Bendras sveikatos egzaminas ≠ Profesinės sveikatos egzaminas, turi būti žinomas šis sveikas profesinių ligų jausmas

Nuo balandžio 25 d. Iki gegužės 1 d. Yra 22 -oji „Profesinės ligų prevencijos įstatymo“ viešumo savaitė šalyje.Žurnalistas iš Nacionalinio sveikatos ir sveikatos komiteto sužinojo, kad „profesinių ligų ir katalogų klasifikaciją ir katalogą“ iš esmės nustatė naujoji liga, o katalogų reguliavimo darbas spartėja ir tvarkingas pagal nustatytas procedūras.
Profesionalios ligos katalogas planuoja pridėti naujų ligų
Iš esmės nustatyta
Mano šalies „profesinės ligų prevencijos ir kontrolės įstatymas“ aiškiai nustato, kad profesinės ligos reiškia ligas, kurias sukelia korporacijos, institucijos ir individualios ekonominės organizacijos dėl kontakto su dulkėmis, radioaktyviosiomis medžiagomis ir kitomis toksiškomis bei kenksmingomis medžiagomis profesinėje veikloje.Dabartinės „profesinių ligų ir katalogų klasifikacija ir katalogai“ mano šalyje apima 132 profesines ligas, kurių 10 kategorijų.Paprastos ligos, tokios kaip nugaros skausmas ir gimdos kaklelio spondilozė, paprastai yra susijusios su su į darbą susijusiomis ligomis, tačiau šios ligos turi nepakankamą profesionalų specifiškumą ir taip pat gali būti susijusios su gyvenimo būdu. .
Pasak atitinkamo asmens, atsakingo už Nacionalinę sveikatos komisiją, nuo 2020 m. Nacionalinė sveikatos ir sveikatos komisija surengė atitinkamus skyrius, siekdamas sukurti susijusius preliminarius tyrimus, lankytis darbdaviais, profesinių ligų diagnostikos įstaigomis ir klausytis įvairių susijusių šalių nuomonių, susijusių su įvairių susijusių šalių nuomonėmis Katalogo koregavimo koregavimas ir kt., Organizuokite profesines institucijas.Profesinių ligų katalogo koregavimas paprastai laikomasi laipsniškos pažangos ir pastovios progreso principais.
Prisitaikyti prie mano šalies ekonominės ir socialinės plėtros lygio;
Sutelkti dėmesį į pagrindines profesines grupes;
Iš esmės nepadidinkite darbdavio darbo sužalojimo draudimo normos.
Su darbu susijusios ligos, kurios nėra įtrauktos į profesinių ligų ir katalogų klasifikaciją, skatinamos reguliariai tikrinti darbuotojus ir pagerinti darbo aplinką bei sąlygas.
Darbdaviai negali patikrinti sveiko fizinio patikrinimo
Pakaitinis profesinės sveikatos egzaminas
Dabartinė profesinių ligų pavojaus padėtis rodo, kad 40%pramoninių įmonių darbuotojų susiduria su įvairiais profesinių ligų pavojais.Darbdaviai negali pakeisti profesinės sveikatos patikrinimų bendrais sveikatos egzaminais.Profesionalūs darbo sveikatos patikrinimai ir medicininės apžiūros punktai ir ciklai yra glaudžiai susiję su pavojingais veiksniais.
Remiantis Nacionaline sveikatos ir sveikatos komisijomis atsakingu asmeniu, bendroji medicininė apžiūra yra fizinė medicininės apžiūros punktas, pagrįstas asmenine sveikata. žymiai skiriasi nuo objektų, tikslų, organizacinių formų, teisinių pagrindų, fizinio patikrinimo ciklo, techninių reikalavimų, išvadų ir apdorojimo metodų.
Wang Yongyi, vyriausiasis profesinių ligų ir nuodų gydytojo gydytojas Chongqing Profesinių ligų prevencija: Profesinių gyventojų skaičiui turi būti stipriai apsaugotas nuo savitarnos, norint prevencijos profesinėse ligose. Jūs turite atlikti profesinius sveikatos patikrinimus, įskaitant darbą, įskaitant darbą prieš darbą ir reabilitacija turėtų būti atliekama laiku, kad apsaugotumėte jūsų teisėtus teises ir interesus.
Nacionalinė sveikatos ir sveikatos komisija atkreipė dėmesį į tai, kad taikydama tris lygio prevencijos priemones, ji gali išvengti profesinių ligų.
Pirmosios lygio prevencija, dar vadinama priežasties priežastimi, yra iš esmės pašalinti arba kontroliuoti žalą darbuotojams, pavyzdžiui, tobulinti gamybos technologijas, racionaliai naudojant apsauginius įrenginius ir asmeninius apsauginius reikmenis.
Antrosios lygio prevencija, dar žinoma kaip ligos prevencija, yra darbuotojų, kurie sustiprino kenksmingus profesinių ligų, tokių kaip reguliarūs profesinės sveikatos tyrimai, stebėjimas ir ankstyvas sveikatos žalos, profesinių ligų ir profesinių tabu nustatymas, profesinių ligų ir profesinių tabu veiksniai , Siekiant išspręsti veiksmingą gydymą laiku, veiksminga gydymo esmė
Trečiojo lygio prevencija, dar žinoma kaip klinikinė prevencija, reiškia aktyvų darbuotojų, kenčiančių nuo profesinių ligų, gydymą ir imasi įvairių priemonių reabilitacijai skatinti.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author