„Changchun“ žmonių pasiūlymų kolekcija: „Netizens“ Čangchune, kad būtų sukurtas „stiprus švietimo miestas“, kad būtų galima atkreipti dėmesį „pirštų galiukų“ per „pirštų galiukus“

Estimated read time 3 min read

Švietimas yra šalies ir partijos planas.Changchun City laikosi švietimo prioriteto plėtros, valdo patenkinamą žmonių išsilavinimą ir pagreitina Changchun pertvarkymą iš „švietimo miesto“ į „švietimo stiprią miestą“, padėdamas visiškai atgaivinti pirmąjį proveržį.

Pastaraisiais metais Changchuno savivaldybės partijos komitetas ir savivaldybių vyriausybė sąžiningai įgyvendino partijos švietimo politiką, sutelkė dėmesį į „stiprių švietimo miestų“ tikslą ir išmatuotas įvedant aukšto lygio švietimo išteklius, gerinant švietimo infrastruktūrą ir gerinant mokytojus ir gerinant mokytojus „Gydymas“ pasiekė akivaizdžių laimėjimų ir pokyčių.

Remiantis „Changchun People“ pasiūlymų rinkimo veikla, „Netizens“ pateikė pasiūlymų dėl „stiprių švietimo miestų“ statybos Changchun mieste, o „pirštų galiukams“ patariama pateikti pasiūlymus dėl aukšto lygio švietimo tobulėjimo.


Skatinti bendrą švietimo plėtrą ir tobulėjimą per švietimo ir mokymo vertinimo metodus ir koncepcijas

„Rekomenduojama pakeisti mokyklos vertinimo metodą, kaip pasikeisti: mokinių balai iš nusistovėjus Aktyvumo užduočių kaupimas darbo dienomis testų balai (sudarantys 40 proc.) Sudaro iš trijų dalių. bendra kokybė) ir padidina studentų mokymosi pasitikėjimą ir pastangas.

Šiuo atžvilgiu netizens pateikė konkrečius pasiūlymus:

1. Mokyklos pradžioje pateikite kiekvienam mokiniui nusistovėjusio mokymosi raštingumo gebėjimų sąrašą, pavyzdžiui, šį semestrą pakartoja 5000 kinų klasikinio turinio žodžių, kad gautumėte 10 taškų šį semestrą; Kiekvieno tiriamojo žinių taškų peržiūra gaunamas visas 15 semestrų kaupimosi balas.

2. Perskaitykite klasikinį klasikinį turinį 15 minučių, kad gautumėte 10 minučių kaupimo balų; 15 semestrų per 1 semestrą.

3. Semestro pabaigoje kiekvieno tiriamojo balai sudaro 40%semestro balų.


Skatinti bendrą fizinio pasirengimo gerinimą Changchun mieste ir atkaklumą

„Šiuo metu jaunimo akademinis spaudimas yra didelis, o tėvai per daug dėmesio skiria akademiniams rezultatams, o tai lemia mažėjančią jaunų žmonių veiklą lauke; paprastai važiuoja pervežimą, kad pakeistų vaikščiojimo ir dviračių sportą, o tai sumažins mankštos kiekį. Studentų gyvenime, o bendras fizinis studentų tinkamumas bus fizinė konstitucija yra pagrindinė sunkaus darbo ir kovos palaikymas, taip pat pagrindinė valios jėgos palaikymas.

对此,网友建议除了学校日常的体育锻炼,在设置安全防线的基础上,让学生每周进行2—3小时的体能拓展训练,比如,进行跨桩、高板跳台、独木桥、低桩网、 Tokios padangos, tokios kaip padangos, siekiant sustiprinti kūno sudėjimą ir atkaklumą, sudaro stiprų kūno sudėjimą ir atkaklumą.

Netizens siūlo, kad vyriausybė remtų kai kurių besiplečiančių mokymo priemonių, kurios sustiprina fizinį pasirengimą, statybą ir, atidarys susijusias fizinio rengimo vietas, teikia alpinizmo įrenginius ir kt., Kad sustiprintų studentų kūno sudėjimą ir kovos dvasią.


Skatinti studentų mokymosi pasitikėjimą ir mokytis kovos su dvasios tobulinimu

„Kiekvienas studentas yra kiekybiškai skatinamas ir motyvuoja mokytoją skatinti mokinių pasitikėjimo tobulinimą ir mokymosi kovos dvasią tobulinimą.” turės stiprybės, pasitikėjimo savimi ir kovos dvasios jausmą bei drąsą įveikti sunkumus.

„Netizens“ pasiūlė skatinti studentų mokymosi pasitikėjimą ir mokytis kovos dvasios trimis būdais:

1. Mokytoja kiekybiškai skatina, motyvuoja ir padeda mokiniams.

2. Vyriausybė remia kompiliavimo mokytojus motyvuoti mokinių būdus ir diskurso vadovus, kurie padės pagerinti kiekvieno mokytojo padrąsinimo efektyvumą ir paskatins studentus aktyviai augti ir tobulėti.

3. Mokyklos įvertinimas mokytojo vertinimas keičiamas.

Daugiausia dėmesio skiriant „žongliravimo konstrukcijai“ vienam centrui ir penkioms aukštumoms “, pagreitina„ 3 -iojo RPM, 4 geriausių ir 7 naujos “moderniosios pramonės sistemos statybą ir stengiasi sudaryti aukštos kokybės Changchun ir naujojo vystymosi vystymąsi ir naująją plėtrą. Tvarios atjauninimo skyrius “, ką dar turite, geri, geri pasiūlymai kviečiami dalyvauti„ Čangchuno žmonių pasiūlymų kolekcijos “veikloje.

You May Also Like

More From Author