo 31 d., O veiklos pajamos siekia 369 mln iš -32,81 mln. JAV dolerių

  „Integra Lifescifes“ korporacija yra Naujojo Džersio lygumoje.„Integra Lifesciences Holdings Corporation“ teikia novatoriškus plastinės chirurgijos, neurochirurgijos, stuburo chirurgijos ir pertvarkymo bei bendrosios chirurgijos sprendimus.„Integra Lifesciences Holdings Corporation“ yra pagrįsta technine platforma, kuri audiniams remontuoti ir regeneruoja kolageno inžinerinę įrangą.Bendrovė savarankiškai sukūrė daugybę taikymo produktų gamybos linijų, įskaitant nudegimų ir giliųjų audinių žaizdų regeneraciją iki latakų meningiomijos ir sausgyslės taisymo.Per pastaruosius 20 metų „Integla“ įgijo verslą, kai rinka sutampa su klientų baze ir sukūrė produktus, kad patenkintų tikslinių klientų poreikius, remdamasis pagrindine regeneracijos medicinos technologijomis.Šiandien „Intella“ chirurgijoje turi tris pajamų kategorijas, įskaitant stuburą, aukščio rekonstrukciją ir savo prekės ženklo gamybos linijas, neurochirurgiją ir chirurginius instrumentus.

You May Also Like

More From Author