„Capric Sanxiangxiang“ renginys „Mokslo ir technologijos“ rengia miestelį, siekiant skatinti mokslininkų dvasią, siekiant pagerinti jaunų mokslo ir technologijų naujovių lygį

Estimated read time 1 min read

Neseniai „Hangu Datian“ mokykloje vyko renginys „Trys technologijos garbinimo nuostoliai“.Renginį kartu pradėjo Binhai Naujojo rajono mokslo ir technologijų biuras ir Binhai mokslo ir technologijų muziejus, Hango Datiano vidurinė mokykla, Hangu Datian pradinė mokykla ir Tianhua Li bendruomenė. iš „trijų mokslo ir technologijų automobilių nuostolių“.

Renginio metu Binhai mokslo ir technologijų muziejaus „Huiminxing County“ mokslo ir technologijų savanorių tarnybos komanda išsiuntė „Moralinio mokslo ir technologijų muziejų“ Hango Datianui mokyklai. Dauguma mokytojų ir studentų.Studentai yra švieži ir įdomūs dėl šių patirties projektų ir labai domina savo mokslinius principus.Populiarusis Binhai mokslo ir technologijų muziejaus mokslo mokytojas entuziastingai paaiškino ir kantriai atsakė į klausimus ir paskatino studentus praktikuoti.Mokytojai ir studentai teigė, kad buvo daug naudos.

Remiantis pranešimais, „trijų mokslo ir technologijų automobilių neigiama veikla“ mokslo ir technologijos personalas gilinosi į kaimo mokslo populiarumą ir technines gaires. ir novatoriškos galimybės ir lygiai.Toliau Binhai mokslo ir technologijų muziejus suteiks visišką žaidimą mokslo populiarinimo išteklių pranašumams, sukurs tvaraus plėtros modelio bendradarbiavimo modelį, pagilins „Huiminxing County“ mokslo ir technologijų savanorių paslaugų projektą ir padeda jauniems žmonėms įgyvendinti mokslinę svajonę.

You May Also Like

More From Author