Chuangyan taurė dalyvavo 61 -ojoje Kinijos aukštojo mokslo parodoje

Estimated read time 3 min read

2024 m. Balandžio 15 d. 61 -oji Kinijos aukštojo mokslo paroda (toliau – „GAO Expo“), prasidėjo Fuzhou sąsiaurio tarptautinėje konvencijoje ir parodų centre. yra priglobti siekiant skatinti švietimo, mokslo ir technologijos integraciją ir talentus, kad būtų galima įgyvendinti Nacionalinės švietimo darbo konferencijos turinį 2024 m.Liu Yong, Huaxia kultūros skatinimo asociacijos kokybės švietimo komiteto generalinio sekretoriaus pavaduotojas ir Chuangyan taurės organizacinio komiteto narys, dalyvavo šioje parodoje ir išmoko bei apsikeitė su mokytojais ir švietimo kolegomis iš visos šalies.

Balandžio 15 d. 8:30 val. „GAO Expo“ atidarymo ceremonija buvo sėkmingai surengta Fuzhou sąsiaurio tarptautinės konvencijos ir parodų centro atidarymo salėje.Du Yubo, Kinijos aukštojo mokslo draugijos prezidentas, buvęs partijos grupės sekretoriaus pavaduotojas ir Švietimo ministerijos ministro pavaduotojas Lin Baojin, Fujian provincijos partijos komiteto nuolatinio komiteto, Fuzhou Municipal Party komiteto sekretoriaus, nuolatinio komiteto narys, O Fujian provincijos liaudies vyriausybės gubernatoriaus pavaduotojas Linas Wenbin’as ir partijos grupės nariai dalyvavo atidarymo ceremonijoje.

Šių metų „GAO Expo“ iš viso pradėjo dvi pagrindines parodų parodų dalis ir akademinę veiklą.

Šių metų „GAO Expo“ įsteigė specializuotas sritis, tokias kaip kolegijos ir talentai, ir organizuoja naujus produktus, naujas technologijas ir naujų pasiekimų išleidimą įmonėse, kad būtų sukurtas išsamus parodų modelis, integruojantis švietimą, mokslą ir technologijas bei talentus.Sutelkiant dėmesį į parodos temą, daugiau nei 50 aukšto lygio akademinės veiklos, kurioje yra daugiau nei 50 sričių Gamybos ir švietimo integracija.

Dabartinėje „Expo“ specialiai atidarė kryžiaus -streto integracijos plėtros pasiekimų zoną ir jaunimo kultūros mainų laimėjimų parodą abiejose sąsiaurio pusėse, parodoje dalyvavo daugybė gerai žinomų konkursų.Kryžiaus -streto integracijos plėtros pasiekimų sritis suteikia naujų kanalų, skirtų skatinti švietimo integravimą ir į įvairių regioninio švietimo mainus, ir daugiausia dėmesio skiriama išskirtinio jaunimo integracijos plėtros, talentų mokymo, įmonių bendradarbiavimo, pasiekimų transformacijos, socialinio, socialinio, socialinio ir socialinio pobūdžio ir ypatybių. Paslaugos, kultūrinė komunikacija ir dėmesys rodymui.

Balandžio 15 d. 10 val. Rajono konferencijų salė surengė akademinę veiklą kolegijų mokytojams ir novatoriškiems talentams.Chuangyan taurės organizacinio komiteto mokytojai kruopščiai klausėsi atitinkamų ekspertų analizės ataskaitų, aktyviai dalyvavo akademiniuose mainuose ir įgijo daug naudos.„Chuangye Cup“ anglų kalbos serija visada rimtai praktikavo pagrindinį tikslą – skatinti mokymąsi ir skatinti švietimą, siekiant sutelkti pačių kolegijos studentų potencialą, sukurti stiprią mokymosi atmosferą, skatinti tobulinant kolegijos studentų išsamią anglų kalbos kokybės gebėjimą, ir skatinti anglų anglų kalbą anglų kalba Nauja mokymo metodų pažanga yra tikslas, aktyviai bando ir gali geriau tarnauti studentams ir mokytojams, kad ir toliau sunkiai dirbtų vykdant veiklos seriją.3 -ioji Chuangyan taurė buvo patobulinta visomis kryptimis.„Huaxia“ kultūros skatinimo asociacija yra nacionalinė organizacija, kurią 1990 m. Patvirtino Civilinių reikalų ministerija. Huaxia kultūros skatinimo asociacijos kokybės švietimo komitetas yra profesionalus komitetas, kurio specializacija yra visų žmonių kokybiškas švietimas.

You May Also Like

More From Author