Chargers hoiab ära Magic kõrge punktisumma asi

Estimated read time 2 min read

Cleveland Chargers (5 võitu, 5 kaotust) alistas esmaspäeva õhtul kahe mängu seeria esimeses mängus napilt Osceola Magicu (5 võitu, 4 kaotust) tulemusega 118-106. Cleveland Charge’il oli tasakaalustatud rünnak, kus kolm mängijat viskasid 20 punkti, ning kuigi ka Magic oli muljetavaldav, oli neil Cleveland Charge’i vastu raske.

Chargers hoiab ära Magic kõrge punktisumma asi

Cavaliersi äärekaitsja Pete Nance viskas 25 punkti 9-14-st, sealhulgas 5-9-st kauglöögist. Ta lisas 40 mänguminutiga kaheksa lauapalli. Isaiah Mobley viskas 22 punkti ja 10 lauapalli ning Sharife Cooper tegi 20 punkti ja 10 sööduga topeltduubli. Zhaire Smith ja Malik Fitts pakkusid väärtuslikku tuge vastavalt 15 ja 17 punktiga. Chargersil oli suurepärane pallikontroll, sest nad tegid mängus vaid kuus viga, mis oli võidu võti.

Magicu juhtis palliv Mac McClung, kes viskas 27 punkti, seitse lauapalli ja kuus söötu, D.J. Wilson viskas 25 punkti, kaheksa lauapalli, kuus söötu ja neli lauapalli, kuid sellest ei piisanud, et tasakaalustatud Chargersi rünnakust jagu saada. Kaotus lõpetas Osceola nelja mängu pikkuse võidusarja.

Chargers soovib teisipäevases kordusmängus oma eduseisu suurendada, samas kui Magic tahab tagasi tulla ja oma playoff-lootusi elus hoida. Mõlemad meeskonnad näitasid esimeses mängus palju ründavat tulejõudu ja olen kindel, et sellest tuleb põnev kohtumine.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours