Buvo išleista pirmoji vidaus „Mėlynosios Kinijos komercinio medicininio draudimo plėtros tyrimų knyga“

  Gegužės 20 d. „Human Health Kang“ ir „Ant Insurance“ surengė konferenciją „Mėlynoji Kinijos komercinio medicininio draudimo plėtros knyga“ (toliau – „Mėlynoji knyga“) ir inkliuzinės draudimo klientų priežiūros veikla Pekine pirmuosius septynis – PU duomenys ir veiksminga imtis, apimanti komercinio medicininio draudimo plėtrą 31 provincijos administraciniame regionuose už Honkongo, Makao ir Taivano.Tai yra naudingas bandymas siekti ilgo -termijos ir ištirti antrąją draudimo pramonės kreivę.

  Mėlynąją knygą baigė trys žmonių sveikatos Kango ir Nankai universiteto bei skruzdžių Bao šalys. Revizija ir kiti procesai. Komercinės medicininės draudimo pramonė.

  Mėlynosios knygos yra padalintos į tris dalis, įskaitant: Kinijos komercinio sveikatos draudimo rinkos plėtrą, apibendrinant Kinijos komercinio medicininio draudimo rinkos plėtrą, kurioje pavaizduota grupės portreto analizė ir Kinijos komercinio medicininio draudimo grupės analizė ir paklausos analizė Vartotojai ir išveda vartotojų draudimo ketinimų analizės modelį.

  Nankai universiteto Pensijų ir sveikatos saugumo instituto Pensijos ir sveikatos saugumo instituto Pensijos ir sveikatos saugumo instituto direktorius profesorius Zhu Minglai teigė, kad Nankai universiteto Sveikatos ekonomikos ir medicinos saugumo mokyklos ir sveikatos apsaugos mokyklos integracija ir draudimo ir sveikatos valdymo integracija ir sveikatos valdymo integracija ir sveikatos priežiūros sritys Pramonė ir toliau tobulina pramonę.

  Partijos komiteto sekretorius ir žmonių priežiūros prezidentas Shao Liduo teigė, kad žmonių sveikatos priežiūra visada laikysis žmonių kaip centro, glaudžiai bendraus su visomis šalimis, plačiai bendradarbiaus, sieks bendros plėtros ir nuolat tobulina inkliuzines draudimo paslaugas per daugialypius -Lygio ir diversifikuotos draudimo produktų paslaugos.

  Remiantis „Blue Book Research“ duomenimis ir klientų portretu, jaunos grupės tapo pagrindine komercinio medicininio draudimo auditorija.Reaguodama į šias naujas klientų grupės savybes, „Human Health Kang“ atskleidė, kad ji bendradarbiaus su vaizdo stebėjimo vaizdo įrašu, kad įvyktų „Kelionė į Vakarus“ (CCTV Animation 1998 versija) IP jungtinis renginys.

You May Also Like

More From Author