Bucksi rivaali staatus kahtluse all? Pek nimetab tiiva Achilleuse kannaks

Estimated read time 2 min read

Milwaukee Bucks on idakonverentsi tabelis teisel kohal, kuid kõik ei ole veendunud, et nad on õigustatud võitjad. Boston Celticsi veteran Kendrick Perkins on avalikult kritiseerinud Bucksi kaitset, eriti nende kaitsevõimet perimeetril.

Bucksi rivaali staatus kahtluse all? Pek nimetab tiiva Achilleuse kannaks

„Keegi ei karda hirve,” teatas Perkins.” Praegu on hirvejahi hooaeg ja Bucks pole veel kellegagi mänginud.” Kuigi nende rekord näitab vastupidist, usub Parker, et neil on veel raske vastane ees.

Tema suurim mure? Bucksi vastuvõtlikkus eliitmängijatele perimeetri äärel. Hoolimata sellest, et Giannis Antetokounmpo ja Brook Lopez ankurdavad värvi, ei ole Perk kindel nende perimeetri kaitses, eriti pärast Junior Gasoli lahkumist.

„Kui sul on hea perimeetrikaitse,” ütles ta, „siis saad Milwaukee Bucksi võita.” Lillard, Beasley ja Middleton – kes suudab neid peatada?” Nii skeptiliselt suhtub Perk Bucksi meistrivõistluste püüdlustesse.

Ta rõhutas oma seisukohta veelgi: „Nad ei ole meile näidanud, et nad suudavad oma perimeetrikaitset uuendada. Kuni nad seda ei paranda, ei ole Bucks konkurentsivõimeline meeskond.”

Kas Perkil on siis õigus? Vaatamata Bucksi muljetavaldavale rekordile, kas nende puudused on liiga ilmsed, et neid ignoreerida? Kas nad suudavad oma nõrkustest perimeetri ääres üle saada ja kahtlejaid vaigistada? Kuulame teie mõtteid allpool olevates kommentaarides!

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours