Changsha vidurinės mokyklos moksleiviai laimėjo Nacionalinės vidurinės mokyklos žemės mokslo olimpinių varžybų aukso apdovanojimą

Estimated read time 1 min read
Lauko patikrinimo nuorodos finale.
„Red Net Moment News“ gegužės 22 d. Naujienos(Korespondentas Shanas Zhiqianas) Neseniai „Yanyuan Yuanpei“ taurė 2023–2024 mokslo metų nacionalinių vidurinių mokyklų žemės mokslų olimpinių varžybų finalas ir Tarptautinis Žemės mokslo olimpinis konkursas (Kinijos divizija) vyko Jilino universitete. Mokykla laimėjo aukso apdovanojimą su puikiais rezultatais.
Iš viso toje pačioje varžybose konkuruoja 174 mokyklos ir 269 vidurinių mokyklų mokiniai.Konkursą rengia Kinijos žemės drebėjimo draugija, Kinijos žemės fizikos draugija, Kinijos katastrofų gynybos asociacija ir Jilino universiteto Žemės mokslų mokykla. talentingų žemės mokslo talentų.
Varžybų dieną ji buvo pastebėta laukinėje praktikoje ryte, o po pietų jis atliko rašytinį testą Jilino universitete ir stebėjo atsakymą.Teorinis testas yra išspręsti Žemės mokslinių klausimų seriją per nurodytą laiką.Lauko praktikos testas reiškia eksperimentinio darbo ar darbo gamtoje atlikimą tinkamu laiku.
„Man patinka žiūrėti žurnalus, tokius kaip„ Kinijos nacionalinė geografija “,„ National Geography “ir„ Paprasta geologija “, taip pat dokumentai apie pasaulinį mokslą„ Gamta “. Kelionės metu.Pavyzdžiui, šį kartą prieš eidamas į Jilino universitetą, jis iš anksto supras vietinį Changchuno pobūdį ir humanitarinius mokslus.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author