Buvo įsteigta pirmoji vidurinės mokyklos mokslo ir technologijų asociacija Changping rajone

Gegužės 19 d., Stipriai paremta Changping rajono mokslo ir technologijų asociacija, Changping Nr. 2 vidurinė mokykla sėkmingai įsteigė pirmąją vidurinės mokyklos mokslo ir technologijų asociaciją Changping rajone.Šis kūrinys ne tik žymi pagrindinę „Changping Nr. 2“ vidurinės mokyklos poziciją mokslo švietimo srityje, bet ir vaidina demonstracinį vaidmenį skatinant mokslo ugdymo plėtrą regione.
Renginyje svečiai buvo atiduoti į Changping rajono antrosios vidurinės mokyklos mokslo ir technologijų asociaciją, pradėjo įsteigimo ceremoniją ir paskelbė paskyrimo laišką Changping antrosios vidurinės mokyklos mokslo ir technologijos asociacijos mokslo mokymo ekspertams.Suprantama, kad Changping Antrosios vidurinės mokyklos mokslo ir technologijų asociacija vykdys bendradarbiavimą su daugialypiais šaltiniais, tokiais kaip Pekino universitetai, tyrimų institutai ir aukštųjų technologijų įmonės, atlieka gerą darbą pridedant mokslo švietimą, sukurkite įvairovę. Talentų mokymo sistema, sutelkite dėmesį į visą mokymo ir švietimo procesą, skatinti mokymo programos kūrimą Mokymo pokyčių ir mokytojų mokymo kokybės gerinimas ir kt. Sukuria aukščiausių talentų mokymo mechanizmą.
Tuo pačiu metu Changping rajono mokslo ir technologijų asociacija priklausys nuo jaunimo mokslo ir technologijų inovacijų konkurso ir „Science Imaging“ festivalio ir kitos konkurencijos platformos, kad dar labiau padidintų Changing Antrosios vidurinės mokyklos mokslo ir technologijos asociacijos įtaką ir radiaciją, pagalba Mokyklos pristato daugiau mokslinių išteklių, sudaro turtingesnę ir įvairiapusę mokymo sistemos esmęPirmosios vidurinės mokyklos mokslo ir technologijų asociacijos įsteigimas Changping rajone žymi svarbų žingsnį keičiant Nr. 2 vidurinę mokyklą mokslo švietimo keliu. .
Yu Tao, Tarptautinės astronautikos mokslų akademijos akademikas, Huo Liminas, Pekino mokslo centro sekretoriaus pavaduotojas ir direktoriaus pavaduotojas Li Xuehong, Changping rajono CPPCC pirmininko pavaduotojas ir Mokslo ir technologijų asociacijos pirmininkas.
Nuotrauka/Wang Kailin
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author