Buvo surengtas pirmasis švietimo seminaras (mokymo programos ir mokymo teorijos) disciplinos kūrimo ir plėtros seminaras

Estimated read time 2 min read
„China Education Daily“ (žurnalistas Zhang Xin), siekdamas paspartinti Kinijos švietimo ir mokslo savarankiškų žinių sistemos statybą balandžio 20–21 d. Sostinės normaliame universitete.
„Švietimo galios kontekste Kinijos švietimo subjektų kūrimas ir plėtros užduotys yra sunkios, o misija yra puiki.” Švietimo veiklos elementai, atrasdami Kinijos nepriklausomų kursų kūrimą ir mokymą svarbioje padėtyje visoje švietimo teorijos sistemoje.Švietimo ministerijos švietimo medžiagos biuro direktoriaus pavaduotojas Chenas Yunlongas mano, kad seminaras grindžiamas pagrindiniais principais, koncepcijomis ir turinio metodais, susijusiais su švietimo tyrimais.Luanas Zongtao, Švietimo ministerijos laipsnio vadybos ir absolventų departamento direktoriaus pavaduotojas, teigė, kad paspartinti Kinijos švietimo ir mokslo žinių sistemos sukūrimą. Švietimas per aukštos kokybės disciplinos kūrimą ir visiškai apibendrina bei naudojasi šiuolaikinės Kinijos švietimo reformos praktikos patirtimi.Jiang Song, Švietimo ministerijos Mokymo ministerijos instituto instituto direktoriaus pavaduotojas, teigė, kad institutas glaudžiai bendradarbiaus su akademiniais ekspertais, laikysis bendro partijos ir šalies vystymosi aukštumo ir giliai supras ypač svarbų svarbą Iš mokymo programos vadovėlio darbo.
Daugiau nei 20 gerai žinomų švietimo sričių (mokymo programos ir mokymo) ekspertai, „Capital Normal University“ profesorius, pranešė „Keynote“ ataskaitoje.Susitikime taip pat buvo surengti keturi specialūs seminarai ir antrosios pakopos salonas. Teorija, daugiausia dėmesio skiriant autonomijos autonomijai, pradedama žinių sistemos kūrimas.Susitikime dalyvavo daugiau nei 200 ekspertų ir mokslininkų iš 22 provincijų, 46 šalies universitetai ir daugiau nei 20 pradinių ir vidurinių mokyklų.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author