„Changsha“ ligos kontrolės priminimas: mėgaujant skanumu, atkreipkite dėmesį į maisto saugą

Changsha ligos kontrolės priminimai: būkite atsargūs valgydami laukinius grybus, budėkite valgyti laukinius apsinuodijimus daržovėmis ir nevalgykite be licencijos.
Mėgaudamiesi skanumu, atkreipkite dėmesį į maisto saugą
„Changsha“ vakaro naujienos gegužės 4 d. (Visas žiniasklaidos žurnalistas Yang Yunlong korespondentas Wang Wenqiangas), einantis per atostogas, eidamas į maistą įvairiose vietose, yra klasikiniai projektai.Neseniai Changsha ligos kontrolės centras priminė, kad nors piliečiai mėgaujasi skaniu maistu, jie taip pat turėtų atkreipti dėmesį į maisto saugą.
Būkite atsargūs valgydami laukinius grybus.Piliečiai neturėtų pasirinkti laukinių grybų dėl smalsumo ar patenkinti savo apetitą.Kai kurie laukiniai nuodingi grybai yra panašūs į valgomųjų grybų išvaizdą.Šiuo metu nėra jokio ypatingo poveikio apsinuodijimui nuodingais grybais.Kai įtariami apsinuodijimo simptomai po valgymo laukinių grybų, turėtumėte kuo greičiau naudoti vėmimą ir kitus metodus, kad greitai pašalintumėte toksinus ir reaguotumėte į apsinuodijimą maistu;
Būkite atsargūs valgyti laukinių daržovių apsinuodijimą.Pirkite laukines daržoves įprastose rinkose ir prekybos centruose, rinkitės laukines daržoves su vietiniu auginimu ir daug metų valgykite istoriją ir atsargiai nusipirkite retų laukinių daržovių veislių.Pasirinkite laukines daržoves, kad išvengtumėte aplinkos taršos vietų (tokių kaip nuotekų išmetimas, greitkeliai, šiukšlių sąvartynai ir kt.), Ir venkite rinktis nežinomas laukines daržoves.Kai kurie toksiški augalai yra panašūs į paprastų laukinių daržovių ir laukinių vaisių (tokių kaip nuodingi dangaus ir kreso, huaer žolės ir kraujo odos, šilkmedžio ir šilkmedžio ir kt., Išvaizda.Jei valgydami laukines daržoves turite diskomforto, nustokite valgyti, nedelsdami vemkite ir laiku kreipkitės į gydymą.
Būkite atsargūs dėl „nuodų vyno“ savarankiškai pagamintiems vaistams.Neišmeskite, negerkite savarankiško narkotikų vyno, neperkite, negerkite ar nežinomo vaistinio vyno. ir kiti maisto produktai.Išgėrus burbulo vyno, jei turite apsinuodijimo simptomus, tokius kaip pykinimas, galvos svaigimas, krūtinės stiprumas, galūnių tirpimas, sisteminis silpnumas ir kt., Tokios priemonės kaip vėmimas turėtų būti nedelsiant imamasi, ir jūs turėtumėte kuo greičiau kreiptis į gydymą.
Be to, pirkdami maistą, turėtumėte pasirinkti rinką, prekybos centrą ar kitus pardavimo įrenginius, turinčius visas licencijas, sąžiningumą ir standartus, ir neperka maisto kioskuose be licencijos.Pirkdami ir valgydami pakuočių maistą, turite patikrinti produkto pavadinimą, gamybos vietą, gamyklos pavadinimą, svetainę, gamybos datą, gamybos licencijos numerį, galiojimo laiką ir kt., Ir neperka ir nevartoja. „Trijų žmonių“ (jokio gamybos datos ar galiojimo laikas, gamyklos pavadinimas, gamyklos adresas). gyvenimas.
Valgymo įrenginiai, turintys gerą maisto higieną, didelę reputaciją ir visas licencijas, turėtų būti pasirinktos vakarienės maisto vienetams.Skatinkite viešų lazdelių šaukštus, kad būtų išvengta atliekų, naudojimą.
Šeimos gaminimo metu turime laikytis penkių pagrindinių maisto saugos taškų, kuriuos palaiko Pasaulio sveikatos organizacija: laikykitės švaraus, virti, virti ir virti, ir taupyti maistą saugioje temperatūroje, naudokite saugų vandenį ir maisto ingredientus.
Šaltinis: Changsha vakaro naujienos
Atsakomybės atsisakymas: „Huasheng Online“ pareiškimas ir požiūrio sprendimas išlieka neutralus ir nepateikia jokios aiškios ar numanomos garantijos, susijusios su turinio tikslumu, patikimumu ar vientisumu.Straipsnis yra tik asmeninis autoriaus požiūris ir jis neturėtų būti naudojamas kaip investicijų pagrindas.Skaitytojai turėtų sužinoti daugiau apie visą susijusią investavimo riziką ir prisiimti savo pareigas.Kai kuriuos straipsnius skelbia interneto autorius, o autorių teisės priklauso autoriui.Autorius yra atsakingas už straipsnio ir paveikslėlių autentiškumą ir autorių teises.Kai suaktyvins autorių teisių ginčą ir siūlo teisingą turėtoją prieštaravimus, „Huasheng Online“ ištrins atitinkamą turinį pagal atitinkamus įstatymus ir kitus teisės aktus.Įsipareigojimą už pažeidimą patiria pateikėjai.Jei turite prieštaravimų dėl šio straipsnio, susisiekite su mumis 38160107#(#Pakeiskite į@) qq.com.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author