Cassano: Mourinho baigė! Nepajėgus

Estimated read time 3 min read

Buvęs Italijos rinktinės žaidėjas Antonio Cassano, garsėjantis savo pasirodymais tokiuose klubuose kaip Pigūs Real Madrid futbolo marškinėliai ir „Roma“, nuo tada, kai pasitraukė iš profesionalaus futbolo, negailestingai kritikavo Jose Mourinho. Kartą jis garsiai pažymėjo, kad Mourinho „nesižioja apie futbolą“, ir kritikavo jo darbo etiką ir bendravimo įgūdžius.

Pastarieji Cassano komentarai apie Jose Mourinho dar labiau pabrėžė jo panieką portugalų treneriui. Interviu Cassano pareiškė, kad Mourinho yra „visiškai baigtas“ kaip vadybininkas ir tvirtino, kad jis nebesugeba efektyviai vadovauti komandai. Jis kritikavo Mourinho taktiką, ypač jo komandos pasirinkimą, pabrėždamas tokius sprendimus kaip Eduardo Bové, o ne Lorenzo Pellegrini pasirinkimas ir Leandro Paredeso nepastebėjimas. Cassano gyrė De Rossi įtaką, pabrėždamas jo vaidmenį skatinant pasitikėjimą Roma komanda.

Be Mourinho, Cassano kritika apima ir kitus žinomus trenerius. Jis suabejojo Massimiliano Allegri kadencija „Juventus“ komandoje, teigdamas, kad Allegri dėmesys rezultatams pastaraisiais metais nevirto sėkme. Cassano tvirtino, kad Milano „Inter“, kuriam vadovauja nauja vadovybė, gerokai pagerėjo, palyginti su Allegri vadovaujama „Juventus“, nepaisant didelių „Juventus“ investicijų į žaidėjus.

Kalbant apie Mourinho ateitį, nepaisant puikios vadybininko karjeros ir sėkmės įvairiose lygose, sausio mėnesį išvykęs iš „Roma“ jis atsiduria be klubo. Tačiau sklando gandai, siejantys jį su potencialiomis trenerio pareigomis Anglijos Premier League futbolo marškinėliai, Vokietijos Bundeslygoje ir Saudo Arabijos profesionalų lygoje. Kitas Mourinho žingsnis tebėra neaiškus, tačiau jo pasiekimai užtikrina, kad jis bus geidžiamas kandidatas daugeliui klubų, ieškančių patyrusio lyderio.

Cassano: Mourinho baigė! Nepajėgus

Pigūs Futbolo Marškinėliai

Cassano atvira kritika Mourinho ir kitiems treneriams atspindi intensyvų kontrolę ir spaudimą, su kuriuo susiduria vadovai konkurenciniame futbolo pasaulyje. Nors anksčiau Mourinho metodai atnešė jam sėkmę, kritikai, tokie kaip Cassano, greitai atkreipia dėmesį į pastebėtus trūkumus ir pabrėžia negailestingą sporto prigimtį. Mourinho svarstydamas apie kitą žingsnį, jis turi įveikti iššūkius atstatyti savo reputaciją ir rasti klubą, kuris atitiktų jo viziją ir ambicijas.

Antonio Cassano, buvęs Italijos rinktinės žaidėjas, pagarsėjęs Real Madrid futbolo marškinėliai ir „Roma“ klubuose, nuolat kritikuoja Jose Mourinho, kaltindamas jį nepakankamu atsidavimu futbolui ir bendravimo įgūdžių. Cassano neseniai paskelbė, kad Mourinho yra „visiškai baigęs“ kaip treneris, motyvuodamas pasenusia taktika ir abejotinais komandos pasirinkimais. Cassano tikrina ir kitus trenerius, tokius kaip Massimiliano Allegri, kuris, jo nuomone, turėtų pasitraukti dėl pastarojo meto sėkmės stokos. Nepaisant kritikos, Mourinho tebėra geidžiama futbolo figūra, o gandai sieja jį su įvairiomis trenerio galimybėmis ateinantį sezoną aukščiausiose lygose.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours