„Chunxue“ maistas: Guangdžou Chunxue Biotechnology Co., Ltd.

Remiantis „News“ apie finansų pramonę gegužės 22 d ., Ltd. gegužės 21 d. Buvo atidengta ceremonija.Ar „Chunxue Food Group“ pradėjo diegti biomedicinos pramonės išdėstymą?

Bendrovė atsakė: Akcininkai Guangdžou Chunxue „Biotechnology Co., Ltd.“ yra bendra įmonė, kurią įsteigė „Shandong Chunxue Food Co., Ltd.“, kuria siekiama išplėsti diegimo pramonės grandinę, susijusią su giliai apdorojančiu didelės vertės didelės vertės biotechnologijų pramone.Pavasario ir Sniego gyvybės mokslų tyrimų institutas, Kinijos Liaudies Respublikos Tarptautinio mokslo ir technologijų bendradarbiavimo apdovanojimas kaip dekanas ir vyriausias Universitetas, Kinijos mokslų akademija ir Pietų Kinijos technologijos universitetas.

„Chunxue“ biologinis daugiausia priklauso nuo išskirtinio Jinano universiteto mokslinių tyrimų stiprumo ir gilios Chunxue pramonės šakos Shandong. Biologinė plėtra, remianti pramonęTai novatoriška aukštųjų technologijų įmonė, integruojanti mokslinius tyrimus, gamybą, rinkodarą ir dideles sveikatos paslaugas.Bus stengiamasi sukurti naują sprendimų tiekėją su maistu, vaistu, makiažu ir kelti sprendimus su mokslinėmis ir technologinėmis konotacijomis ir tapti pirmaujančia naujos produktyvumo įmone.

„Chunxue Food Group Co., Ltd.“ neatmes galimybės ateityje padidinti pramonės sektoriaus investavimo ar įsigijimo, padėdamas vertikaliai plėtoti vertikalios pramoninės grandinės pramonės strategiją.

Šis straipsnis kyla iš: finansų pramonės AI telegrama

You May Also Like

More From Author